Przestroga- Elektromechanika Silniki Nietypowe

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
kisiel
Auto: M5 e60

Przestroga- Elektromechanika Silniki Nietypowe

Post autor: kisiel » wt maja 28, 2019 09:53

Panowie przestrzegam przed:

Elektromechanika Silniki Nietypowe
Dziedzic Piotr
32-442 Krzywaczka 260
NIP: 681-186-98-93

Niestety dałem sie skusić na zakup S85B50 u tego Pana. Silnik miał być 100% sprawny,z nowymi panewkami ,sprawnymi pompami itd itp. Silnik po regeneracji. Niestety już po włożeniu i odpaleniu pojawiły się dziwne dźwięki wydobywające sie z motoru. Ponadto był problem z odpowietrzeniem vanosów oraz wywalało błędy elektrozaworów. Zdecydowałem sie na ponowne wyciagniecie motoru i otworzenie go. Po zdjęciu miski było sporo metalu w obiegu. Silnik po rozebraniu na cześci został wysłany do Dziak Motorsport na trzepanie. Okazało się że wał jest totalnym trupem i korby były honowane . Równiez nie nadawaly sie do niczego. Cały silnik okazal się śmietnikiem. Pan Piotr przed zakupem był na każdy telefon a po zakupie przestał odbierać lub znajdował głupie wymówki. Na listy mojego prawnika równiez nie reaguje. Dotarłem już też do innych pokrzywdzonych. Pan Piotr zajmuje sie naprawami silników do Porsche oraz ///M. Wstawia stare zużyte czesci i kasuje jak za nowe. Jest oszustem. Przestrzegam Was przed kupowaniem oraz serwisowaniem auta u tego gościa. Jezeli potrzeba wiecej info to zapraszam na priv. Pozdrawiam

saron22

Re: Przestroga- Elektromechanika Silniki Nietypowe

Post autor: saron22 » wt maja 28, 2019 22:05

Nie wiem ile zapłaciłeś za ten "remont", ale ja znalazłem jego aukcję na allegro i 12 000 zł czyli niecałe 3 tys Euro za naprawę V10 to chyba jakieś żarty :!:
W Niemczech przygotowanie bloku silnika do Subaru Impreza 4 cyl. boxer w profesjonalnej firmie to koszt ok 3250Euro. Ale to cena przygotowania samego bloku wraz z wałem, korbowodami, tłokami, panewkami i pompą olejową.
Głowice, wałki, rozrząd i cała reszta to osobny temat.
Więc jeśli ktoś myśli, że za 12 000zł dobrze naprawi V10 po panewce, zatarciu na cylindrach czy innym fuckupie to jest tak samo naiwny jak ten, kto myśli, że za 3000 da się dobrze pomalować auto.

anglik

Post autor: anglik » śr maja 29, 2019 15:50

Mam taki silnik sprawny jak ktoś chce w aucie za 30k

Przemooo

Post autor: Przemooo » czw cze 13, 2019 00:42

Powiedz jak się sprawy potoczyły, bo o ile mnie pamięć nie myli kilka lat temu jeden gość z Tczewa, też brał od niego silnik i po 1000km sie zatarł.

Awatar użytkownika
e39540
Auto: E60 M5 LCI; E61 520d LCI

Post autor: e39540 » czw cze 13, 2019 10:13

Niestety przypadków ludzi oszukanych przez tego pana jest sporo. Znajomy też brał od niego S85 i pojeździł całe kilkaset kilometrów. W dodatku człowiek ciężki do ruszenia bo podobno oficjalnie nic na siebie nie ma itp, itd, więc sądy komornik niewiele są w stanie zrobić

ODPOWIEDZ