M5 E39 2002r

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Konrad95x
Auto: M5
Kontakt:

M5 E39 2002r

Post autor: Konrad95x » śr kwie 10, 2019 21:28

Czołem wszystkim po dłuższej nieobecności,

Sprzedam swoje M5, aktualny przebieg niecałe 250kkm i rośnie. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem w PL, a drugim w ogóle. Od 11 lat - sprowadzone z Niemiec przy przebiegu 150kkm. Auto serwisowane tylko i wyłącznie we własnym zakresie, w stanie kolekcjonerskim. W wolnym czasie wstawię fotki, ogłoszenie sprzedaży to ponowny koncept po wielu latach bez większego ciśnienia, dodatkowo przeprowadzam się na wieś chwilowo bez dostępu do garażu. Więc auto ponownie trafi pod kocyk w Warszawie.
Auto można zakupić w dwóch wariantach gotowe lub z pierdółkami do zrobienia gdyż aktualnie jest kilka, których nie robiłem od wielu lat z powodu braku czasu i niskiej szkodliwości społecznej. Rzeczy ewentualnie do zrobienia czujniki PDC, połamane regulatory w reflektorach czy wymiana kolektora wyd/lub uszczelki, kończą się hamulce przód, oberwała się jedna sprężyna od rolety w oknie i nie wraca, czy nie rozkłada jeden uchwyt do napojów... będę robił w wolnych chwilach. Z najważniejszych auto jest bezwypadkowe i bez kolizyjne (wyjątkiem jest przedni zderzak który spawałem dwa razy z własnej winy(za niski prześwit). Silnik przy 213kkm został wyremontowany od podstaw jak większość elementów mechanicznych w pojeździe -auto stoi na BILSTEIN B14. Zawias i silnik zrobiony od podstaw to 1/4 wartości tego pojazdu. Kontakt pod nr +48 502-trzy 5 zero-000 , lub konrad@ktd.eu - nie mam obecnie czasu i weny do rozpisywania się, jednak znam w tym aucie każdą śrubkę i duuużo by opowiadać. Cena wyjściowa 92000, do nego po oględzinach.

PS: Niedawno auto było w ASO na akcji serwisowej producenta poduszki powietrznej kierowcy - jest nowa.
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ