M3 dylu

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » ndz wrz 27, 2015 23:00

Zależy mi bardzo żeby zostało jak najwięcej oryginalnych elementów i szkoda by mi było poświecić kanapę dla kiery (a niszczyc takie piekno nawet wystawione za rozsadna kase,a kiedys tego bedzie brakowalo zobaczysz) :wink: ,plus jedyna zmiana we wnętrzu to dorzucenie 2 brakujących głośniczków i wzmacniacza hk.
Jak sie okazalo tylko tego brakuje zeby w aucie byl pelen zestaw wariantu 3 (tak tak ucze sie;))Czyli hk tak ;)?

Awatar użytkownika
Foinix
Posty: 181
Rejestracja: pn mar 21, 2011 19:36
Auto: E36 M3 3.2
Lokalizacja: Osby, Sverige
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: Foinix » ndz wrz 27, 2015 23:29

ale nie było u Ciebie HK, tylko zwykła wersja Hi-fi
“Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
ś.p. Ayrton Senna da Silva

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » ndz wrz 27, 2015 23:37

Tak ale Paweł zamontował część hk i brakuje tylko do pelnego zestawu dwoch glosniczkow i wzmacniacza.
Fabrycznie byl wariant 2,ale wiazka podobno jest identyczna jak w wariancie 3,wiec rozbudowa jest prosta i pewnie warta zachodu;)
Ja auta nawet nie widzialem na zywo,a co dopiero wiedziec czy warto to robic,ale to hk wiec na pewno tak ;)

Awatar użytkownika
listek
Posty: 459
Rejestracja: pt paź 31, 2008 19:53
Auto: M3 3.0, M3 E46
Lokalizacja: KOŁOBRZEG
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: listek » pn wrz 28, 2015 14:39

Dobrze zrozumiałem, ty tego auta nie widziales :?:
zarejestruj swoje ///M na
www. bmw-motorsport.pl

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » pn wrz 28, 2015 16:26

Dobrze zrozumiałeś ;)

Awatar użytkownika
Foinix
Posty: 181
Rejestracja: pn mar 21, 2011 19:36
Auto: E36 M3 3.2
Lokalizacja: Osby, Sverige
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: Foinix » pn wrz 28, 2015 18:38

listek pisze:Dobrze zrozumiałem, ty tego auta nie widziales :?:
dylu pisze:Dobrze zrozumiałeś ;)

to się nazywa kupić M-kę w worku :lol:
“Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
ś.p. Ayrton Senna da Silva

Awatar użytkownika
listek
Posty: 459
Rejestracja: pt paź 31, 2008 19:53
Auto: M3 3.0, M3 E46
Lokalizacja: KOŁOBRZEG
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: listek » pn wrz 28, 2015 19:55

nie chcę się czepiać ale fajnie by było jakbyś ten samochód obejrzał na własne oczy, sam się nim przejechał i dopiero coś konkretnego pisał o stanie auta bo z tego co ja wiem (chyba ze ostatni właściciel coś spieprzył) ale auto zapieprzało konkretnie, porównywaliśmy ją z e34 m5 stiga (niektórzy wiedzą, że jest to jedna z szybszych m5 e34) i szły łeb w łeb, z tą szpachlą to też nic wielkiego, chodź do poprawki, heble do wymiany, skóra do renowacji i elementy zawiechy do wymiany i chyba łącznik elastyczny wydechu, tyle wiem bo sam byłem bliski kupienia tego auta tylko kolega z ustronia władował się - jak to się mówi - między wódkę a zakąskę i nie została w Kołobrzegu ale auto warte inwestycji
piszą tu osoby które nie tylko widziały ale także jeździły tym autem
zarejestruj swoje ///M na
www. bmw-motorsport.pl

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » pn wrz 28, 2015 22:31

Jasne i bardzo pragnalem to zrobic,jednakze nie mialem mozliwosci(praca),kocham motoryzacje,uwazam ze mam troche pojecia,od kiedy pamietam zawsze cos przerabialem we wszystkich moich autach wiec temat tuningu mam w miare ogarniety,zawsze marzylem o e36 coupe kiedy bylem mlody,uwazam ze to auto bedzie kiedys rownie poszukiwane jak obecnie e30 i dlatego po pierwszej rozmowie z Przemkiem zdecydowalem ze bede je mial.
Dlaczego podjalem ryzyko pewnie sie zastanowicie?
ale po rozmowach z Przemkiem bylem przekonany ze nie chce mnie naciagnac.
Rozmawialismy wiele godzin jakby zsumowac wszystkie nasze konwersacje,wiecej wiedzialem na temat stanu auta w zasadzie wszystko...
Czy rzeczywiscie tak bylo..?
Z tematu ktory sie nie zgadzal jest peknieta przednia szyba (tym wiekszy dramat bo ori)przez uderzenie tego uchwytu od wycieraczki na sprezynie.Jak sie okazalo Przemek tez nie widzial tego pekniecia(wycieraczki mega zajechane;)) wiec pewnie nie zdazyl tam zajrzec;)
I to by bylo wszystko w zasadzie:)
Takze uwazam jest to potwierdzone przez osobe ktora zajmie sie odbudowa mechaniczna auta ze nadwozie bezwypadek,bardzo dobry zakup w tej cenie i warto o nia zadbac:)
Wiec ruszamy konkretnie i auto bedzie na nowo jezdzic dumnie po ulicach:)
Co do jazdy..
po co mi jazda m3 na rozszczelnionych amorach,bez klockow z tylu,ze sparcialymi wszystkimi gumami od dolu..;)
Poczekam jak wrzucimy wszystko ori jak wyjechal z fabryki i wtedy sie przejade..
pozdro

Awatar użytkownika
listek
Posty: 459
Rejestracja: pt paź 31, 2008 19:53
Auto: M3 3.0, M3 E46
Lokalizacja: KOŁOBRZEG
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: listek » wt wrz 29, 2015 11:44

napisałem tak bo bardzo zdziwiła mnie wzmianka że połowy mocy ubyło, a naprawdę śmigała aż miło, bez obaw można było polatać nią nawet z e39 m5 ale fajnie że trafiła w dobre ręce, będę tęsknił za jej widokiem :cry:
zarejestruj swoje ///M na
www. bmw-motorsport.pl

Camil
Posty: 1179
Rejestracja: wt lip 08, 2008 13:32
Auto: e36s54
Lokalizacja: Torun
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: Camil » wt wrz 29, 2015 11:51

Jej jak ja moje auto nisko cenie patrzac na ilosc rzeczy potrzebnych do ogarniecia i cene wywolawcza tego. Fajne auto kiedys bedzie, powodzenia w rewitalizacji.

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » wt wrz 29, 2015 12:50

Tym lepiej wiedzieć ze wszystko było w jak najlepszym porządku.
Myślę ze to kwestia przeplywki,bądź innego "drobnego" elementu i będzie chulala jak kiedyś.

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » pt paź 02, 2015 14:22

Kolejne pytanie..
Mam u siebie radio Becker Traffic Pro BE 4769.
Szukam zmieniarki Beckera która będzie współgrać z tym radiem.
Kolega rutek ma na sprzedaż zmieniarkę 7860,ale jest pewny ze nie będzie działała z tym radiem.
Może ktoś wie za którym modelem powinienem się rozglądać?

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » śr paź 07, 2015 12:41

Obrazek

Awatar użytkownika
Foinix
Posty: 181
Rejestracja: pn mar 21, 2011 19:36
Auto: E36 M3 3.2
Lokalizacja: Osby, Sverige
Kontakt:

Re: M3 dylu

Post autor: Foinix » śr paź 07, 2015 14:27

ładny wykres...

gdzie był problem ? pisałeś wczęśniej ża samochód jechał jakby miał 150 KM
“Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
ś.p. Ayrton Senna da Silva

dylu
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 05, 2007 22:53
Lokalizacja: gdynia

Re: M3 dylu

Post autor: dylu » śr paź 07, 2015 14:32

Problemem był jakiś zawór(recyrkulacji spalin?),byłem tak podniecony że tak dobrze wyszło iż nie skoncentrowałem się na odpowiedzi na moje pytanie.
Auto "przelewało" i dlatego nie jechało.
Ciesze się bardzo że w zasadzie po jednej ingerencji,silnik wykazał że jest zdrowy.
W poniedziałek będę na miejscu,to wypytam o wszystko.

ODPOWIEDZ