:) M3 Cabrio

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

:) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » czw wrz 08, 2011 02:39

Witam. Oto to co zakupiłem. W końcu mam jakieś zdjęcia więc mogę coś tam zaprezentować. Po długim czasie zbliżam się ku końcowi prac nad moją emką. Autko zostało zregenerowane już od początku do końca mechanicznie...(na szczęście) Dostało także nowe poszycie foteli przednich , podłokietników , lampy led na tył (oryginał) , wydech agency power , dolot K&N , nowa podsufitka , emblematy M i halogeny ponieważ stare nie miały już tego fabrycznego blasku ;P oraz dystanse i masę plastikowych szczególików które mnie wykańczały psychicznie swoimi wadami. Myślę , że to już koniec modyfikacji zmieniających wygląd auta ponieważ chciałbym zachować je w miarę w serii. Teraz zadbam bardziej o odjęcie mu paru latek. Jutro wizyta u lakiernika-poprawki po jakimś poprzednim fachowcu ... a następnie CAR SPA. Po tych zabiegach zrobię małą sesje i postaram się pokazać więcej.

Rocznik: koniec 2002r.
Skrzynia: manual

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » czw wrz 08, 2011 03:12

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Hubert_e36
Posty: 193
Rejestracja: śr mar 03, 2010 21:46
Lokalizacja: Wyszków/WMA
Kontakt:

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Hubert_e36 » czw wrz 08, 2011 08:08

wszystko pieknie ladnie , ale za ta hydrografike masz minusa u mnie :-|

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: --==maly==---- » czw wrz 08, 2011 09:23

Również popieram to co pisze Hubert hydro wygląda jak tandetne naklejki i wcale wzorem nie przypomina carbonu. Jeszcze jedna uwaga jak masz dystanse to auto musi być obniżone bo wygląda bardzo dziwacznie.

Awatar użytkownika
Oleg
Moderator
Posty: 915
Rejestracja: pn lut 08, 2010 12:11
Auto: 1M E82, M3 E36, M3 E92, 996TT
Lokalizacja: Katowice

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Oleg » czw wrz 08, 2011 11:05

Bardzo fajnie się zająłeś tym cabrio. Podoba mi się, że dopieszczasz auto pod każdym względem i nie oszczędzasz na tym. Przy okazji, co było z poszyciami foteli, że je wymieniłeś, tak tragicznie wyglądały? Kupowałeś w ASO czy obszywałeś? Jeszcze jedno czy ten tłumik nie wydaje Ci się trochę za głośny?

OLEJE MILLERS OILS / ORYGINALNE CZĘŚCI BMW
BBS / SUPERSPRINT
HRE / EISENMANN

RABATY DLA FORUM
KONTAKT --> PW

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » czw wrz 08, 2011 14:50

Kwestia gustu. Zdecydowałem się na hydro ponieważ któryś z poprzednich właścicieli pomalował listwy wnętrza w kolor auta i nie dość , że nie wyglądało to ciekawie to był źle położony lakier. Dałem do poprawki ale niestety wyszła podobna lipa. Więc zdecydowałem się na grafikę. W efekcie końcowym okazało się , że wygląda to super w komplecie z jasną tapicerką. Elementy silnika to był eksperyment. Jeśli wyszło by tragicznie to kupił bym nowe. Fakt puszka z napisem M-power nie wyszła zbyt dobrze po zamontowaniu i coś z tym zrobię ale 2 pokrywka mi się bardzo podoba i ją zostawię. Jest to pod maską więc to tylko efekt dla mnie. Co do dystansów to podoba mi się bez obniżania jak pisałem wcześniej pod tym względem chcę zostawić auto w serii zresztą i tak dostało już nowe amortyzatory. Obniżenie wiąże się też z tym , że będę przycierał dość często spodem... Jeżdżę autem na co dzień znam konińskie drogi i nie mogę sobie na to pozwolić. Oleg Jeśli chodzi o obszycie foteli to tapicer sprowadził mi identyczny symbol skóry bardzo dobrej jakości i od nowa obszył. Zrobiłem to ponieważ troszkę zaniedbane były boczki porysowane i lekko poprzecierane. Nie chciałem robić kawałków więc zrobiłem całe;P co do wydechu to dla mnie jest super i nie przeszkadza mi to że jest głośny. Taki właśnie chciałem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » wt wrz 20, 2011 03:37

Bemcia w końcu gotowa :) Oby jak najdłużej utrzymała się pogoda. Wszystko jest już po mojej myśli. Na szczęście znaleźli się specjaliści którzy dali radę uratować lakier. Teraz mogę powiedzieć , że jest w idealnym stanie mechanicznym jak i stylistycznym(jak dla mnie). Wszystko co mogłem zrobić by ją odmłodzić już zrobiłem.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » sob mar 10, 2012 17:08

Auto sprzedane jest w 100 % zgodne z opisem. Gdyby ktoś kiedyś miał być jego właścicielem ode mnie Poszło w Polskę a dokładnie okolice Kalisza w stanie idealnym! Mechanicznym , lakierniczym świeżo po przeglądzie motoru w TK Motorsport i wymianie płynów Troszkę mi szkoda ale cóż. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jackson
Posty: 361
Rejestracja: czw lis 15, 2007 00:56
Auto: M3 E92
Lokalizacja: Radom

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: jackson » ndz mar 11, 2012 19:44

Zywek pisze:Auto sprzedane jest w 100 % zgodne z opisem. Gdyby ktoś kiedyś miał być jego właścicielem ode mnie Poszło w Polskę a dokładnie okolice Kalisza w stanie idealnym! Mechanicznym , lakierniczym świeżo po przeglądzie motoru w TK Motorsport i wymianie płynów Troszkę mi szkoda ale cóż. Pozdrawiam
Myślałem że napisał to kupujący ;)
ZJAR

Awatar użytkownika
PAKO
Posty: 742
Rejestracja: pt paź 17, 2008 19:01
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: PAKO » wt mar 13, 2012 19:42

Po co kupiłeś samochód żeby od razu sie go pozbyć?

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » śr mar 14, 2012 19:12

Puki co emką i tak bardzo długo jeździłem. Bo mój rekord z jednym autem to rok. Zawsze mówię sobie , że pojeżdżę po czym z dnia na dzień pada decyzja ze jednak sprzedam. Myślę , że cabrio nie przypadło mi do gustu. W przyszłości poszukam czegoś z twardym dachem i może w imola red czy laguna seca. Lubię zmiany. Na dzien dzisiejszy poskładałem sobie inną zabawkę - e30 full klata 3.0 m54 i chyba skuszę się na kompresor g power więc M3 nie jest mi aż tak bardzo potrzebne jednak wiem , że na pewno jak coś ciekawego mi się trafi to wrócę do m3 e46. Pozdro

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Dino444 » pt mar 16, 2012 00:03

No aktualnie kolega Wolvi nosi sie z zamiarem pozbycia swojej M3 E46 coupe w kolorze Imola Red ;) :mrgreen:
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » pt mar 16, 2012 13:32

Ładny wóz... tylko szukam coś młodszego...

Hubert_e36
Posty: 193
Rejestracja: śr mar 03, 2010 21:46
Lokalizacja: Wyszków/WMA
Kontakt:

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Hubert_e36 » pt mar 16, 2012 16:23

Zywek pisze:Ładny wóz... tylko szukam coś młodszego...
młodsze nie znaczy lepsze hehe

Awatar użytkownika
Zywek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 13:08
Lokalizacja: Konin

Re: :) M3 Cabrio

Post autor: Zywek » pt mar 16, 2012 21:33

Wiem o tym doskonale. Ale dopiero co sprzedałem m3 i szukając kolejnego chciałbym już takiego rodzynka młodziutkiego. Hehe ciekawe na ile mi się to uda ale na pewno nie będzie starszy od tego co miałem. Pozdro

ODPOWIEDZ