Zakup M5 E34

1988-1995 | silniki: S38B36, S38B38
Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Dino444 » sob cze 12, 2010 18:16

Venom pisze:Nie znam tego auta. Duzy przebieg z tego co widze, ale to tez swiadczy ze auto caly czas bylo na chodzie
Dino szukasz Mki ?
Heh chcialbym sobie nastepna ale funduszy brak. Z ciekawosci pytam:) Ciekawi mnie co to za sztuka i jakie ma aftermarketowe gadzety bo wydech chyba inny i za cos ja tak wysyko ceni.
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Koki
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 07, 2007 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Koki » sob cze 12, 2010 18:37

A czy to nie jest przypadkiem egzemplarz z okolic Władysławowa który miał kiedyś felgi szprychowe ( BBS ? ) i zaliczył dacha ?

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Venom » sob cze 12, 2010 18:49

Koki pisze:A czy to nie jest przypadkiem egzemplarz z okolic Władysławowa który miał kiedyś felgi szprychowe ( BBS ? ) i zaliczył dacha ?
Czarny woz na felgach szprychowych to kojarze z Pucka... tylko ze on mial jasne wnetrze. Nr 12 z rejestru.
Z Wladyslawowa to nie wiem...

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Dino444 » sob cze 12, 2010 19:13

Koki pisze:A czy to nie jest przypadkiem egzemplarz z okolic Władysławowa który miał kiedyś felgi szprychowe ( BBS ? ) i zaliczył dacha ?
tamta byla Macao Blue metallic i maila kremowe wnetrze. A czy miala dacha to nie wiem. Felg tez na niej kilka bylo te szprychowane to byly chyba BBS RC b ladnie na nich M5 wyglada. Trzebaby sie ze sprzedajacym skontaktowac.
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

czaro
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 21, 2010 16:48
Lokalizacja: Malbork

Re: Zakup M5 E34

Post autor: czaro » pn cze 21, 2010 17:03

Nie lepiej po prostu zadać pytanie sprzedającemu a nie rozmyślać???

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Venom » pn cze 21, 2010 17:18

czaro pisze:Nie lepiej po prostu zadać pytanie sprzedającemu a nie rozmyślać???
Zalezy od sprzedajacego, pamietajmy ze jednak sprzedajacym kieruje odmienny interes niz kupujacym co zazwyczaj objawia sie tak ze prawda jest zatajana.

czaro jesli to Twoje auto to napisz tu o nim co nieco wtedy moze ktos z potencjalnych nabywcow sie zainteresuje. Pamietajmy ze taki samochod moze sie z powodzeniem sprzedac w gronie pasjonatow, poza allegro.

Pozdrawiam

czaro
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 21, 2010 16:48
Lokalizacja: Malbork

Re: Zakup M5 E34

Post autor: czaro » pn cze 21, 2010 17:47

A co tu opisywać każdy kto jest zainteresowany może zawsze zadzwonić i dowiedzieć się co go interesuje. A co do przebiegu to czy wydaje się możliwe żeby 18 letnie auto miało 200tyś przebiegu! A jeśli tak wygląda pasjonactwo czyli pisane czy samochód był już wcześniej na allegro i czy miał dachowanie i czy ma jakieś gadżety marketowe czy też może inny wydech jak to jeden kolega tu stwierdził co chyba nie ma o niczym zielonego pojęcia jak mu za drogo było za taki samochód , jak takim ludziom miał bym sprzedać ten samochód to wolał bym go chyba pociąć !!!

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Dino444 » pn cze 21, 2010 18:37

czaro pisze:A co tu opisywać każdy kto jest zainteresowany może zawsze zadzwonić i dowiedzieć się co go interesuje. A co do przebiegu to czy wydaje się możliwe żeby 18 letnie auto miało 200tyś przebiegu! A jeśli tak wygląda pasjonactwo czyli pisane czy samochód był już wcześniej na allegro i czy miał dachowanie i czy ma jakieś gadżety marketowe czy też może inny wydech jak to jeden kolega tu stwierdził co chyba nie ma o niczym zielonego pojęcia jak mu za drogo było za taki samochód , jak takim ludziom miał bym sprzedać ten samochód to wolał bym go chyba pociąć !!!
No to proponuje ci go pociac odrazu bo z twoim podejsciem sprzedawania jest tak jak z czytaniem ze zrozumieniem jak widac.(o ile jest to twoje auto) Jakbys kolego nie zauwarzyl to jest forum na temat BMW serii M i tego auta jeszcze tutaj nikt nie opisywal wiec nie widze nic dziwnego w tym ze kilka osob proboje skojazyc go z egzemplarzami ktore juz zna. Osoby zainteresowane kupnem napewno zadzwonia i sie zapytaja o co chca, a te ktore sa tylko ciekawe tego egzemplaza wnioskuja z kiepskich fotek co to auto ma a czego nie. Wiec ogarnij sie troche nie ublizaj ludziom ktorych nie znasz i napisz cos o aucie. Pozdrawiam!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

czaro
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 21, 2010 16:48
Lokalizacja: Malbork

Re: Zakup M5 E34

Post autor: czaro » pn cze 21, 2010 19:29

Ja jak zamierzam kupić auto (bo o tym jest to forum) to nie wypisuje na forum co ten samochód może mieć a czego nie i nie kpie tym bardziej jak wyżej ktoś tam napisał o wydechu czy innych bzdurach z marketów. A powiem Ci ze ktoś kto się zna i widzi ten samochód i że ma wszystkie zderzaki listwy a nawet znaczki są oryginalne nie będzie pisał takich bzdur . Może i zdjęcia nie są rewelacyjne bo nie mam tego auta przy sobie i po prostu z lenistwa wstawiłem zdjęcia takie jakie miałem a po drugie nie zależy mi aż tak bardzo żeby go sprzedać. A pisze tu bo denerwują mnie właśnie tacy ludzie którzy nie widzą tego na co powinno się patrzeć i mają bujną wyobraźnię. To auto mam już jakieś 2 lata i sprawiło mi dużo radości ponieważ wielu dużo nowszym sportowym autom pokazało na co je stać. Nie jestem fascynatem palenia gumy ani tym podobnych konkurencji. Sprzedaje je tylko dla tego że przesiadłem się na motor i emka stoi i marnieje , uznałem że może sprawić jeszcze wiele radości komu innemu tak jak mi sprawiła. A jeśli chodzi o sam samochód to jest on w dobrym stanie nic nie stuka skrzynia , szpera bez zarzutów nie wspominając o silniku który pali na dotyk chodzi równo i możesz wierzyć lub nie to subaru sti czy evo9 czy też nissan 350z i jeszcze kilku dobrych zawodników nie dają mu rady co oznacza że silnik ma dalej swoją moc! Jeśli chodzi o środek to są tam bardzo ładne czarne skóry , czarna podsufitówka ,więc cały środek jest w czerni i prezentuje się naprawdę ładnie. Nigdy nie pchałem w nią żadnych części z marketu ani żadnego wydechu. Dodam jeszcze że w środku jest sprzęt JBL za jakieś 4000zł ale to zostawiam już w prezencie dla kupującego. Uważam że cena za ten samochód nie jest wygórowana. A inni (fachowcy) niech myślą co chcą. Również Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Venom » pn cze 21, 2010 21:50

Trzeba bylo tak od razu tak napisac o aucie i oszczedzic sobie nerwow. Reszty tekstu nie bede komentowal :)

Pozdrawiam i zycze owocnej sprzedazy

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Dino444 » pn cze 21, 2010 22:17

czaro pisze:Ja jak zamierzam kupić auto (bo o tym jest to forum) to nie wypisuje na forum co ten samochód może mieć a czego nie i nie kpie tym bardziej jak wyżej ktoś tam napisał o wydechu czy innych bzdurach z marketów.


Ja jak juz wyzej napisalem nie zamiezam kupic nastepnej Mki i juz chyba wyjasnilem ze dochodze tylko ze slabej jakosci fotek co w aucie jest zmienione a co nie. Chyba nic w tym zlego nie ma. Piszac cokolwiek w postach wyzej nie mialem zamiaru nikomu zepsuc sprzedazy czy tez kpic z auta. Forum to jest poswiecone kazdemu modelowi M i nie tylko kupnie czy sprzedazy.
czaro pisze:A powiem Ci ze ktoś kto się zna i widzi ten samochód i że ma wszystkie zderzaki listwy a nawet znaczki są oryginalne nie będzie pisał takich bzdur .
To akurat nie jest zadnym wyznacznikiem dla mnie jako potencjalnego kupujacego ale fajnie ze masz znaczki. Te ramki na zegarach tez ori ;)


Cala reszta ktora napisales powinna sie tu znalesc na pierwszym miejscu i nie byloby dyskusji. Wiec mysle ze juz mozna temat posprzatac bo niepotrzebnie narobil sie balagan.

Ok dajmy juz sobie spokoj z docinkami i z mojej strony najlepszego w sprzedazy w dobre rece. Pozatym jesli jeszcze auto masz to napewno pomogloby w przyszlosci gdybys je w odpowiednim dziale zaprezentowal. Bedzie wiadomo o nim wiecej gdy bedzie zmienialo wlasciciela ponownie. Pozdrawiam!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

czaro
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 21, 2010 16:48
Lokalizacja: Malbork

Re: Zakup M5 E34

Post autor: czaro » pn cze 21, 2010 23:31

Cieszę się że wyjaśniliśmy sobie to wszystko. Pozdrawiam serdecznie :-D

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Pawel_M3GT » wt cze 22, 2010 21:45

czaro pisze:A co tu opisywać każdy kto jest zainteresowany może zawsze zadzwonić i dowiedzieć się co go interesuje. A jeśli tak wygląda pasjonactwo czyli pisane czy samochód był już wcześniej na allegro i czy miał dachowanie i czy ma jakieś gadżety marketowe czy też może inny wydech jak to jeden kolega tu stwierdził co chyba nie ma o niczym zielonego pojęcia jak mu za drogo było za taki samochód , jak takim ludziom miał bym sprzedać ten samochód to wolał bym go chyba pociąć !!!
PODPISUJE SIE POD TYM W 100% :-D WRESZCIE KTOS MADRZE NAPISAL.
Ogolnie uwazam tez, ze ten temat jest przykry.

Karol M5
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 13, 2008 20:03
Lokalizacja: Radom

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Karol M5 » śr cze 23, 2010 12:30

Często mam wrażenie, że ludzie interesujący sie starymi BMW z serii M które są na sprzedarz nie mają ukończonych 18 lat. Spodziewają się że 20 letnie auto będzie jak nowe, z przebiegiem poniżej 200 tyś.km, najlepiej wogule nie malowane w cenie do 20 tyś pln MAX, bo wszystko powyżej tej ceny to już "drogo".

Kudłaty
Posty: 755
Rejestracja: wt lis 04, 2008 02:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup M5 E34

Post autor: Kudłaty » śr cze 23, 2010 19:59

Poprawka: wszystko powyżej ceny 15kPLN to b. drogo :lol:

ODPOWIEDZ