prawie 150tys co dalej?

Z3M, Z4, Coupe & Roadster
panicz
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:22
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Re: prawie 150tys co dalej?

Post autor: panicz » śr gru 09, 2009 23:35

wania pisze:to Cie chyba w blad wprowadzil, ja zamowilem oringi, uszczelki, sruby, podkladki i filtr - wciagu 14dni je odebralem bez problemu - jeszcze tylko ich wymiana mnie czeka
ooo no to niezle mnie w blad wprowadzili :evil: mozna wiedziec gdzie zamawiales?i jakie koszta?
BMW nie tylko auto PASJA!!

Awatar użytkownika
wania
Posty: 953
Rejestracja: śr paź 22, 2008 20:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: prawie 150tys co dalej?

Post autor: wania » czw gru 10, 2009 10:19

widze teraz mala rewolucje u mnie w trojmiescie :
cytat z tej strony http://www.bmw-fota.pl/
Z dniem 31 października 2009r. firma BMW Fota zakończyła swoją współpracę z BMW Polska.
Od 01 listopada 2009 roku jedynym autoryzowanym Dealerem BMW w Trójmieście jest firma
BMW Zdunek.

Więcej informacji o nowy Dealerze BMW Zdunek znajdą Państwo na stronie www.BMW-Zdunek.pl.

BMW Polska

wszystkie czesci ktore bralem zawsze bralem z foty w gdynii :(

od Zdunka jeszcze nic nie bralem... ale wg mnie kazde ASO powinno Ci to sciagnac w podobnych cenach - co do cen bym musial szukac faktury zeby podac Ci doklade a tak z glowy co pamietam to nie byl zaden duzy wydatek, jeden oring cos ok - 15zl filt ok 30zl i sruby gdzies po 5zl

panicz
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:22
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Re: prawie 150tys co dalej?

Post autor: panicz » czw gru 10, 2009 10:45

eee to luzik myslalem ze jak za takie nietypowe zeczy to beda sobie liczyli niewiadomo ile..ok dzieki pozdro
BMW nie tylko auto PASJA!!

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: prawie 150tys co dalej?

Post autor: allcar » ndz lut 21, 2010 03:01

Fajna dyskusja, teorie niektóre bardzo ciekawe :wink:
Co do panewek czy to korbowych, korbowodowych, czy pierścieni ustalających, zastanawiam się kto wymienia je profilaktycznie :?: Nie słyszałem przez prawie 15 lat mojej motoryzacyjnej przygody o takiej wymianie.
Czy zdajecie sobie sprawę co dokładnie i jak trzeba robić żeby nie zapsuć silnika wymieniając je??
Popieram Bombla i innych wyrażających jego opinię. Profilaktyka, zawory, oliwki, filtry i jeździć i czerpać przyjemność z jazdy...

OFF: co do filmu olejowego - da się go usunąć za pomocą np. rozpuszczalnika, szlifierki... sam nie zniknie nigdy, ponadto panewki są produkowane ze specjalnego stopu łożyskowego, w końcu przy 6000obr/min naciski na tłoki są wyrażane w tonach :wink: więc jakoś trzeba to przenieść dalej, tak aby długo jeździło i tak, mamy jeszcze teorię wytważania klina olejowego, nie będę się rozpisywał bo to bez sensu, proponuje wpisac w google "klin olejowy" i szukać w działach poświęconych silnikom spalinowym ;)
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ