Allcar M5 + FOTO

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: Bombel » pt cze 06, 2008 22:09

Tylko jest jedno ale... Czarny dach ze slupkami strasznie wieje jakas stiunikowana caliberka z pcimia dolnego... Czerny dach?? OK, ale sam dach, bez slupkow ew. z polaczeniu z klapa i maska. Zolty niezly, ale szara e39 jest przepiekna.
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » pt cze 06, 2008 22:21

No właśnie jak kolega BOMBEL pisze właśnie zastanawiam się nad maską i pokrywą bagażnika, narazie wszystko w ew. planach, chętnie poczytam komentarze, jakieś inne propozycje, nie chcę wyjść na deb..la z pcimia dolnego, ale ten "złoty" właśnie chodziło mi o ten opisywany YELLOW... bardzo mi przypadł do gustu.
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: Maros » sob cze 07, 2008 13:24

Ja bym nie malował klapy i maski tylko sam dach. Ale w tym PY wygląda kozacko :)

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » ndz cze 08, 2008 00:32

tak to prawda ten PY jest nisamowity, do tej pory dla mnie najlepszy był "czarny granat" ale jak zobaczyłem ten żółty "złoty" to mnie zatkało. Faktycznie z tymi słupkami to wyskoczyłem jak wiochman z zaoranego pola, faktycznie nie jest to dobry pomysł, chodziło mi głównie o to co i jak zrobić żeby auto nie było całe PY, dziękuję za dotychczasowe rady i jak narazie opcja z czarnym dachem a reszta PY jest najlepsza
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tomas_M5
Posty: 254
Rejestracja: sob lis 18, 2006 23:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: Tomas_M5 » sob cze 21, 2008 15:35

moim zdaniem oryginalny lakier to jest cenna rzecz i ja bym nie malował jesli nie trzeba, chyba ze masz lakiernika który to zrobi tak ze bedzie jak oryginał w co watpie, przypomnij sobie kłopoty z silnikiem, tu bedzie podobnie. jesli juz bedziesz malowal to rozbierzesz całe auto?? komora silnika i srodek?? jezeli juz chcesz to ja bym dach okleil carbonem lub wymienil na carbonowy, wtedy bedzie profi.

co do silników S62 to ja tez mam goscia co to rozebral i złozył i to bez tych regulatorów co zalecaja w ASO.


fajnie wiedzec ze bedziesz rozgryzal ten silnik i ze masz przyzady, pewnie sie odezwe jak bede miał kłopot.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » czw sty 01, 2009 20:23

... tak tak, rzadko słucham muzyki jak jeżdżę, delektuję się mrukiem V8, ale prawda jest taka, że jak jadę w trasę, zapodam VI bieg 120-140 na blacie to nic poza szumem opon i szumem opływającego powietrza nie słychać, dlatego w sumie przydałoby sie posłuchać a może i pooglądać, jakieś multimedia, muzyka, film..... Muzyka oczywiście dla mnie, a filmy to w zasadzie rownież dla mnie a mianowicie dla wszelkiego spokoju, dzieciom filmik i nie marudzą.....
Jako że lubię dobrej jakości brzmienie, powiem Wam szczerze że trafia mnie jak jadę żony Audi z BOSE Audi Concert i muszę wtedy mieć świadomość ile razy gorsze audio jest w BMW pomimo że mam DSP.... Audi Concert brzmi poprostu absolutnie fantastycznie, czego niestety wogóle nie da się powiedzieć o brzmieniu w mojej eMce z fabrycznym audio z DSP.
Dlatego też zapadła pewna decyzja, montaż odtwarzacza DVD do schowka przed pasażerem z przodu, monitory w zagłówki foteli kierowcy i pasażera przód do tego synchro z Board Monitorem, a do kuferka wzmacniacz i pudełko.
Wszystko mam nadzieję że sam dam radę zamontować, mam nadzieję że w miesiąc się wyrobię :-D :-D :-D
Jakies pomocne sugestie bardzo bardzo mile widziane, a to co chcę zamontować widać na poniższych zdjęciach (może nie jakaś super półka, ale sprzedający zarzekał się że jakość dźwięku jest rewelacja - ponoć jest muzykiem - zobaczymy, nie chodzi o to żeby było głośno, ale o to żeby było ładnie).
Załączniki
DSC00318.JPG
DSC00319.JPG
DSC00320.JPG
DSC00322.JPG
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: --==maly==---- » czw sty 01, 2009 22:55

Skrzynia i wzmacniacz ok napewno wystarczą nie podoba mi się producent odtwarzacza DVD i monitorów to raczej bardzo tani sprzęt ale może da radę.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » pt sty 02, 2009 00:51

1300zł za odtwarzacz DVD i dwa monitorki to nie tak super tanio, w każdym bądź razie polegałem na zapewnieniach sprzedającego, podobno muzyka, że jakość muzyczna odtwarzacza jest super, a jakość obrazu w monitorkach zdecydowanie wystarczająca do oglądania podczas podróży, a o sobie cos tam dobrego pisza:
http://www.bossaudio.com/main/index.php
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: --==maly==---- » pt sty 02, 2009 01:13

Ja sie kierowałem cenami tego z allegro. Ale nie zawsze to co tanie jest złe.

Awatar użytkownika
birol
Posty: 43
Rejestracja: pn gru 15, 2008 14:12
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: birol » czw sty 29, 2009 18:32

Jeżeli chodzi o jakość obrazu z DVD na małych samochodowych monitorkach to na pewno wystarczy. Ale co do dźwięku ... potrzebny jest wysokiej klasy odtwarzacz CD - odtwarzacz DVD nie sprawdzi się. :sad:

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » śr mar 03, 2010 22:31

Roczne kurze trzeba przedmuchać....
Po chwili słabości.... eMeczka jednak zostaje u mnie....
No to nadszedł czas powolnych renowacji.
Na teraz wał i wydechy zdemontowane, wszystkie osłonki również, w przyszłym tygodniu wylatuje cały tył, zostaje tylko blacha i jedziemy... Wytrawianie, zabezpieczanie itp itd. Na poczatek "od tylca" całe podwozie i wszystko co jest od spodu będzie szło w malowanie, lakierowanie, zabezpieczanie antykorozyjne itp itd. Niebawem będzie dokumentacja zdjęciowa.
Planowany jest z miejsca jakiś Bilstein, jakieś cuda z wydechem :-D no a na zakończenie pierwszej sesji odpowiednie sprzęgiełko, takie wzmocnione co by na przyszłość przygotowane było pod produkt z ESS :-D

No a tak nawiasem mówiąc, wziełem się za naprawę pikseli na wyświetlaczu... nowy cyferblat już zamówiony w ASO :-D :-D :-D
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Artur_M5
Posty: 167
Rejestracja: wt gru 02, 2008 18:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: Artur_M5 » czw mar 04, 2010 00:37

allcar pisze: wziełem się za naprawę pikseli na wyświetlaczu...
allcar pisze:nowy cyferblat już zamówiony w ASO :-D :-D :-D
Też tak czasami sam naprawiam ;)

I również wyjechałem dzisiaj emą na miasto. Wow! Masakra, nie umiem jeździć :)

kosiniak

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: kosiniak » czw mar 04, 2010 17:29

allcar pisze:Roczne kurze trzeba przedmuchać....
no a na zakończenie pierwszej sesji odpowiednie sprzęgiełko, takie wzmocnione co by na przyszłość przygotowane było pod produkt z ESS :-D
co za sprzeglo? jezeli mozna wiedziec?

kosiniak

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: kosiniak » sob mar 06, 2010 13:04

to dowiem sie czy nie? tez mysle nad mocniejszym sprzeglem i sie zastanawiam czy kupowac cos z zagranicy czy zdac sie na Radzika czy Wrobla?

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Allcar M5 + FOTO

Post autor: allcar » sob mar 06, 2010 16:59

Dowiesz się, jak kupię sprzęgło.
Teraz rozesłałem zapytania i czekam na jakiekolwiek oferty. Chciałbym jakies markowe porządne sprzęgło, SACHS ma wzmacniane sportowe sprzęgła, m.in. czekam na odpowiedź od nich. Także dam znać jak coś już będę wiedział.
Oststecznie zostaje Pan Radzikowski.
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ