ubezpieczenie OC anglik

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Flanel
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 03, 2015 21:30
Auto: m3 e46

ubezpieczenie OC anglik

Post autor: Flanel » śr lis 18, 2015 00:04

Witam
Zamierzam niedlugo zarejestrowac w Polsce m3 e46 z UK bez przekladki. Czy orientujecie sie gdzie mozna znalezc korzystne cenowo ubezpieczenie OC? Nie mam na mysli czasowego tylko normalna polise. Z moich ustalen wynika ze link4 zwyzka 300 pr, liberty dorect wymaga notarialnej kopii dowodu rej aby wycenic (w praktyce blokuja ubezpieczanie u siebie). Czy ktos posiada jakies pomocne info w tym kierunku?
Pzdr

Flanel
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 03, 2015 21:30
Auto: m3 e46

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: Flanel » czw lis 19, 2015 12:27

no to po mozolnych poszukiwaniach sam sobie odpowiem:)
W Proama nie ma pytania, po ktorej jest kierownica. Nie mylic z tym, ze Pani agentka ubezpieczeniona zapomni zadac pytania, bo czesto po prostu o to nie pytaja, ale nie oznacza to, ze polisa jest prawidlowo wystawiona.

pprt
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 20, 2015 20:43
Auto: BMW

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: pprt » pn gru 14, 2015 12:57

O ile kiedyś rzeczywiście mógł być z tym poważny problem o tyle obecnie nie ma właściwie żadnego. Polskie prawo zostało w taki sposób zaktualizowane, że można zarówno rejestrować jak i ubezpieczać.
Gdy ja jeździłem po Polsce autem na zagranicznych blachac, to wykupowałem sobie ubezpieczenie OC na 1 miesiąc. Koszt jednostkowy może i rzeczywiście był wyższy, ale auto i tak poszło na sprzedaż więc nie potrzebowałem ubezpieczać na cały rok z góry.
Tutaj też jest sporo info na ten temat: http://www.forum-kredytowe.pl/f152/" onclick="window.open(this.href);return false;

anglik
Posty: 143
Rejestracja: czw sie 02, 2012 14:37
Lokalizacja: POLSKA

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: anglik » pt gru 18, 2015 20:53

ja bym chciał zrobić na rok ale nie można , podstawa to zarejestrowanie auta 30dni od wystawienia polisy czyli jeżeli wykupie na rok a nie zarejestruje w ciągu miesiaca w przypadku kolizji ubezpieczyciel wystawi tyłek i poszkodowanemu wypłaci fundusz a sam będę w kłopotach

w Polsce jest masakra z ubezpieczeniami robię krótkoterminowe od roku co miesiąc latam jak głupi po 1 wykupieniu kolejne już się nie liczą podobno .. :(

lawok
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 22, 2015 23:27
Auto: BMW

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: lawok » wt gru 22, 2015 23:53

Są takie punkty, gdzie masz wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu. Można porównać ceny i wybrać najtańsze ubezpieczenie.

julusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 25, 2016 00:41
Auto: BMW

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: julusz » czw lut 25, 2016 00:44

Multiagencje, to najlepsze rozwiązanie. Jest tam wiele ofert w jednym miejscu, a pracownik przedstawi najlepsze rozwiązanie.

CezaryMłotkowski
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 29, 2015 09:59
Auto: fiat

Re: ubezpieczenie OC anglik

Post autor: CezaryMłotkowski » wt maja 24, 2016 10:01

Jasne, najlepiej pozostawić to specjalistom i posprawdzać. Ja korzystałem z pomocy http://www.bestpolisa.pl/ubezpieczenia/ ... unikacyjne" onclick="window.open(this.href);return false;
Wszystko sprawnie zostało załatwione, ubezpieczenie zostało mi wyliczone najtańsze. Śmiało można próbować. Często też proponują ubezpieczenia w pakietach, dzięki czemu jedną polisą można zabezpieczyć także inny majątek przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Zastanawiam się właśnie nad taką ochroną swojego domu. Często podróżujemy z żoną i zostaje bez opieki...

ODPOWIEDZ