Pogrzeb Przemka - prośba

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: Venom » ndz wrz 15, 2013 19:30

Koledzy,

Dostałem taką wiadomość:
Witam, na samym początku chciałbym zaznaczyć,że konto które założyłem na forum jest fikcyjne..a założone tylko i wyłącznie w celu kontaktu z Panem. Rozmawiając z Przemkiem wielokrotnie wspominał On o Panu i Pana M5..dlatego też kieruję tą wiadomość do Pana. Niestety Wasz forumowy kolega,a mój przyjaciel nie żyje. Zmarł nagle..zaskoczył tym wszystkich,ale kochał motoryzacje i swoją emke..mógł o niej mówić godzianami..mimo,ze od wielu miesięcy stoi ona pod folią nieużywana..miał marzenie, naprawić ją, uruchomić i znowu wyjechać nią na miasto, chciał żeby Myszków znowu nocami słyszał dźwięk tego 3.8 litrowego silnika..niestety, prawdopodobnie jej już nie usłyszymy..a na pewno za kółkiem nie będzie już naszego Przemka. Nie wiem jakie łączyły Was forumowe relacje jako posiadaczy emek, ale myślę..że Przemek chciałby usłyszeć ten ostatni raz dźwięk emki..nie swojej, ale może ktorejś z Was. Na razie sami nie wiemy kiedy będzie pogrzeb, ale gdyby Pan jak i również reszta forumowiczów chciała znać szczegóły i wyraziła chęć pożegnania Przemka, to podaje swój numer telefonu: 726-859-486, Pozdrawiam Dominik. http://m5e34.pl/93_czarny.html ps. przempraszam, ze skopiowalem wiaodomosc ktora wyslalem Panu na forum,ale goni mnie czas, a bardzo chcielibysmy zorganizować Przemkowi takie pożegnanie, prosze również o przekazanie informacji reszcie znajomych posiadajacych emki.

Przemaka znaleziono przedwczoraj..ale przypuszczamy,ze pogrzeb bedzie we wtorek oczywiscie bede informowal. Bardzo bysmy chcieli jako przyjaciele Przemka,zeby go wlasnei w ten sposob pozegnac. Tu nie chodzi juz nawet o same e34 m5..ale o emki..o to,zeby pokazac, ze pamietamy o nim..mimo to,ze myslal inaczej..
Ja jestem niestety za granicą i nie mogę podjechać. Może ktoś z Was byłby w stanie złożyć mu ostatnie pożegnanie? Proszę dzwonić do kolegi Dominika.
Wątek z autem kolegi Przemka
http://mforum.com.pl/viewtopic.php?f=20&t=802

Awatar użytkownika
wania
Posty: 953
Rejestracja: śr paź 22, 2008 20:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: wania » ndz wrz 15, 2013 20:22

przykra sprawa :( [*]

Drachenfels
Posty: 46
Rejestracja: sob mar 26, 2011 10:00
Auto: M5 E34 S38B36
Lokalizacja: Wrocław, Częstochowa

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: Drachenfels » pn wrz 16, 2013 10:26

Bardzo przykra sprawa. Ja mieszkam w tej chwili we Wrocławiu, ale bywam w Częstochowie. Niestety auto będę miał w dyspozycji najwcześniej w październiku dopiero. Dzwoniłem też do znajomego z Częstochowy, który ma M5, a właściwie to miał, bo niestety jak się okazało sprzedał dwa tygodnie temu. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podjedzie i uczci w ten sposób pamięć o nim.

epson93
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 17:15
Auto: e34 m5

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: epson93 » pn wrz 16, 2013 11:25

Dziekuje Wam wszystkim za każdy ruch wykonany w tym kierunku,aby pożegnać Przemka właśnie w taki sposób. Mamy cichą nadzieje,że znajdzie się choć jedna osoba..która znajdzie czas i przyjedzie swoją Emką. Przemek był fanem ///M jak również pozostałych samochodów z tył napędem..miał też swojego czasu Nissana 200SX, a ostatnimi czasy E36. Mamy nadzieję jednak,że ktoś przyjedzie by ten ostatni raz "odciąć" swoje auto..i uczcić tym Przemka i jego pasję.

epson93
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 17:15
Auto: e34 m5

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: epson93 » pn wrz 16, 2013 11:28

Podaje też znowu swój numer telefonu; 726-859-486, bardzo proszę o pomoc w organizacji pożegnania, jak i również o kontakt..ponieważ natłok wszystkich spraw zwiążanych z organizacją uniemożliwia mi częste odwiedzanie forum i śledzenie tematu, bardzo prosiłbym o bezpośredni- telefoniczny kontakt ze mną, pozdrawiam Dominik.

inny740
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 09:21
Auto: 740i

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: inny740 » pn wrz 16, 2013 20:25

siema, napewno przyjadę na pogrzeb naszego przyjaciela, co prawda mam e38 740i a nie ///M ale chciałbym jakoś pożegnać Przemka, co do pogrzebu, napiszę jak tylko dowiem się jaki ustalono termin, jednocześnie dołączam się do prośby kolegi Dominika o przyjazd na ostatnie pożegnanie Przemka bardzo Was proszę forumowicze, jeśli ktoś może podjechać bylibyśmy zobowiązani

epson93
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 17:15
Auto: e34 m5

Re: Pogrzeb Przemka - prośba

Post autor: epson93 » wt wrz 17, 2013 11:55

Pogrzeb Przemka odbędzie się jutro tj. ŚRODA. o godz. 14.00 w Parafii p.w. św. Anny w Myszkowie-Będuszu. Wszystkie osoby wyrażające chęć uczestniczenia w pożegnaniu Przemka prosimy o obecność o godz. 13.00 w Myszkowie przy ul. Hubala (przy garażach) o tej samej godzinie mają tam również zbiórkę motocykliści. Mimo iż zostało niewiele czasu..mam nadzieje,że znajdzie się jednak ktoś,kto da znać i powie..że będzie. Pozdrawiam, Dominik.

ODPOWIEDZ