Driiive.com

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
m!xeR
Posty: 254
Rejestracja: wt paź 18, 2011 18:18
Auto: scirocco r
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Driiive.com

Post autor: m!xeR » pt sty 18, 2013 19:33

Witam,

Mój dobry znajomy, który prywatnie jest pasjonatem motoryzacji(chociaż w trochę innym wydaniu niż profil tego forum) a na co dzień w dużym skrócie funkcjonuje w branży internetowej(aplikacje, portale, serwisy, grafika, reklama etc.) rozpoczął projekt pod nazwą Driiive.com . Jest to miejsce które w dużym skrócie pozwoli stworzyć profil naszego auta, pokazać historie jego zmian/modyfikacji, umieścić zdjęcia lub filmy aby w łatwy sposób pokazać to innym.
Kiedy usłyszałem o tym pierwszy raz zapytałem "w jakim celu ? przecież od tego są fora tematyczne, gdzie ludzie tworzą tematy prezentujące sam samochód czy jakieś mody" i równie szybko jak o to zapytałem pomyślałem o temacie PAKO...kilkadziesiąt stron postów, część z nich zawiera zdjęcia, część opisy. Niby wszystko jest ale czy łatwo jest tam cokolwiek znaleźć nie śledząc tematu pilnie od początku ? W żaden sposób nie odnoszę się PAKO do Twojej osoby, zwracam uwagę na charakterystykę for która utrudnia stworzenie wizytówki auta tak aby w łatwy i szybki sposób móc pokazać to innym. Istota Driiive'a.com polega na tym aby wszystko to uprościć i podać w przyjemnej formie. Tworząc profil uzyskujemy swoją prywatną domenę np. www.driiive.com/mixer dzięki czemu bardzo szybko możemy podzielić się zdjęciami i opisami samochodu ze znajomymi bez konieczności wysyłania długich linków i kierowania do poszczególnych stron tematu.
Driiive.com dopiero wystartował i bardzo wielu funkcji, które zawierać będzie wersja finalna jeszcze nie ma ale to wszystko dzieje się i zmienia bardzo dynamicznie. Z istotnych planów o których warto wspomnieć w tym momencie to aplikacja na popularne systemy w telefonach komórkowych która pozwoli wrzucać zrobione zdjęcia wraz z opisami bezpośrednio na profil - czyli jesteśmy w garażu, składamy silnik, pstrykamy fotki i nie musimy ich potem wrzucać na dysk twardy, żeby zuploadować na zewnętrzny serwis, żeby następnie wstawić linki w temacie naszego auta tylko to wszystko wykonuje za Nas jedna aplikacja i raptem kilka kliknięć palcem na ekranie wystarczy żeby cała bądź wybrana część społeczności Driiive.com mogła śledzić postęp prac albo po prostu zobaczyć fajną fotkę naszego samochodu w plenerze :-)
Mam nadzieję, że moderatorzy przychylnym okiem spojrzą na temat i pozwolą mu żyć ;-)

Zapraszam zatem na www.driiive.com

Pozdrawiam,
Maciek.

ODPOWIEDZ