BMW z N55 do kogo na soft

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
JayKay
Posty: 131
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 16:25
Auto: M3, 3, GT3

BMW z N55 do kogo na soft

Post autor: JayKay » czw lip 15, 2021 09:39

Cześć,
Skończyła mi się gwarancja w 435i z MPPK i MPE. W związku z tym chce IC zmienić i zrobić w niej soft. Kto w PL dobrze to ogarnia? W innym aucie miałem soft z Słowackiego Profi.
Zależy mi też na wyłączeniu tego wieśniackiego pops and bangs które po montażu MPPK nie daje mi żyć. Wyłączał ktoś to już w turbo BMW?

Awatar użytkownika
Juras
Posty: 1077
Rejestracja: pn gru 26, 2016 12:22
Auto: [OO==[][]==OO]

Re: BMW z N55 do kogo na soft

Post autor: Juras » czw lip 15, 2021 16:34

Wiocha straszna - jeszcze w serii pół biedy, na początku się jarałem ale jak trochę mi się znudziło i zrobiłem wydech wraz z DP to wstyd było jechać przez miasto :roll: Nie da się tego całkiem wyłączyć, jest turbo, jest wydech, musi czasem strzelić. Ale po "wyłączeniu" robi to z umiarem - jeden, dwa strzały, tylko przy odejmowaniu gazu na wyższych obrotach na dwójce. Podoba mi się. Tym trybem to żałuję, że sobie nie pyknie czasami też na innych biegach.

Ogarnąłem całość razem z programem w Dynosoft w Katowicach. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kogo nie zapytasz to mają o nich bardzo dobre zdanie. Przy czym cena to x2 względem niektórych ale katowali ją cały dzień, zrobili niecałe 100km na rolkach a później na koniec dnia jeszcze pojechaliśmy dostroić na drodze. Nie było mowy o częstym scenariuszu, że wgrywają jakiegoś gotowca, godzina dostrojenia i nara (choć pewnie nieraz i takie coś się bdb sprawdzi).

Sam też możesz sobie wyłączyć pops przez adapter OBD z bluetooth + apka Bimmerlink. Ale skoro chcesz stroić to bez sensu kasę wydawać (ok 300pl komplet).

JayKay
Posty: 131
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 16:25
Auto: M3, 3, GT3

Re: BMW z N55 do kogo na soft

Post autor: JayKay » sob lip 17, 2021 08:47

Juras dzięki za info! Zapomniałem o tym człowieku totalnie, Aligator - Wojtek, Dynosoft. Pierwszy soft jaki w życiu robiłem był u nich. On chyba teraz sam hamownie wytwarza?
Jak raz na jakiś czas strzeli - spoko. Ale teraz boję się włączać dsc off czy sport+ bo jedziesz spokojnie i chcesz po prostu żeby wydech lepiej brzmiał z otwartym zaworem, muśniesz gaz i „papapapapapapfrrrrr”. No wiocha. Ja nie mam problemu jak auto strzeli przy upalaniu, ale to jest przesada po prostu.
W poniedziałek dzwonię po jakiś termin do Dynosoftu

ODPOWIEDZ