Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Mandus
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 26, 2020 22:28
Auto: M5 E39 i inne BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: Mandus » śr sty 20, 2021 13:46

Juras pisze:
wt sty 19, 2021 17:57
Dawno takich bzdur nie czytalem. Nosisz bluze CHWDP albo z przekreslona 60?
Nie do końca mam taki tekst - nosze bluzę "nie daję się dymać"

@Juras - nie bierz tego dosłownie, co napisałem, owszem, przyznaję - poniosło mnie, trochę to przesadna moja przenośnia, ale ja jak czytam o takiej nieuczciwości i co za tym dalej idzie - ludzkiej bezradności, to włącza mi się tryb agresji. Zwyczajnie nie lubię być ofiarą i nie lubię jak ktoś tak działa.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » śr lut 09, 2022 20:30

Napiszę tylko tyle, wszyscy, ale to wszyscy zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności , za udostępnianie danych osobowych łącznie z administratorem , również za opis i nieprawdę , chyba ze macie na mnie wyroki sądowe prawomocne, ponieważ firma dawno nie istnieje a dane osobowe są moimi prywatnymi danymi, sprawą została już zgłoszona do prokuratury a policja wraz z biurem detektywistycznym pracuje nad namierzeniem kontaktu z wami. spotkamy sie w sądzie niebawem , zobaczymy czy będziecie tak szczekać jak a tym forum.

Awatar użytkownika
Juras
Posty: 1077
Rejestracja: pn gru 26, 2016 12:22
Auto: [OO==[][]==OO]

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: Juras » czw lut 10, 2022 08:58

Prokuratura i policja wraz z biurem detektywistycznym :D prawie jak "Żar Tropików".

Bzdura. Taka dzialalnosc jest nadal kontynuowana, pod tym samym adresem, tylko formalnie na kogos innego. Zgadnijcie kto jest pelnomocnikiem:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.P ... a3769cd8d7

Zastanawiam sie co tak naprawde Kinga Admczyk wie o budowie silnikow sportowych i czy nie jest to zwyczajne firmanctwo, ktore najczesciej ma na celu unikniecie zobowiazan wzgledem wierzycieli lub ich uszczuplanie wzgledem US czy tez ZUS.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » sob lut 12, 2022 01:40

Słuchaj mądralo , czy ja Ciebie kiedykolwiek oszukałem że masz tyle do powiedzenia? p Kinga wyjmuje ode mnie budynek którego rzekomo waszym zdaniem nie miałem który podobo wynajmowałem gdzieś na stacji diagnostyczej. Ona nie musi sie znać bo jej narzeczony jest jednym z lepszych mechaników w Polsce, zobacz jak warsztat wygląda i jak prosperuje , naprawiają pół tysiąca samochodów rocznie z całej europy. I podejrzewam że jak jej pokaże ten wpis to również złoży pozew sądowy. Mało tego wasze roszczenia gwarancyjne nie zostały zrealizowane ponieważ chcieliście ode mie wyłudzić pieniądze a nie usuwać rzekomej usterki, tak to nie działa , to zwykłe wyłudzenie, nie podparte rzeczoznawcą i sądem , bo podobo czasu nie miałeś na to, bzdura a resorach. Samochód trzeba było przywieź na reklamacje a ie wyłudzać pieniądze za rzekomo źle naprawiony silnik który kupiłeś u mnie za grosze jako używany ! Nie ma również gwarancji ze zamontowaliście go dobrze i ze był dobrze docierany, każdy silnik można zamordować i to w krótkim czasie z wielu powodów. I nie cwaniakuj w internecie i nie udostępniaj moich danych osobowych bo to są teraz moje prywatne dane bo za to jest artykuł i uwierz mi spotkamy sie w sądzie bo ja Ci tego nie daruje choćbym miał stracić nie wiem ile pieniędzy ! Straciłem przez wasze opinie firmę i musiałem sie przebranżowić, naraziliście mnie na straty , ale to bedzie druga liga z powództwa cywilnego najpierw wygram sprawę karną

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: --==maly==---- » sob lut 12, 2022 02:55

Co Ty gościu za bzdury piszesz.
Miej choć trochę godności i przestań wklejać tu te swoje bajki od nieudacznego mechanika pokrzywdzonego przez los. Rozlicz się rzetelnie z pokrzywdzonymi jak masz choć odrobinę honoru i lustro w domu.
"Warsztat" działa nadal tylko papierki się zmieniły żeby było czysto. Specjalnie w cudzysłowie żeby nie obrażać warsztatów.
W sumie jest późno a te twoje posty to dobra bajka na dobranoc.

Awatar użytkownika
Juras
Posty: 1077
Rejestracja: pn gru 26, 2016 12:22
Auto: [OO==[][]==OO]

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: Juras » sob lut 12, 2022 09:06

Jesli piszesz powaznie, ze mozna mnie skutecznie pozwac i wygrac w sadzie za to co napisalem to chyba po wczoraj masz kaca, wiedze o prawie czerpiesz z wikipedii i musisz wrocic na to samo drzewo, z ktorego zszedles. Moi prawnicy zrobiliby tak, ze wraz z pania Kinga do konca zycia skladalibyscie juz tylko lego technics. Lubuje sie w rozprawach, z niecierpliwoscia czekam na ten pozew.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » ndz lut 13, 2022 23:56

Jesteś pokrzywdzony ? jeden z dugim? to przyjedź po rozliczenie łatwo trafić , prowadzę szlifiernie podzespołów silnikowych pod tym samym Adresem tylko bez A zapraszam serdecznie.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » pn lut 14, 2022 00:48

Jeżeli twierdzicie ze to ta sama firma i tak wszystko umiecie sprawdzic to zastanówcie sie kto normalny prowadziłby jednoczesnie przez ponad rok dwie firmy o tym samym profilu na tym samym podwórku i płaciłby zusy i podatki , chyba świety mikołaj, jestem pełnomocnikiem w ich cidg bo oni sa ze śląska i jak ich nie ma to ktos tu na miejscu musi byc upoważniony. Ja mam obiekcje co do udostepnienia dannych osobowych moich i opisu co stoi mi w garażu, mieliśmy włam do firmy z kradzieżą i sam prokurator dalej ciagnie wszystko za ciosem , ktos za to odpowie i tyle w temacie.

kisiel
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 21, 2015 23:16
Auto: M5 e60

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: kisiel » śr lut 16, 2022 12:14

Przyszedł tu i zrobił z siebie ofiarę. Sprzedał mi motor z krzywym,napawanym wałem(bez szlifu) i honowanymi korbami a teraz prowadzi szlifiernie. Teraz zaprasza po rozliczenie a kiedy trzeba było, przestał odbierać telefony i nie odpowiedział na listy prawnika. Groźbami założenia sprawy ,prawdopodobnie próbuje wymusić usunięcie tego tematu bo po wpisaniu w Google "Krzywaczka" wyskakuje Error i lipa z biznesem. Typ się domaga sprawiedliwości...On... który nie miał skrupułów oszukać nawet byłego policjanta. Mam od tego pokrzywdzonego człowieka wiadomość jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Awatar użytkownika
Juras
Posty: 1077
Rejestracja: pn gru 26, 2016 12:22
Auto: [OO==[][]==OO]

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: Juras » śr lut 16, 2022 16:08

Nie tylko to forum huczy od złych opinii na ten temat. Koledzy z porszaków też niezadowoleni:

http://porscheclub.pl/forum/silnik-do-9 ... 21877.html
http://porscheclub.pl/forum/wymiana-sil ... 34-20.html

Tu w jednym z postów też rozwinięcie moich wcześniejszych przypuszczeń o strukturze tej działalności:
http://porscheclub.pl/forum/naprawa-sil ... 23199.html

Ciekawe czy tam też są jakieś groźby super pozwów bo nie chciało mi się szukać.

Ktoś wcześniej napisał, że nie ma z czego ściągać (czasami nawet wtedy są sposoby - legalne). Czy to znaczy, że był jakiś wyrok w tej sprawie?

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » śr lut 16, 2022 23:26

Nie robie z siebie ofiary , tylko jak Ci silnik padł to trzeba było go dostarczyć do mojego warsztatu na diagoze i ew naprawę , a nie wymyślać bzdur i wyłudzać ode mie pieniadze, tak moze każdy zrobić, gdzie masz opinie rzeczozawcy? nie masz! bo możliwe ze to wał z Twojej strony, jezeli kupisz samochód w salonioe i Ci sie popsuje to dzwonisz do własciciela salonu że Ci sie zepsuł i chcesz pieniadze z powrotem , czy przywozisz go do naprawy? Człowieku Ty sie zastanów co piszesz na mnie bo bekniesz za to gwarantuje Ci , sprawa nabiera takiego tempa że nawet sobie nie wyobrażasz, zobaczysz co grozi za udostępianie danych osobowych i o opisywaniu mojego majatku , Nie żądam żadnego usuwania opinii bo zrobi to prokuratura , juz jest wyrok w tej sprawie, jezeli to wygrałem to zobaczysz co bedzie dalej z prawnego punktu widzenia , Ja na tysiace naprawionych silników mam kilka złych opini to w dzisiejszych czasach lepiej niż fabryka, a od mojej szlifierni to wara , bo otworzyłem po to zeby lokalnie świadczyć usługi miedzy ludzmi którzy mie znają i nie użerać sie takimi jak Ty kłapiacymi w internecie. Przywieź mi opiie rzeczoznawcy i uszkodzony silnik a gwarantuje Ci że oddam Ci pieniądze , innaczej sam rozumiesz ze nie jestem głupi na tyle zeby oddawać kase na czyjeś widzimisie czy pisemka zapłacone adwokatowi.

kisiel
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 21, 2015 23:16
Auto: M5 e60

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: kisiel » śr lut 16, 2022 23:43

Piotrek,mam opinie warsztatu ktory montował motor ,po wystąpieniu problemów go demontował oraz rozbierał i mam opinie od Dziak Motorsport na temat tego gówna co mi sprzedałeś a sam mam kontakt z około 10 cioma ludźmi których przerobiłeś więc nie podnoś nam ciśnienia zbyt mocno bo złe wspomnienia związane z Tobą wrócą i będziesz mógł zareklamować swój warsztat w programie "Interwencja" na Polsacie. Ty mi już tyle rzeczy gwarantowałeś przez telefon że nie chce mi się już czytać tego Twojego gówna.
Ostatnio zmieniony czw lut 17, 2022 00:01 przez kisiel, łącznie zmieniany 1 raz.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:00

Wracając do byłego policjanta to wyobraź sobie że pan policjant odebrał ode mnie silnik , zamontował uszkodzone czy uszkodzoną turbinę , w której odpadła oska i silnik zassał olej po czym pokrzywiło korby, powołał rzeczoznawcę porobili zdjęcia , ale nie udostępnili ich do wglądu sądowi bo oczywiście poszedł z tym do sądu , przedstawiłem swoje zdjęcia i sąd powołał biegłego do zbadania silnika i wyszło że to nie moja wina , sąd odrzucił pozew, a wyobraź sobie ze mu tłumaczyłem ze stało sie jak sie stało i że zrobie mu to po kosztach a on oczywiście z mordą na mnie i chce kase z powrotem. tyle wskórał ze przegrał razem z kosztami sadowymi adwokackimi i kosztem rzeczoznawcy. Jak chcesz to Ci wyślę dokumenty z sądu na mail to sobie poczytasz. Wiecej spraw w sądzie nie miałem , nie mówie że nie miałem reklamacji , bo miałem ale zawsze rozwiazałem problem , wystarczyło przywieź samochód do naprawy gwarancyjnej a nie żądać pięniędzy rozbierając go w innym warsztacie. Jeszcze raz nawiąże do serwisu autoryzowanego, jeżeli oni by Ci naprawili silnik i by Ci padł a ty bys go zawiózł do Dziak rozebrał to uznali by Ci gwarancję?

kisiel
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 21, 2015 23:16
Auto: M5 e60

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: kisiel » czw lut 17, 2022 00:06

Piotrek ale dlaczego my rozmawiamy o tym czy uznaliby mi gwarancję gdzieś w serwisie skoro sprzedałeś mi złom ? Krzywy wał,szlifowane korby,zajechane cewki vanosów ... z czym ja miałem do Ciebie jechać? Żebyś upchał mi kolejny bajzel? Ten silnik pracował niecałe 2 godz bez jazdy i się powalił. Przestałeś odbierać telefony. Mordo. Nie mamy o czym rozmawiać. Ja te pieniądze już dawno odrobiłem i o Tobie zapomniałem.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:15

miałem takie przypadki z wałami , kupilem kiedyś kilka wałów od Turasa i one okazały się natryskiwane metodą wibrostatyczą, odklejało się to po jakims czasie i silnik sie zacierał, jezeli tak faktycznie było to może masz jakieś zdjęcia wału , ja z gosciem wygrałem sprawę i część kasy mi oddał a część poszła w zapomnienie ale możemy z Dziakiem to zweryfikować , jezeli nadal czujesz się pokrzywdzoy to można temat poruszyć, korbowody zawsze robię 0.01 mm a plusie bo te wały puchą przy ostrym upalaniu i nawet nowe silniki mają tendencję do przyklejania się panewek do wału korbowego z powodu braku luzu, to objaw rozszerzania się wału korbowego więcej niż obudowa korbowodu.

Zablokowany