Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:19

Zaworki solenoid siłowników vanos były przecież Twoje ja je tylko myłem w myjce ultradźwiękowej więc nie wiem dlaczego sie o nie czepiasz?
napisz do mnie na priv bo jestem Ciekaw co było z tym wałem nie tak , chce poruszyć temat.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:27

Jeżeli nie chciałeś już u mnie usługi gwarancyjnej to to rozumiem, ale nie rozumiem tego, dlaczego nie wziąłeś rzeczoznawcy, dlaczego nie podjechałeś z tym samochodem żebym to rozebrał zobaczył, i rozwiązał problem tylko od razu mi pisałeś że mam Ci oddać pieniądze. Jest możliwość oczywiście zwrotu pieniedzy ale nie na takich zasadach, tak to można każdemu napisać a samochód dalej użytkować , mój kolega miał dokładnie taki właśnie przypadek , niezadowolony klient który samochodu cały czas użytkował a chciał częśc pieniędzy z powrotem. Wiesz nna ile sposobów można źle zamontować silnik w takim BMW? i że zły montaż doprowadza do zatarcia motoru? nie mówie ze w tym przypadku tak było ale jak tego nie wiem ja tego nie stwierdziłem, nie moge wierzyć każdemu klientowi i zwracać mu pieniędzy bez weryfikacji własnej lub chociaż rzeczoznawcy.

kisiel
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 21, 2015 23:16
Auto: M5 e60

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: kisiel » czw lut 17, 2022 00:39

Piotr,naprawdę bardzo szlachetne że po ponad trzech latach wyrażasz chęć podjęcia rozmowy ale oboje wiemy że to zawracanie dupy i strata mojego czasu. Wystarczająco dużo czasu straciłem na próby kontaktu z Tobą oraz pieniędzy w czasie kiedy temat był na widelcu. Teraz już jest po frytkach.Nie mam zamiaru babrać się w te gierki. Dobrze że rozumiesz iż nie miałem ochoty serwisować u Ciebie usterki dlatego że oboje dobrze wiemy ile by u Ciebie auto stało i co by z tego było. Motor od Ciebie przyjechał, został włożony i się zapierdolił przy próbie odpowietrzenia vanosow. O to cała historia.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:43

To juz nie rozumiem , chcesz odzyskac swoje czy chcesz tylko pisać na mnie bzdury w necie?

kisiel
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 21, 2015 23:16
Auto: M5 e60

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: kisiel » czw lut 17, 2022 00:48

Hahaha... Piotr, ja chciałem odzyskać swoje wtedy kiedy temat był gorący ale Ty na mnie położyłeś knagę. Nie tylko na mnie ale i na mój zespół który zajmował się moim autem. Napisałem Tobie już że te pieiadze odrobiłem więc teraz ja kładę na Ciebie i Twoją propozycje.

Awatar użytkownika
ByloKiedysV10
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 17, 2022 00:23
Auto: M5

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: ByloKiedysV10 » czw lut 17, 2022 00:49

Dlaczego, dlaczego, dlaczego....

Dlatego, ze jestes pierdolonym oszustem. Nic co wyszlo z twoich plugawych ust nie bylo prawdziwe. Zerujesz na tym, ze proces reklamacji jest niemozliwy a sprawa w sadzie bedzie sie ciagnac latami. Ludzie chca zyc a nie uzerac sie z taka pataologia jak ty, Dziedzic.

Udostepnianie twoich danych jest jak najbardziej legalne. Sam to zrobiles matole. To plucie ktore tu uskuteczniasz swiadzczy tylko o tym, ze nie tylko jestes oszustem ale i skonczonym debilem. Chcesz pozywac ludzi? Pozwij CEIDG.

Tysiace silnikow? Chlopie cos ty bral. :lol:

Panowie, gdyby mialo dojsc do pozwu zbiorowego, to ja chetnie. Bo ten debil i oszust zrobil mi takiego gowno a nie silnik ze dlugo by opowiadac. Sprawdzilem wlasnie dokumentacje na dysku i mam ciagle wszystko - zdjecia, analizy, itp. Tak Piotrus, ktos sie wysilil i rozebral ten szajs ktory zrobiles i zrobil dokuumentacje.

Nikt tu z toba nie bedzie dyskutowal, bo kazdy kto mial z toba doczynienia wie jaka gnida jestes. I jakie gowno ludziom wciskasz.
Polemika nie ma senu, kazdy co tu pisze to tylko po to, zeby dorzucic cegielke, "mnie tez ten gnoj oszukal", ku przestrodze innym.

satti74
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 07, 2021 17:58
Auto: BMW

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: satti74 » czw lut 17, 2022 00:54

Oj chłopie Ty dopiero bekiesz za to ja Ci dam gnoja!!!

Awatar użytkownika
ByloKiedysV10
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 17, 2022 00:23
Auto: M5

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: ByloKiedysV10 » czw lut 17, 2022 01:21

Budowales gowniany zlom, ktory komus jebnie w trasie. Ale co tam, wazne zeby sie hajs zgadzal, bedziesz sie mogl pochwalic Ferrari na fejsbooku co nie? Biznes-kurwa-man w najgorszej postaci.

Awatar użytkownika
Juras
Posty: 1077
Rejestracja: pn gru 26, 2016 12:22
Auto: [OO==[][]==OO]

Re: Przestroga!!! - Elektromechanika Silniki Nietypowe Krzywaczka

Post autor: Juras » czw lut 17, 2022 12:52

Temat póki co się wyczerpał. Widzę, że Admina ani Moda chwilowo z nami nie ma więc tymczasowo zamykam. Jak ktoś będzie chciał wnieść coś merytorycznego to proszę o PW bezpośrednio do nich ws odblokowania wątku.

Zablokowany