Renowacja skórzanej tapicerki.

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Kudłaty
Posty: 755
Rejestracja: wt lis 04, 2008 02:46
Lokalizacja: Warszawa

Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Kudłaty » śr sty 06, 2010 14:14


Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Venom » śr sty 06, 2010 17:39

Kiedys nawiazalem z nimi kontakt. Wysylalem im zdjecia mojej tapicerki i mowili ze kompletna renowacja to koszt okolo 2600zl. Bylo to jakies pol roku temu. Z tego co kiedys gdzies czytalem to ich praca jest na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
Wolvi
Posty: 177
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 20:13
Lokalizacja: zach.pomorze
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Wolvi » czw sty 07, 2010 11:55

W poprzednim moim BMW e36 miałem skóre jasny popiel.Postanowiłem ja zregenerowac bo pojawiły sie juz pęknięcia. Zadzwoniłem do nich i powiedziałem jaki kolor skóry a oni zeby wysłac im kawałek to dobiora do niej kolor. Wysłałem do nich ten kawałek tej skóry poczekałem chyba z tydz. i dostałem za kwote 150zł zestaw:
Płyn do czyszczenia SoftClean 150ml
Farbę do skóry 150ml
Utrwalacz 150ml

Wyjąłem siedzenia, kanape, plynem wyszysciłem skóre, farbe kładzie sie gąbką (w zestawie) prosta sprawa i po wyschnięciu na to utrwalacz.

Za niewielkie pieniądzie, chwila własnych sił i chęci i mozna odnowic sobie skóry w bardzo profesjonalny sposób

Utrwalacz mozna kłasć co 2 mies. co czyniłem a skóra wtedy jest w prawdzie dosc sliska ale nie wyciaramy nia o ubrania co oczywiscie wydłuża zywotnosc skóry.

Z czystym sumieniem polecam tą firme.
Ostatnio zmieniony czw sty 07, 2010 21:07 przez Wolvi, łącznie zmieniany 1 raz.
RED DEVIL

OLPO
Posty: 64
Rejestracja: wt lut 10, 2009 17:03
Lokalizacja: Małopolska

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: OLPO » czw sty 07, 2010 17:04

Wygląda to bardzo bardzo :mrgreen: właśnie czegoś takiego szukałem
jak myślicie odnowić skóre samemu czy lepiej oddać ją w ich ręce?

Koki
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 07, 2007 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Koki » pt sty 08, 2010 00:23

Ja prawdopodobnie w najbliższym czasie zamówię podobne środki z brytyjskiej firmy Gliptone i spróbuję odświeżyć białą skórę.

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: dom » pt sty 08, 2010 16:01

Witam..Sprawdziłem i potwierdzam ...To działa..Powtarzam tą operacje w każdym bmw które nabywam ,a że mam sentyment do starszych modeli nieda sie ukryć że od nowości przybyło skórom troche lat i odbiło sie tym i owym .Rynek motoryzacyjny wciąż sie rozwija i przybywa to nowych produktów na rynku ,sam polecam sprawdzoną przezemnie http://www.dynamixdyes.com/ .Sam dla pewnosci wysłałem skrawek skóry by byc w 100 % pewnym właściwego dobrania koloru..Wraz z zestawem dołączona jest szczegółowa prosta instrukcja kroków czynnosci jakich trzeba sie podjąc by efekt był oszałamiający...Mocne przetarcia, załamania jakże i dziury warto przeleciec papierem sciernym by zminimalizować złuszczenia itd...Wspominane dziury też niestanowią problemu gdyż w zestawie jest coś ala syntetycznej skóry w postaci pasty cos jak szpachla którą wprowadza sie w głąb ubytku , od spodu a nastepnie na zewnątrz wyrównuje sie do płaszczyzny skóry , podobne czynnosci jak i w blacharce.Do poprawienia efektu na jeszcze świeżej nawierzchni można odbić skrawek skury by zachować jej naturalna struktóre .Po wyschnieciu można poddać ją kosmetyce wrazie gdyby była taka potrzeba zebrac papierem lekko nadmiar preparatu.Docelowo substancja ta oddaje pełne zachowania skóry jest elastyczna mocna i wytrzymała ,podatna do normalnego dalszego uzytkowania...Gdy juz mamy to za sobą przychodzi czas na koloryzacje ,do tego najlepiej posłuży gąbka przewaznie jest dolączona w zestawie.operacje nakładania powtarza sie kilku krotnie cienkimi warstwami do uzyskania docelowego efektu...Szczerze przyznam że niema co sie oszukiwać nic niezrobi lepiej siedzenia niż wizyta u tapicera i nowe obicie,ale gdy siedzenia nie sa tragiczne i nietrzeba im dużo jest to doskonałe rozwiązanie i przede wszystkim tanie.Świetnie odświerza środek i podkreślam niema efektu wpadł koleś z wałkiem i malnoł siedzenia.Ciężko zauważyć i trzeba sie naprawde dobrze przypatrzyć z bliska ze było cos majstrowane..Dobrze jest też Zabezpieczyć taśmą wszystkie plastiki i najbliższe otoczenie miejsca pracy.Farbą łatwo można ubrudzić elementy plastikowe a cieżko ją z nich usunąć .Niebawem będe robił to na vaderach i udokomentuje na zdjeciach cała procedure .Będzie można zobaczyć efekt ...a poniżej foty przed i po..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

muzycom
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 01, 2010 14:36
Lokalizacja: Świeradów-zdrój

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: muzycom » pn lut 01, 2010 14:42

Witam.

Rzeczywiście to działa. Tutaj macie linki do galerii dwóch użytkowników przeprowadzających renowację na naszych środkach:

http://forum.lederzentrum.pl/galeria-pr ... 0-vt70.htm
http://forum.lederzentrum.pl/galeria-pr ... e-vt30.htm

Jeśli macie jakieś pytania o skórę. Służę pomocą.

Pozdrawiam
Łukasz
Lederzentrum

Awatar użytkownika
djset
Posty: 582
Rejestracja: czw cze 11, 2009 12:32
Lokalizacja: łódzkie / śląskie

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: djset » pn lut 01, 2010 16:39

muzycom pisze:Witam.

Rzeczywiście to działa. Tutaj macie linki do galerii dwóch użytkowników przeprowadzających renowację na naszych środkach:

http://forum.lederzentrum.pl/galeria-pr ... 0-vt70.htm
http://forum.lederzentrum.pl/galeria-pr ... e-vt30.htm

Jeśli macie jakieś pytania o skórę. Służę pomocą.

Pozdrawiam
Łukasz
Lederzentrum
Przecież ta niby renowacja nie miała miejsca! Auto przed renowacją i po to zupełnie inne auto! Pierwsze jest granatowy metalik, po renowacji zrenowało się nawet nadwozie, bo zorbił się srebrny! Z innego z anglika zorbił się europejczyk. A w kolejnym nawet inaczej zostały obszyte siedzenia. Bujda na kółkach i tyle!

Michal
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 18, 2009 15:43
Lokalizacja: Pomorze

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Michal » pn lut 01, 2010 17:24

Warto ruszyć głową zanim kogoś posądzi się o kłamstwo. Nie sądzisz ,że wnętrze z anglika powędrowało do europejskiej wersji ?

Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Konrad95x » pn lut 01, 2010 21:26

Ja też jestem sceptyczny... reklama reklamą ale nikt mi nie wmówi ,że fotel na zdjęciu 9 i 10 z I linka to ten sam fotel... Znajdź 33 szczegóły i dokończ kolorowankę ;) pzdr
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Paffcio
Posty: 293
Rejestracja: wt maja 19, 2009 09:53
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Paffcio » pn lut 01, 2010 21:49

tez tam widze na fotkach pare akcji stampem i inne mozliwosci z photoshopa ;)
a wiadomo photoshop z gosiewskiego zrobi nam nawet Dode :D

Awatar użytkownika
rypik
Posty: 869
Rejestracja: pn paź 12, 2009 10:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: rypik » pn lut 01, 2010 22:04

A ja chociaż nie korzystałem z usługi wspomnianej tu firmy stanę w obronę. Robiłem renowację i widziałem równiez kilka kompletów po renowacji i zapewniam Was, że często w efekty na pierwszy rzut oka ciężko uwierzyć, o ile oczywiście zrobione wszystko jest z cierpliwością.

Dla mnie nie ma tu nic podejrzanego.

Awatar użytkownika
swider
Posty: 91
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 21:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: swider » pn lut 01, 2010 22:55

Konrad95x pisze:Ja też jestem sceptyczny... reklama reklamą ale nikt mi nie wmówi ,że fotel na zdjęciu 9 i 10 z I linka to ten sam fotel... Znajdź 33 szczegóły i dokończ kolorowankę ;) pzdr
Czyli nie tylko mi się to w oczy rzuciło.

Obrazek

Awatar użytkownika
djset
Posty: 582
Rejestracja: czw cze 11, 2009 12:32
Lokalizacja: łódzkie / śląskie

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: djset » pn lut 01, 2010 23:03

o to mo chodzi co zauważyl np tez swider! Przyjrzyjcie sie, to calkiem rózne fotele! patrzac nawet na układ szycia, czy wygniecenia! Na jednym fotelu są takie, a na drugim inne.

Paffcio
Posty: 293
Rejestracja: wt maja 19, 2009 09:53
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Renowacja skórzanej tapicerki.

Post autor: Paffcio » pn lut 01, 2010 23:28

to ladne foto tez nie jest ori, wlasnie tam widze dzialania retuszu :P

ODPOWIEDZ