Godny polecenia serwis w Warszawie - przegląd przedzakupowy

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Spidi
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 20:42
Lokalizacja: Białystok

Godny polecenia serwis w Warszawie - przegląd przedzakupowy

Post autor: Spidi » śr lip 26, 2017 13:23

Cześć,

Rozglądam się za M-ką dla siebie w związku z tym mam do was pytanie.
Które serwisy w stolicy polecacie?
Chodzi o warsztat, który będzie w stanie w miarę uczciwie i solidnie ocenić stan techniczny auta(typowy przegląd przed zakupowy).

Chodzi więc o podpięcie pod kompa, sprawdzenie zawiasu, pomierzenie auta(geometria), hamulców, czy nie ma jakichś większych fuckup'ów w blacharce itp.
Myślałem, żeby jechać do ASO ale kilkoro znajomych sugerowało, że w przypadku M-ki lepiej pojechać do kogoś kto specjalizuje się w BMW/M-kach.

Dużo dobrego słyszałem o M-autoczęści z Legionowa(jeśli kupię to sam pewnie będę serwisował u nich) ale zależy mi żeby poznać jeszcze przynajmniej 1-2 alternatywne adresy - jeśli trafię akurat na auto serwisowane u nich.
A z tego co widzę nie będzie to trudne - zdaje się bardzo popularny adres wśród eMek z tej częsci kraju. Wolał bym w takim wypadku na weryfikację pojechać do kogoś innego... :wink:


Pozdro.

Pafu
Posty: 78
Rejestracja: czw gru 05, 2013 20:57
Auto: BMW M5 E60 LCI

Re: Godny polecenia serwis w Warszawie - przegląd przedzakup

Post autor: Pafu » sob sie 05, 2017 01:36

W przypadku Adama z Mautoczesci Legionowo nawet jeśli podjedziesz sztuką która tam była serwisowana to dowiesz się o rzeczywistym stanie auta - i pewnie o całej historii serwisowania.
Polecam ten warsztat - sam serwisuje tam wszystkie swoje .
Szukasz BMW lub MINI ? Zapraszam
https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/
SPRZEDAM ;
- BMW E60 M5, BMW E70 3.0sd ,BMW F11 530d 2011 r , BMW F20 118i , MINI COOPER S F55, BMW F30 335i , BMW F20 116d ,

ODPOWIEDZ