Zatrzasniete drzwi pasazera

Z3M, Z4, Coupe & Roadster
Awatar użytkownika
wania
Posty: 953
Rejestracja: śr paź 22, 2008 20:16
Lokalizacja: Gdańsk

Zatrzasniete drzwi pasazera

Post autor: wania » wt cze 22, 2010 12:14

witam!

ostatnio szwankowal mi zamek w drzwiach pasazera, czasem z centrala sie nie otwieral albo nie zamykal i bylo trzeba go samemu wciskac albo otwierac od srodka (dodam ze z zewnatrz nie mam kluczyka tylko sama klamke - jedynie w drzwiach kierowcy i bagaznika jest miejsce na kluczyk). Na chwile obecna jak zamknalem drzwi wciskajac kominek od tego momentu kominek nie chce sie podniesc, ani przy centralu ani gdy ciagne za wewnetrzna klamke - kominek sie podnosi ale opada na dol wraz z opuszczeniem klamki - jak mam otworzyc drzwi? bo teraz to motorem moge wiecej osob przewiesc niz moja eMka :roll:

Awatar użytkownika
Wolvi
Posty: 177
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 20:13
Lokalizacja: zach.pomorze
Kontakt:

Re: Zatrzasniete drzwi pasazera

Post autor: Wolvi » wt cze 22, 2010 21:56

Zdejmij tapicerkę, popsikaj na wszytkie elementy zamka i otwierajace go, np. WD40
i powinno wszystko wrocic do normy.
Moim zdaniem poprostu nie ktore elementy zasniedzialy Ci dlatego zamek sie nie otwiera.
RED DEVIL

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zatrzasniete drzwi pasazera

Post autor: Dino444 » wt cze 22, 2010 22:03

Wolvi pisze:Zdejmij tapicerkę, popsikaj na wszytkie elementy zamka i otwierajace go, np. WD40
i powinno wszystko wrocic do normy.
Podejzewam ze zdjecie tapicerki od srodka przy zatrzasnietych drzwiach jest conajmniej trodne ;) Ale sprobowac mozna. wania, musisz sie wlamac do swojego auta :mrgreen:
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Awatar użytkownika
Wolvi
Posty: 177
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 20:13
Lokalizacja: zach.pomorze
Kontakt:

Re: Zatrzasniete drzwi pasazera

Post autor: Wolvi » wt cze 22, 2010 22:51

Dino444 pisze:
Podejzewam ze zdjecie tapicerki od srodka przy zatrzasnietych drzwiach jest conajmniej trodne ;) :
Podejrzewam,że trudne lecz wykonalne, jest prysniecie WD40 po elementach odpowiedzialnych za otwarcie drzwi
RED DEVIL

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Zatrzasniete drzwi pasazera

Post autor: Dino444 » wt cze 22, 2010 23:44

Wolvi pisze:Dino444 napisał/a:


Podejzewam ze zdjecie tapicerki od srodka przy zatrzasnietych drzwiach jest conajmniej trodne :



Podejrzewam,że trudne lecz wykonalne, jest prysniecie WD40 po elementach odpowiedzialnych za otwarcie drzwi
O to juz inaczej :-D Waniek dawaj znac jak sprawe zalatwiles!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

ODPOWIEDZ