BMW M4 2017

Re: BMW M4 2017

Postprzez Juras » So paź 06, 2018 08:51

Wrzucę, tylko muszę nagrać. Może dzisiaj się uda.

Na razie pożyczyłem do testów i pod koniec miesiąca mam sfinalizować zakup. Może trochę falstart, bo jeszcze nie jest to pewne na 100% ale wszystko wskazuje na to, że taki zestaw pozostanie w moim garażu.

Obrazek Obrazek

Połowa 2017, 1 rejestracja dokładnie rok temu. Tylko 520d ale do dojazdów do pracy i wożenia rodziny niczego więcej nie potrzeba. Płynnie rozpędza się do ponad 200 i leci maksymalnie 230, niecałe 8 do setki więc nie ma dramatu. Wszelką ewentualną frustrację mogę odreagować koleżanką z lewej. Za to wybitnie bogata opcja. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest to jedno z najlepiej wyposażonych 520d.

Brakuje kilku zbędnych detali pt. dociągi (trzeba naprawdę postarać się, żeby nie domknąć drzwi w tym aucie), gesty (bzdura), roletki bocznych szyb, tv, harmana, ekranów z tyłu i niestety również kilku fajnych, jak np. ambient air (zapachy są bzdurą ale jest całkowicie inny, zajebisty ekran klimatronika), masaż (najlepszy jakiego doświadczyłem w samochodzie) i niestety mpaka. Coś pewnie jeszcze przeoczyłem.

Ma za to wentylowane komforty w pikowanej nappie, autopilota w tym aktywny tempomat hamujący do 0 i samodzielnie ruszający, automatyczne parkowanie w tym z pilota stojąc na zewnątrz auta, webasto, czarny sufit z panoramą, grzaną kierownicę, adaptacyjne ledy, zawieszenie adaptacyjne, x-drive, skrętną oś tylną, navi professional, head-up, sportline, shadowline + ciemne szyby, nivo, ambient light, itp.

Zawieszenie to bajka, komfort jazdy jest niesamowity. Może na sezon uda się wrzucić jakieś fajną 19" i jazda 8)

https://www.youtube.com/watch?v=GGODrS22Pz0
Obrazek
Juras

Auto: M4 LCI ZCP 6b; M50B30 E36coupe

Re: BMW M4 2017

Postprzez Juras » N paź 14, 2018 20:38

Układ wydechowy po przeróbce na otwartych klapach. Na zamkniętych nie nagrałem ale brzmi prawie jak seria. Średnio to na filmiku wyszło, na żywo brzmi dużo lepiej, bardziej chrypliwie, gardłowo, strzały są naprawdę głośne.

https://www.youtube.com/watch?v=-vBfgXY ... e=youtu.be
Obrazek
Juras

Auto: M4 LCI ZCP 6b; M50B30 E36coupe

Poprzednia strona

Powrót do F80-83