Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Michal_W
Posty: 50
Rejestracja: sob lut 02, 2013 03:43
Lokalizacja: Polska

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: Michal_W » pt kwie 08, 2016 19:56

Jaka była ta "stara" cena? Jesli juz tu wszyscy i tak otwarcie rozmawiają, ze auto i tak do zarobienia:)

Widziałem ją jak była wystawiona pierwszy raz. Dla mnie do ideału brakuje tylko DKG ale tak to petarda. Swietne zestawienie.

Powodzenia w sprzedaży :)

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pt kwie 08, 2016 23:29

Jeśli widziałeś aukcje to wiesz za ile kupiłem a jeśli nie to tajemnica hehehe....
Wiadomo cena była okazyjna.
Brakuje dkg masz rację, na żywo wygląda jeszcze lepiej powiem tak dawno żadne auto nie dawało mi takiej radości i frajdy. Czuję się tak jak kiedyś kupiłem pierwsze M.
Dźwięk wydechu masakra do tego kolor jest miazga naprawdę nie ma osoby która by przeszła obojętnie obok tego auta...

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » sob kwie 09, 2016 08:15

Bardzo bardzo bym chciał tak zrobić bo to mój ideał ale niestety do końca czerwca muszę odblokować gotówkę gdyż kupuje pewną nieruchomość i kasę będę potrzebował.... A jak by nie było jest więcej warta niż cabrio.
Aczkolwiek jak ktoś by chciał e46 moją i by kupił to może bym sobie zostawił...zobaczymy co czas pokaże.
Wg mnie e92 najlepsze M a jeździłem różnymi ma v8 jest zwine do zabawy zajebiste w trasie też super...
Co prawda kompresor by się przydał hehehe.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Steff
Posty: 195
Rejestracja: czw sie 04, 2011 23:11
Auto: BMW
Lokalizacja: WOT

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: Steff » pn kwie 11, 2016 11:52

MIchael_M5 pisze:Auto osobiście oglądałem i nawet miałem na warsztacie u siebie, sprawdzałem przed kupnem dla kolegi. Auto w super stanie było jakieś rok temu z tego co pamiętam, nie została kupiona bo się nie dogadali co do ceny. Ale powiedz o przygodzie jaką miała, sprzedający na 100% Ciebie o tym poinformował, jak coś to mam zdjęcia jak wyglądała przed naprawą.
Też miałem zdjęcia tego samochodu i nazywanie tego lekkim uszkodzeniem jest bardzo dużym przegięciem ,nikomu nie zazdroszczę dobrej ceny zakupu tylko nie lubię oszukiwania , szczególnie jeżeli chodzi o znajomych i kolegów . Skoro kolega nie wie co kupił i co sprzedaje to może wrzuć zdjęcia żeby nie mieć kogoś na sumieniu .

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 12:00

Każdy kto dzwoni jest poinformowany na prawdę nie wiedziałem kupiłem auto przez internet bez oglądania i każdego informuje o tym nic nie wciskam nikomu na siłę.
Dopiero mały mi powiedział o tym jak już miałem auto u siebie.
Nikt nie zmusza nikogo do zakupu nikt nie wciska nic nikomu chciałbym żeby wszyscy tak wszystko mówili jak ja informuje....
Wymienione dach carbon i szyba przód.
Wszystko do sprawdzenia w serwisie.
Poza tym auto już praktycznie nie aktualne...

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 12:06

Nikt tu nie chce nikogo oszukać dzwoniło o auto bardzo dużo osób każdy został poinformowany.
W ogłoszeniu nie zaznaczyłem bezwypadkowy.
Więc nie mów że kłamie czy coś.
Żaden element w aucie nie był cięty itp słupki wszystko jest od tego auta.
Koła nic nie było krzywe urwane itd zgadzam się na serwis wszystko co kto chce.
Nie chcesz kupić czy ktoś inny niech kupują inne...
Nie muszę nikogo uszczęśliwiac.

Awatar użytkownika
Steff
Posty: 195
Rejestracja: czw sie 04, 2011 23:11
Auto: BMW
Lokalizacja: WOT

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: Steff » pn kwie 11, 2016 15:25

znalazłem fotki są z lutego 2013 roku Pilzno , chciałem kiedyś kupić ten samochód , nie uważam że jest jakimś tam wielkim rozjebem , ale do igły sporo brakuje :D
Obrazek
Obrazek

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 15:48

Auto sprzedane temat do zamknięcia. Proszę o usunięcie tematu. Chciałeś kupić i co dlaczego nie kupiłeś?
Pozdrawiam kupujący widział wszystko oglądał inne i kupił auto bo jak powiedział jeden z lepszych co oglądał.

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 15:53

Igła jest taka sama za 169 a to było i jest bardzo pewne auto mega doinwestowane itd słupki wszystko zostało od tego auta bojlarz powyciagal i błotniki wszystko oryginał wymienili tylko dach który jest wklejany i szyba i lusterka naprawialo aso bmw które odkupilo to auto.
Układ jezdny wszystko nie ruszone.
Zresztą itak sprzedane temat do zamknięcia.
Tylko nie wpieraj ludzi że nie mówiłem jak każdy był poinformowany.
Na siłę nie sprzedałem.

Awatar użytkownika
Steff
Posty: 195
Rejestracja: czw sie 04, 2011 23:11
Auto: BMW
Lokalizacja: WOT

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: Steff » pn kwie 11, 2016 16:10

ja bym prosił żeby nie usuwać dla potomności Nr VIN: WBSWD91059P304133 i może następnym razem wśród swoich od razu powiedz że to rozjeb a nie tylko poszycie i szyba

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 16:35

Wyżej jest napisane dla konkretnego kupca zdjęcia auta doślę... Nikogo nie oszukalem.
Więc daruj sobie a jak masz problem zapraszam do mnie osobiście.

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 16:38

Wyżej napisałeś że nie był rozjeb teraz że rozjeb.... Sam nie wiesz co napisać zazdrość nie zna granic... Mogłeś wtedy ją kupić bo chciałeś i Ci uszkodzenia nie przeszkadzały a nagle problem bo ja kupiłam a nie Ty... Chcesz zabiorę Cie z zarobku na wakacje to się odstresujesz... Hehehe

Awatar użytkownika
Steff
Posty: 195
Rejestracja: czw sie 04, 2011 23:11
Auto: BMW
Lokalizacja: WOT

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: Steff » pn kwie 11, 2016 16:57

nie umiesz edytować postów ? jestem zazdrosny i nie stać mnie na emkę , dlatego liczyłem że uda się kupić rozjeba , ale rozjeba naprawili i sprzedawali jako nie rozjeba :D za wakacje dziękuje , poleć sobie do Egiptu za ten zarobek tylko nie zapomnij wyciągnąć słomy z sandałów na basen

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: OLSZI » pn kwie 11, 2016 17:22

Sam chciałeś auto kupić ja nikogo nie oklamalem i nikt nie jest zły sam robisz problem nie wiem po co?
Kupujący został poinformowany i jest nowym szczęśliwym posiadaczem mki.
A Ty nie kupiłeś bo kasy brakło...
Jeszcze raz podkreślam kupujący widział i wie wszystko nikogo nie oszukalem....

itr 911
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 17, 2011 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam bmw m3 e92 indywidual competition salon polska

Post autor: itr 911 » pn kwie 11, 2016 19:37

--==maly==---- pisze:Nie ma co wymyślać zazdrośniki że dobrze kupił :D. auto jest dobre wg mnie bezwypadkowe i fajnie doinwestowane tu nie ma wątpliwości a przygoda nie byla poważna sam chciałem ją kupić bo jest piękna ale za dużo aut mam na stanie.

To jest bezwypadkowe auto???
Maly Ty widziałeś te foty przed użyciem terminu "bezwypadkowy"?

Jak sprzedający wysyłał wszystkim zainteresowanych foty szkody to nie widzę problemu, w ogłoszeniu też nie było zaznaczone bezwypadkowy więc ok.

Samo auto jest jednak po "śnieżnej rolce" a uszkodzeniu uległo nie tylko poszycie ale też słupki.

Może i to dobrze naprawiono, ale dla mnie dach to dach...

Zablokowany