Sprzedam M3 E46 - EU

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Sprzedam M3 E46 - EU

Post autor: Lassie » śr wrz 30, 2015 12:36

Sprzedam swoje M3 E46 .
Wersja EU (DE), nie przekładka, 2003, bezwypadkowa, nie pospawana z przystankiem, zardzewiała etc.
W moim posiadaniu od lat, nie od 'wczoraj', wsadzone kupę kasy w ASO w bieżące duperele (wszystko na ori częściach, łącznie z eksploatacyjnymi). Oliwa zmieniana co ca. 8 tys. (wcześniej TWS, obecnie Liqui Moly 10W60), motor i napęd osiągi książkowe albo i lepsze (sprawdzałem na 19 calach z klejącymi Michelin Super Sport), żadnego pingowania, dzwonienia, luźnych śrubek w VANOS'ie etc. Cały rev band idealnie.

A'propos - osobiście wymieniłem wszystkie śruby zębatek VANOS'a na nowe, pilnując skrupulatnie odp. momentu obrotowego – część silników ma fabrycznie źle dokręcone, co skutkuje obluzowaniem, obłamaniem i wysłaniem motoru do Valhalli (Google: "M3 E46 loose vanos bolts' etc.).
Poza tym, czasami obłamują się zęby w napędzie pompy – wstawiłem nową zębatkę hartowaną kriogenicznie w Austrii przez gości od KTM.
Motor ma panewki po rewizji (zweryfikowane w ASO).
Ostatnio profilaktycznie czyszczone kanały VANOS'a / zawory.

Podłoga wzmocniona przez BMW (ASO) + wymienione wszystkie tuleje wózka i te, które tego wmagały w zawiasie jakieś ca. 10 tys km temu (przy okazji demontażu, przegląd całego auta).

Ze skrzynią (SMG) nigdy nie było problemów ( świadomy wybór, wg mnie świetna skrzynka, zwłaszcza do miasta).

Auto znam jak własną kieszeń, nigdy nie zawiodło, zawsze jeżdżone z głową i nie katowane (zero palenia gumy, bezsensownych boków etc.).

Kolor Phoenix yellow, przebieg ca. 140 tysięcy, brak szyberdachu (brak przesuniętego środka ciężkości).
Standardowo na 19 calach + ori 18 cali (ew. na zimę).
Zero modów – seria.

Cena: 60 000 – jak na bezwypadek EU, z pewnym motorem, podłogą, od człowieka, który umie jeździć z głową, nie jest to dużo wg mnie, dodatkowo biorąc pod uwagę ile te wozy kosztują za zachodnią granicą.

Realnie zainteresowanych fajnym autem zapraszam na priv, poszukiwaczy zaginionej Arki / lubujących złom – niekoniecznie.

Auto póki co wystawiam na forum, potem trafi do publiki.

Pozdro,

Ps. foty na priv,

osti!
Posty: 199
Rejestracja: wt sty 27, 2009 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprzedam M3 E46 - EU

Post autor: osti! » czw paź 01, 2015 11:14

miałem przyjemność widzieć to auto na żywo i mogę tylko polecić!!!

KM5
Posty: 133
Rejestracja: sob mar 16, 2013 16:00
Auto: 911 TT

Re: Sprzedam M3 E46 - EU

Post autor: KM5 » czw paź 01, 2015 21:20

I co potem ? Zostajesz przy marce czy z wiekiem potrzebujesz zmian ? :D ...Pozdrawiam ;)
KM5

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Sprzedam M3 E46 - EU

Post autor: Lassie » pn paź 05, 2015 09:36

Autko zmieniło właściciela - do zamknięcia.

PS. Krzychu, chyba pozostanę przy marce...ciężko się odkleić od BMW ;)

ODPOWIEDZ