Moje M3 e46

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Awatar użytkownika
PAKO
Posty: 742
Rejestracja: pt paź 17, 2008 19:01
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: PAKO » wt lip 07, 2015 22:25

Widzę ze na forum loguja sie nowi użytkownicy pokazują swoje igły które pewnie kupili rok temu dużo taniej. Nakręca innych jakie to mają zajebi...wozy i za pare miesięcy sprzedają a nóż jakieś złote jajko się trafi!
A potem wychodzą zonki!
Przecież miała być forumowa Igła!.....

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje M3 e46

Post autor: --==maly==---- » wt lip 07, 2015 22:54

Auta idą w dół do pewnego czasu. E30 m3 też ludzie się śmiali jak były po 40-50 a teraz płacą po 150 tyle co e92 m3 dkg.
M3 e36 można było przebierać jeszcze 2-3lata temu teraz nie ma nic i ludzie płacą za ładne 40-50tyś przecież to wg was próg cenowy e46.
Gwarantuje ze predzej czy później auto Bartona sprzeda się powyżej 20tyś euro tylko musi znaleźć kupca szukającego dobrej sztuki a nie byle czego za 50k z USA albo UK.
Widziałem dziesiątki e46 m3 w PL 50 sztuk minimum miałem okazję oglądać dokładniej i 90% tych samochodów nadaje się tylko na złom bo jest po takich przejściach lub w takim stanie blacharskim. że nigdy z tego samochodu już nie będzie i mają termin ważności bo ile można lepić.
Jeden jeździ ulepem i mu nie przeszkadza byle było M3 a drugi chce mieć porządny egzemplarz życie. Tych pierwszych jest więcej bo żyjemy w kraju okazji dlatego dużo ciekawych aut sprzedaje się za granice. M3 e46 już nie tanieją na allegro masa jest po 40-50tys ale 3/4 to angole znajdzcie jedną ładną sztukę europe nie mówiąc o oryginalnym lakierze w bdb stanie czy całej podlodze i przebiegu w okolicy 100k. Takich aut nie ma więc jak ktoś chce kupić musi dobrze zapłacić. Jednemu nie przeszkadza lakierowanie i szpachla bo chce po prostu pojeździć to kupi za 50 i będzie katował inny chce mieć w oryginale jeździć w niedziele trzymać przez lata to da więcej i tyle.

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: Dino444 » wt lip 07, 2015 23:21

Myślę że jeszcze jest stanowczo za wcześnie aby e46 M3 porównywać do e30 M3. Faktem jest że ceny e36 idą w górę i tego juz nikt nie zatrzyma. Więc jeśli ktoś chciał zarobic, 4-5 lat temu kupił w miarę sensowną sztukę za okolice 25k i teraz już napewno ładnie zarobi na takim wozie.

Kolega wystawił za ile chciał koniec i kropka nie rozumiem dyskusji.

--==maly==---- co masz na myśli pisząc idealna podłoga?? Bo ztc ogólnie wiadomo felerem w e46 jest ich podłoga z tyłu i to nie tylko M a wszystkich. Wielu ogarniętych urzytkowników M3 e46 wzmocniło te miejsca. Myślę że 99% urzytkowników tych aut nie jezdzi do kościoła i po bułki bez przekraczania 3tys/obr :D Pisze o tym ponieważ wiele osób z góry skreśla auto gdy widzi że cos tam było modzone, poprawiane z tyłu a przecież to nie jest żaden wyznacznik. Oryginalna podłoga w m3 e46 fajna sprawa tylko na ile tyś km to wystarczy??

Chyba że piszesz jedynie o ciętych i wstawianych elementach.
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje M3 e46

Post autor: --==maly==---- » wt lip 07, 2015 23:46

Oryginalna w sensie nie wymieniana i bez najmniejszych pęknięć.
Podłoga w e46 pęka bo nikt nie zmienia tulei sanek i wózek lata jak żyd po sklepie szarpie blachę aż ta się wypracuje i pęknie, dalej auta jeżdżą z luzami w napędzie i wszystko tłucze i szarpie, w smg nikt nie robi okresowej adaptacji itd i skrzynia napieprza w napęd aż miło.
Jak się to ogarnie to ryzyko pęknięć radykalnie spada chyba,że samochód będzie non stop po torze latać.
Wszyscy wzmacniają jak już jest za późno i coś pękło. Większość po prostu to spawa konserwuje i gotowe a to jest na chwilę rozwiązanie.

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: proice » wt lip 07, 2015 23:50

--==maly==---- pisze: Podłoga w e46 pęka
i co pękała Ci we wszystkich tych 50 m3 e46 które widziałeś ??? :lol: :lol:

pierwszą moją srebrną M3 wyjebałem z dymem 15 kompletów opon w 3 tyg , potem już trochę mniej bo kupiłem drugą to druga nie stygła, dawałem obiema bokami ile tylko się da, ronda winkle oes-y i nic tam mi się nie wyrywało :)


--==maly==---- pisze: Jednemu nie przeszkadza lakierowanie i szpachla bo chce po prostu pojeździć to kupi za 50 i będzie katował inny chce mieć w oryginale jeździć w niedziele trzymać przez lata to da więcej i tyle.

ależ TY piszesz takie pierdoły że aż nie da się tego gówna czytać !!! :lol: :lol: :lol: "mieć w oryginale i jeździć w niedzielę" aż krew zalewa jak piszą ludzie takie gówno :) co Ty masz na myśli katowanie ?"?? :wink: BMW M3 e46 Mega dobrze wyważone, auto które uwielbia sportową jazdę, tor, polatać bokami, czasówki, jeszcze swego czasu jak Clarkson testował Audi S4 i M3 e46 to właśnie pisał o takich ludziach którzy mogą sobie takim audi na przejażdżkę pojechać w week o ile nie zaśniesz za fajerą :D :D a M3 to auto które daje radość z jazdy !! 340 koni 6 biegów skrzynia manual z fabryczną szperą a on tu pierdoli o niedzielnej jeździe hahahaha :lol: :lol: :lol:
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: proice » śr lip 08, 2015 00:01

:lol: :lol: :lol: :lol: Mały ten film jest dedykowane specjalnie dla Ciebie, chłopaki z BBC już wiedzieli że napiszesz coś durnego związanego z M3 :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=elneMoCuMBg" onclick="window.open(this.href);return false; Niedzielna jazda BMW M3 :D :D :D :D :D

Polecam obejrzeć :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2015 00:06 przez proice, łącznie zmieniany 1 raz.
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje M3 e46

Post autor: --==maly==---- » śr lip 08, 2015 00:06

Dlatego na 15 kompletów opon w 3tygodnie to kupij te skurwole na handel przekładaj w szopie ze szwagrem i upalaj bo do takiego katowania szkoda dobrej sztuki.
Wyobraź sobie,że znam sporo osób z tego forum, które emką wyjeżdzają sporadycznie traktują te auta jak jajka i nigdy nie jeżdżą w deszcz. Ba nawet potrafią leżeć pod autem i tłumiki polerwać, wydać 3-4k na detaili różna jest filozofia podejścia do auta.

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: proice » śr lip 08, 2015 00:08

--==maly==---- pisze:Dlatego na 15 kompletów opon w 3tygodnie to kupij te skurwole na handel przekładaj w szopie ze szwagrem i upalaj bo do takiego katowania szkoda dobrej sztuki.
Wyobraź sobie,że znam sporo osób z tego forum, które emką wyjeżdzają sporadycznie traktują te auta jak jajka i nigdy nie jeżdżą w deszcz. Ba nawet potrafią leżeć pod autem i tłumiki polerwać, wydać 3-4k na detaili różna jest filozofia podejścia do auta.
Maly tu tez jak to TY ująłeś "katuja" ulepa ??? :D :D :D



https://www.youtube.com/watch?v=elneMoCuMBg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=elneMoCuMBg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=elneMoCuMBg" onclick="window.open(this.href);return false;
Import AUT USA
kom: 889479775

Rafals
Posty: 34
Rejestracja: pn gru 18, 2006 21:26
Auto: m3e30 m3e46
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: Rafals » śr lip 08, 2015 00:45

Maly chyba szkoda czasu na zaczepki forumowych "znawców". W ciągu paru tygodni dowiedziałem się że jestem chyba największym frajerem na forum, jedna emka w smg i do tego cabrio więc do niczego się nie nadaje, powinni jej znaczek z klapy ściągnąć, druga e30 to najgorsza emka z możliwych i nie warta pięciu złoty :lol: Chyba pójdę jutro do lekarza 8) Forumowych krzykaczy nie przekrzyczysz .....

Barton66
Posty: 172
Rejestracja: pt lip 22, 2011 15:20
Auto: 535d f11
Lokalizacja: West

Re: Moje M3 e46

Post autor: Barton66 » śr lip 08, 2015 01:06

Moi Drodzy starsi koledzy. Dziękuję za komentarze, dziękuję koledze "proice" za ciekawe uwagi dla kolegi "Mały", który ma doświadczenie z tymi autami od kilku dobrych lat z tego co mi Syty powiedział. Dziękuję koledze "Pako" że czepia się ceny, chodź auta nie widział, nie zna mnie, a ja jego. A tak z ciekawości czy ja się czepiam czemu masz blade dupsko i złote zęby? no niee bo ich nie widziałem. Dziękuję Koledze "Mały" że "kreuje auto na idealne" wg. części w/w forumowiczów, chodź wiem że można by było jeszcze sporo poprawić.

Proszę admina o zamknięcie i wykasowanie tego wątku. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się czegoś takiego. Jestem negatywnie zaskoczony... byłem na sportaudi.pl zarejestrowany przez ostatnie 2 lata, czynnie brałem udział w dyskusjach i tam zdarzały się takie komentarze. Tu od 2011r. jestem i podglądam, powiem, że nie myślałem, że aż tak to niektórych zaboli.

Pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Moje M3 e46

Post autor: Lassie » śr lip 08, 2015 04:24

Chill dzieci, spokojnie....
Facet chce tyle, opisał auto - znajdzie się chętny (a znajdzie, jak nie tu, to "tam") i już. Nie wasz cyrk, nie wasza małpa. Jeden cieszy się z jazdy czymkolwiek, co ma >300 KM, byle się w miarę trzymało, drugiego cieszy chuchanie na tłumik - po kiego ch... tyle hate'u (tudzież "chejtu" w nowomowie) ???
Kolego Proice - jakkolwiek nawet podoba mi się czasami twój indywidualizm i "gwiazdorstwo" jako ciekawy folklor, tak czasami po prostu piszesz wg mnie głupoty, a podawanie za wzór sir Clarksona jako niemalże wyroczni jest dość śmieszne (dużo głupot pierdolił, do czego się często przyznawał (mam przyjaciół w UK, którzy znają go osobiście)).
Dajcie chłopu żyć i "get a life".

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: proice » śr lip 08, 2015 08:03

aaaa zapomniałem że na tym forum jest chyba z 5 czy 6 bogów począwszy od Małego kończąc na Lassie :lol: :lol:
powiem tylko tyle żę ja piszę PRAWDE, piszę prosto z mostu i jak jest!!!! :wink: reszta siedzi ciocho bo jak nie daj bożę się odezwie to zaraz wyżej wymieniony jeden albo drugi jest najmądrzejszy i musi być jego racja!! :lol: :lol: Ani jeden ani drugi za chuja!!!!!!!! by nie wydał za e46 z 2003 roku 80 czy 90 koła !! do tego w smg i choćby nie wiem w jakim stanie było, (pomijając CSL) ale niee pierdolić i tak będzie że auto super warte swojej ceny i takie tam. Serio??

AAA i tu jest kolejny film dedykowane do Małego

Mały patrz jak tu "katują" CSL :D :D jak nie wiem tożto fura do jazdy w niedzielę :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=-rcoFJSqLMc" onclick="window.open(this.href);return false;
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje M3 e46

Post autor: --==maly==---- » śr lip 08, 2015 10:34

Zacznijmy od tego,że na tym forum jest może 10 aktywnych użytkowników więc za dużo "bogów" naliczyłeś.
Znam 3 przypadki z ostatniego roku gdzie m3 e46 sprzedało się za kwoty ponad 80k zł w tym jedna nawet 90 tylko,że tych aut nawet nie było w ogłoszeniach bo rozchodzą się w znajomym gronie.
Uważasz,że zmalowany angol przełożony w połowie gdzie przy dzwonie nawet poduchy nie wyskakują, a w Anglii możesz sobie przebierać w nich jak w rękawiczkach, na allegro masz z 10 sztuk gotowych po przekładce i wiszą miesiącami za bezcen ma podobną wartość co zadbana europa w pełnym oryginale, z niskim przebiegiem i fajnymi drogimi gadżetami gdzie takich aut po prostu nie ma w ogłoszeniach?
Angola kupujesz za 30tyś przekładasz opłacasz i masz gotowca za 45. Europe jak ma być w miarę musisz dać 15tyś euro opłaty sprowadzenie itd masz min 70tyś a za 15k euro igły nie kupisz.
Co do SMG jesteś uprzedzony i ok twoje prawo ale wyobraź sobie,że wielu użytkowników chce tylko SMG tak jak i DKG w E92 bo manuale w emkach działają marnie i w ruchu miejskim wkurzają nie sprawdzają się.
Nie ma co dyskutować bo masz całkowicie odmienne podejście do tych aut niż większość fanów ///M.
Wiadomo,że M3 lata się bokiem, zapierdala bo po to jest to auto wtedy daje radość ale wszystko w granicach rozsądku.

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: Moje M3 e46

Post autor: proice » śr lip 08, 2015 12:02

Proszę Cię stary tylko nie pisz takich durnot żę manuale się nie sprawdzają !! Manual w e46 jak i w e92 to jest rozwiązanie które zawsze będzie dobre, widać tylko Ciebie wkurza (co jest bardzo dziwne :D :D ) żę jazda M3 w manualu wkurza :lol: :lol: Jedno jest jasne SMG e 46 jest marne, a DKG w e92 jest kompletnie inną skrzynią która da się jeździć no bo jest mega szybka, ale TY o tym wiesz doskonale :wink: ale dobra nie ma sensu sie spierać bo każy ma swoje, Pozdro :wink: a i wreszcie nauczyłeś się nie używać słowa "katować" :grin:
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
_Maja_
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 16, 2013 13:08
Auto: s65/s1000rr/...
Lokalizacja: Gliwice

Re: Moje M3 e46

Post autor: _Maja_ » śr lip 08, 2015 12:30

Lepiej chyba zablokować komentarze w dziale sprzedam.
Chociaż z drugiej strony, fajnie się to czyta.
Pozdro dla dbających i katujących :D

Zablokowany