M3 E46 2006 SMG bezwypadkowa

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Guardian
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 28, 2018 09:55
Auto: M635CSI EU

M3 E46 2006 SMG bezwypadkowa

Post autor: Guardian » ndz paź 28, 2018 10:20

Witam,

Od jakiegoś czasu moja Mka szuka nowego właściciela. Co myślicie?

Kupiłem ją w 2016r, od pierwszego właściciela w Bielsku Białej. Gość traktował auto jak zwykły dupowóz. Miała wówczas przebieg ok 154000km. w trakcie 3 lat poświęciłem Mce bardzo wiele uwagi.
Wymieniłem sporo elementów zawieszenia, wyremontowałem silnik, który w zeszłym roku zaczął stukać, obróciła się panewka na wale. Na wszystkie części kupione w Mcars w Krakowie posiadam faktury, których kopie przekażę kolejnemu właścicielowi. Dokupiłem również kilka elementów które zmieniły jej wygląd. Czarne nerki, ciemne kierunki Depo, skrzela carbon look (wszystkie oryg części oczywiście przekażę kolejnemu właścicielowi) Jest to wersja bez szyberdachu, auto nigdy nie uczestniczyło w żadnej kolizji, natomiast były podrapane lub obite z kamieni miejsca których nie dało się wypolerować, więc wymagały polakierowania, wszystkie zdjęcia do wglądu z wykonania tych prac. Na miejscu mam również miernik lakieru więc można sobie sprawdzić, pełna historia serwisowa, poprzedni właściciel serwisował ją w Komot Bielsko. Auto po szczegółowym detailingu, nie ma nawet ryski. Dokupiłem jeszcze koła BBS WZ163 czyli montowane w wersji CSL. Razem z oponami kosztowały ok 11000zł, mam również oryg 19stki oraz 18stki z oponami zimowymi.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-m3-be ... 41265faa64" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena podana w ogłoszeniu oczywiście do uzgodnienia

ODPOWIEDZ