[S] BMW M3 Evo2 e30 1990 r.

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych

[S] BMW M3 Evo2 e30 1990 r.

Postprzez adamwalenda » Cz cze 28, 2018 12:13

OPIS:
Do sprzedania mam replikę BMW e30 M3 Evo2. Wszystko składałem na nowych częściach. Auto nie wymaga nakładu finansowego. Badanie techniczne do maja 2019, ubezpieczenie również. Zawieszenie wahacze, zwrotnice, belka poddane obróbce strumieniowo-ściernej następnie malowane elektrostatycznie, wszystko złożone na nowych częściach, tulejach sworzniach i piastach firmy Ruville i Lemiforder. Zawieszenie gwintowane z regulacją i TUV. Maglownica E36 po regeneracji (krótsze przełożenie). Belka tył z regulacją zbieżności, oraz kąta pochylenia koła również malowana elektrostatycznie. Felgi BMW 16'' po kompleksowej regeneracji, malowane elektrostatycznie + nowe opony. Układ hamulcowy 300mm.de. Nowe tarcze hamulcowe nawiercane, nacinane Rotinger, nowe klocki hamulcowe Ferodo, nowe przewody hamulcowe w oplocie stalowym, nowe linki. Nowe szczęki hamulca postojowego Ferodo. Wszystko zmontowane na nowym zestawie montażowym. Nadwozie po kompleksowej przebudowie na BMW M3 e30 Evo2. Spojler tył z regulowaną lotką z carbonu. Autko ma elektryczne lusterka, szyberdach. Cały środek w pięknym stanie, wszystkie elementy wnętrza, wykładziny , podsufitka itd. po detailingu. Fotel kierowcy kubełkowy z regulacją, kierownica z nabą Sparco, rozpórka w komorze silnika. Aktualnie w aucie siedzi oryginalny silnik 1,6 (seria 100 KM), sportowy tłumik końcowy Ulter, zamontowany short shifter, założyłem również nową chłodnicę od BMW e36 (wersja z klimą), gdyż planowałem założyć 1,8 is'a na strokerze i przepustnicach Dblias (210 KM/ 217 NM). Za dopłatą mogę przygotować i wstawić taki motor nowemu właścicielowi autka. Auto celowo sprzedaje z takim silnikiem, gdyż nowy właściciel może sobie zeswapować co będzie chciał, od 1,8 is'a, 2.0, 2.5, po 4.4. Ze zmianą silnika można liczyć na moją pomoc, mam całe zaplecze techniczne. Od momentu ukończenia auta zrobiłem nim może z 300 km, ogólnie stoi w garażu i nawet nie mam czasu nim jeździć, a mam sporo innych zabawek do jeżdżenia :) . Sprzedaje ponieważ potrzebuje gotówki na inwestycje. Jestem konkretny i elastyczny. Kupujesz - Dzwoń! Co do silnika, swapa - dogadamy się!

CENA:
57.000 zł
Cena oczywiście podlega negocjacji, mogę również rozważyć inne ciekawe propozycje. Jestem konkretny i elastyczny. Kupujesz - Dzwoń! Co do silnika, swapa - dogadamy się!
allegro: https://allegro.pl/bmw-m3-evo2-e30-1990 ... 13812.html

KONTAKT:
tel. 516-762-076
adamwalenda@op.pl
Auto do obejrzenia w warszawie.

ZDJĘCIE:
Więcej fotek: http://motorsport.walenda.pl/projekt/re ... ojekt-2018

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek