M5 E39 2002

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

M5 E39 2002

Post autor: Konrad95x » pt wrz 01, 2017 21:05

Rozważam sprzedaż zielonej, bronię się jak mogę... ale z jednej strony auto wciąż stoi, z drugiej strony zbliżają się poważne wydatki...

E39 2002 przebieg ok 245kkm, cena 75000zł do nego ,stan adekwatny do ceny. Auto bezwypadkowe i bezkolizyjne.

Tak z głowy kilka rzeczy co należy na chwile obecną zrobić w ramach negocjacji ceny lub co zrobię jeśli dogadamy sprzedaż auta ...

- wymiana zewnętrznego dodatkowego wzmacniacza (spalona końcówka mocy)
- wymiana czujnika PDC
- wymiana uszczelki kolektora wyd. (lub wymiana kolektora)
- przepolerowanie rantów felg (są bez ryski ale lekko przyśniedziały -nie są lakierowane)

Proszę tylko o poważne pytania, nego tylko po oględzinach. W sumie to wciąż nie jestem zdecydowany na sprzedaż, wiec jeśli ktoś nie jest zdecydowany na zakup...szanujmy swój czas.
Kontakt 502-605-071 lub konrad@ktd.eu - odpowiem na wszelkie pytania gdyż auto znam od każdej śrubki...

PS:Zdjęć aktualnych nie mam, zaś auto stoi zastawione innymi maszynami.W wolnej na zlecenie postaram się pilnie wykonać lub nagram jakiś film...Ci co nie śledzili tematu auta na forum to przypomnę, że auto w moich rękach od 2008. udokumentowany przebieg. Jestem I i jedynym użytkownikiem w PL, zaś drugim w ogóle. Silnik TIP TOP (w 2013 włożone kilkanaście tysięcy w sam motor), auto doinwestowane i gotowe na każdą trasę,stoi na BILSTEINie B14.

Proszę przejrzeć stare ogłoszenia z przed paru lat gdzieś tu jest stary lekko zdezaktualizowany opis konkretów.
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ