E46 M3

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Alf007
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 27, 2013 23:41
Lokalizacja: Poznań

E46 M3

Post autor: Alf007 » ndz mar 05, 2017 23:01

Witam ,

Sprzedam swoją M3 E46 , samochód nabyłem z planem przerobienia na auto wyścigowe ale powiem szczerze że pozytywnie zaskoczył mnie stan samochodu i jakoś żal mi go przerabiać...
więc może ktoś szuka M3 po dużym serwisie która nie wymaga wsadzenia na dzień dobry 10tys:) a nie zrazi go przebieg samochodu oraz pochodzenie (USA) , auto było już opisywane na forum.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-m3-e46-ID6yNeYf.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Równolegle wystawię na sprzedaż wnętrze , felgi , lusterka i elementy wyposażania, jeżeli auto się nie sprzeda to będzie przerabiane:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: E46 M3

Post autor: jiGsaw » wt mar 07, 2017 00:03

Oprócz zmiany ceny i wywalenia LPG coś jeszcze przy aucie robiłeś? Czy dalej ma LPG?
palantini3

Alf007
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 27, 2013 23:41
Lokalizacja: Poznań

Re: E46 M3

Post autor: Alf007 » wt mar 07, 2017 00:24

Od momentu wizyty w Warszawicach u Arka , samochód nie był użytkowany na LPG (odłączony) , w chwili obecnej jeszcze w samochodzie ale jest umówiony termin na demontaż bo to rzecz oczywista,
poprzedni właściciel dużo jeździł na trasie Poznań-Warszawa więc zapewne widział sens w LPG , jego decyzja ja nie wnikam
Ja wymieniłem pompę paliwa , przekaźnik pompy , opony tył Pirelli PZero , olej po zmianie panewek na Millers CFS NT 10W/60 + filtr , i został dorobiony kluczyk.
Cena oczywiście jest do negocjacji , ale uważam że samochód jest niedoceniony przez potencjalnych kupujących , jest to moja druga po E39 M5 emka i miło się
zaskoczyłem stanem auta do tego stopnia że żal mi jej było rozbierać na auto torowe, tak jest to USA (i tak lepiej niż anglik) , tak miało LPG i co z tego skoro kompresje miała 13.2 na każdych cylindrach a przed dużym serwisem auto miało 322KM na hamowni, po serwisie jeszcze nie było hamowane ale wynik powinien być znacznie bliższy serii , w chwili obecnej silnik pracuje rewelacyjnie.
A cena i tak mała ponieważ mało które auto w tej kwocie ma taki serwis za sobą.
Polecam przyjechać zobaczyć i się przejechać .


Pozdrawiam

Alf007
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 27, 2013 23:41
Lokalizacja: Poznań

Re: E46 M3

Post autor: Alf007 » ndz mar 12, 2017 21:00

Cena obniżona , i jeżeli nie znajdzie się chętny to auto po 20.03 już nie będzie na sprzedaż:)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ