BMW M3 E92 2012 Competition

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » śr lis 09, 2016 21:01

BMW M3 E92 2012 rok max opcja możliwa zamiana ;)
kom: 889479775

Obrazek

http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-e92-201 ... yDZCl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » czw lis 10, 2016 15:24

Obrazek
tu masz całą historie :grin:
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: Bombel » czw lis 10, 2016 17:20

Kosmetyka

Obrazek
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » czw lis 10, 2016 17:30

sam bym tego lepiej nie ujął :grin: najmniej uszkodzone e92 jakie kiedykolwiek miałem ;)
żadna poduszka nie strzelona, każda szyba ori
a po założeniu fantów które zdjęli w ubezpieczalni nawet smacznie wygląda :grin:

Obrazek
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » ndz lis 13, 2016 22:05

chętnie zamienię na M3 e46 ;)
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » ndz lis 27, 2016 20:46

kilka nowy fotek, nowa cena :D (172 tys )
Auto zostało dopieszczone przez konkretna firmę, czyste łądne pachnące zimuje w garażu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » pn sty 02, 2017 09:27

171 . 000 brutto :wink:
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » sob sty 21, 2017 00:06

https://www.youtube.com/watch?v=RtKTG76N5ug" onclick="window.open(this.href);return false;

:wink: :wink:
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » wt sty 24, 2017 15:10

Jest możliwość sprzedania auta sporo taniej bez kilku fantów, zderzak / maska / lampy itp itd ;)

pozdro ! ;)
Import AUT USA
kom: 889479775

Awatar użytkownika
proice
Posty: 184
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 13:18
Auto: M3/M4/M5/ GTI
Lokalizacja: Białystok/Warszwa
Kontakt:

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: proice » śr lut 01, 2017 11:59

159 tyś , lub zamiana z dopłatą dla mnie , ta cena ważna tydzień czasu :grin:
Import AUT USA
kom: 889479775

patryczken16
Posty: 202
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 23:35
Lokalizacja: Przemyśl

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: patryczken16 » sob lut 04, 2017 15:20

Bylem wczoraj po to auto,chcialem kupic,niestety 1000km psu w dupe.

Mozna bylo tego uniknac,gdyby zostal przedstawiony prawdzwiny stan samochodu,jednak pisanie PW i dzwonienie przez tydzien to widocznie za malo ;)

patryczken16
Posty: 202
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 23:35
Lokalizacja: Przemyśl

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: patryczken16 » ndz lut 05, 2017 01:40

Ja nie uwazam,ze to zlom.

Pytalem o malowane elementy miala byc maska,jeden blotnik i zderzak. Doszedl do tego drugi blotnik, dwoje drzwi zapylane pod same klamki czyli 3/4 elementu + slupki do polowy dlugosci dachu. ( na miejscu sie dowiedzialem,ze trzeba bylo zrobic zeby nie bylo widac odciecia,ale warto o tym wspomniec jak pytam o lakierowanie elementow ) - lakierowanie bardzo slabe,inny kolor widac bez przypatrywania,juz bym wolal roznice kolorow na blotniku jak to cale "zapylanie" w i tak innym odcieniu.

Wnetrze - moim zdaniem cale do wymiany,fotele strasznie zniszczone,podrapane. Boczki z dziurami ze mozna wate wyciagac + rysy i glebokie odksztalcenia. Tunel skorzany zniszczony. Dziura w suficie.... Kanapa tylna zniszczona.. ( 90% wnetrza do zmiany ). Juz bym ten lakier jakos przezyl,ale wnetrze mnie dobilo totalnie. ( jak auto plynelo byly w nim wszystkie zdjete elementy z samochodu ) ( podoblo cos i tak bylo z tapicerki naprawiane,moim zdaniem wnetrze szrot ) Szyby przyciemnione folia,pewnie jeszcze w USA,bo tylna od kierowcy przez pol szyby rozdarta.

Silnik po odpaleniu ok,ale pod maska od razu widac slaba naprawe fartucha ( o ktorej wiedzialem,dostalem foto ), + to co mnie najbardziej zaskoczylo - DETALE - wszedzie inne srubki,puszka filtra ze trzy rodzaje roznych srubek,weze od klimy do chlodnicy na srubach z NOMI na chyba klucz 15,odpowietrznik w zbiorniku wyrownawczym imbus 7 i wiele wiele innych detali ktore skladaja sie na ogolne zle wrazenie.

Ja go ogladalem 5 minut,po tym co zobaczylem pod maska,kiepski lakier + zajrzalem tylko do wnetrza odechcialo mi sie.

Przewiozl mnie,auto pracuje dobrze,skrzynia ok,na desce blad cisnienia wszystkich kol,przebieg o ok 5 tys wiekszy jak podany.

Lampy przednie ( mialy byc nowe z aso jak dobrze zrozumialem,ale nie byly ) , tylne mialy byc uzywane europejskie,okazaly sie przerabiane ,klejone klejem do szyb USA.

W kolach brakowalo szpilek,opony tyl nie istnialy ( bylem informowany o slabych oponach,ale ludzie troche powagi,tam nie bylo nic )

Wydech - mial byc jakis fajny sportowy - faktycznie,calkowity wolny wydech straight pipes to fajny sportowy tlumik.... ( chodzi ok,ale mozna powiedziec,ze tlumika nie ma )

Tak jak pisalem,ogladalem pare chwil,na samym starcie za duzo spraw mi nie podeszlo wiec nie widzialem auta od spodu,nie ogladalem go dokladnie,tyle co zauwazylem w momencie juz definitywnie skreslilo go,moze cos by jeszcze wyszlo gdybym dalej ogladal ( jestem praktycznie pewiem ze tak ) ,a moze nie,choc watpie.

Przez telefon kilka razy slyszalem,ze nie ma sie do czego doczepic - no to mocne slowa,bo w tym aucie nie wiem czy byl element do ktorego bym sie faktycznie nie mogl nie doczepic. Panewki zmienione 4 tys temu,byla faktura ( choc ja jej nie widzialem,ale tez o nia na miejscu nie prosilem,po tym co zobaczylem nie potrzebowalem jej widziec )

Moze ja za duzo wymagam,ale auto ktore bylo oferowane za ponad 170 tys ( nie istotne ze cena pare dni wczesniej zmalala,stan sie nie zmienil ) powinno cos soba prezentowac,liczylem na duzo lepszy stan,zwlaszcza,ze pisalismy i telefonowalismy do siebie kilka dni,praktycznie zakup to miala byc formalnosc,ciagle mowione bylo,ze nie ma sie do czego doczepic.

To tak z grubsza,nie bede wszystkich szczegolow opisywac,wiekszosc zostawiam dla siebie ( zakup auta to nie tylko samochod,liczy sie tez osoba ktora go sprzedaje,ja raczej juz nie bede zainteresowany zadna oferta kolegi proice - ale to tylko moja opinia )

Z moich przypuszczen to zdjecia w aukcji byly robione zaraz po naprawie,auto mialo o te 5 tys mniej przebiegu,bylo to ok rok temu ( tyle mowil,ze ma auto ) , ale to juz tylko przypuszczenia.

Ja nie kupilem,zlozylem wygorowana oferte 145 po tym co zobaczylem zeby moc troche to auto ogarnac ( 15 tys MOIM zdaniem trzeba na starcie zeby to odchamic - to tylko moje zdanie ),ale nie bylo zgody wiec sie pozegnalismy. Prosty rachunek,zakup + zmiany,ktore ja bym musial wprowadzic i mamy auto za prawie dwie stówy ktore jest amerykancem,ma duzo malowanych elementow i przy checi sprzedazy keidys dalej mamy problem.

Nikomu nie odradzam jechac ogladac osobiscie,wyrazilem tylko swoja opinie ktora moze dla innych byc nic nie warta,samochod fajny na tor do zabawy bez zwracania uwagi na stan wizualny,ale nie za ta cene,nie dla mnie na pewno.

Gdyby ktos mial jakies szczegolne pytania zapraszam na PW,chetnie odpowiem

patryczken16
Posty: 202
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 23:35
Lokalizacja: Przemyśl

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: patryczken16 » ndz lut 05, 2017 16:36

Auto po dzwonie z naprawianym fartuchem nie bedzie 100% idealne,bylem tego w pelni swiadom jadac. Nie uszlyszalem nic o dziurze w suficie,w boczkach,podrapanych fotelach i wszystkim tym co wyzej opisalem. Chyba jasne,ze bym od razu to olal. Na fotach auto wyglada pieknie,rozmowy telefoniczne byly zapewnieniem ze nie ma sie do czego czepicto pojechalem. Ba - nawet proponowalem by przywiozl mi to auto na lawecie,skoro jest takie jak opisuje bez skazy to bylem zdecydowany. Jednak "kolega" upieral sie by zobaczyc osobiscie,teraz juz wiem dlaczego - nie chcial byc w plecy na lawete :lol:

patryczken16
Posty: 202
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 23:35
Lokalizacja: Przemyśl

Re: BMW M3 E92 2012 Competition

Post autor: patryczken16 » ndz lut 05, 2017 17:01

Widzisz,czyli nie zrobisz,doskonale wiesz o czym mowimy,przednie boczki sa do wymiany,fotel kierowcy pod zaglowkiem podrapany ( pewnie dlatego zaglowka szukales na forum ),na zdjeciu ktore wyzej wstawiles widac dziury w boczku kierowcy,jest tego wiecej + dziura obok glosnika / boczek pasazera pod szyba tak samo dziury. Na zdjeciu lewarka skrzyni widac jakies kreski na tunelu,w rzeczywisci jest mocno podrapany. Nad glowa dziurawy sufit. To sa detale,ale powiedz handlarzu - jak je naprawic inaczej niz wymieniajac te elementy?

Dla jednego sufit jest podloga - dla mnie wnetrze do zmiany ( jesli mowimy o samym wnetrzu,sprawa lakierowania odeszla na drugi tor,a tez jest istotna ) - sam pisales ze to twoja najlepsza mka,fajnie,widac ze lubisz dobre samochody ;)

nie kupilem,nie mialem do ciebie zadnych pretensji,przyjechalem utwierdzilem sie w tym ze mam do czynienia z burakiem,obrocilem sie na piecie i wrocilem do domu. Ty poziomem swoich wypowiedzi pokazujesz ze cie boli,nie ja :!:

dzis na chlodno moja oferta za ten samochod bylaby zupelnie inna,bylo brac 145 mialbys problem z glowy :lol:

Doskonale wiem,ze usa to mina itd - ale chyba po to jest forum by otwarcie mowic co sprzedajmy,a nie wciskac komus mine? tutaj powinno sie os zmienic.

Zablokowany