Kupno M5-tki

1998-2003 | silnik: S62B50
Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kupno M5-tki

Post autor: Lassie » ndz lip 29, 2012 22:22

Ja już od dawna byłem za ideą, by nie każdy się mógł tutaj rejestrować / pisać, sorry. Za chwilę będzie tu taki burdel, że głowa mała - coraz większe zainteresowanie tymi autami ludzi, którzy nieudolnie próbują wyjść powyżej poziomu Golfa III pod remizą, kolesie rejestrujący się jedynie po to, by pchać jakieś części do "cywilnych" BMW, trolle etc.

Ten topic powinien być zamknięty już jakieś 2 - 3 strony temu, a kolejne takie posty / pytania z automatu wywalane.

PS. może nie wywalane, ale umieszczane w odpowiednim dziale,
Ostatnio zmieniony ndz lip 29, 2012 22:30 przez Lassie, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
wania
Posty: 953
Rejestracja: śr paź 22, 2008 20:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kupno M5-tki

Post autor: wania » ndz lip 29, 2012 22:24

ja tam chetnie moge sprzatac :mrgreen: dajcie mi wladze, bede skuteczny ;)

co do kolka wzajemnej adoracji to takie rozwiazanie nie jest najlepsze ale poziom powinien byc, wiec takie tematy jak juz sie pojawia to powinny prawie odrazu leciec...

saron22
Posty: 447
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 22:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kupno M5-tki

Post autor: saron22 » ndz lip 29, 2012 22:32

wania pisze:ja tam chetnie moge sprzatac :mrgreen: dajcie mi wladze, bede skuteczny ;)

co do kolka wzajemnej adoracji to takie rozwiazanie nie jest najlepsze ale poziom powinien byc, wiec takie tematy jak juz sie pojawia to powinny prawie odrazu leciec...

Jemu na pewno nie dawajcie wladzy bo na forum zostanie tylko on i moze jeszcze ze 2 osoby :P:P

A kolka wzajemnej adoracji to tez nie najlepsze rozwiazanie. Jest tak na kilku forach i nawet ci ktorzy maja cos do powiedzenia w temacie to sami sie wycofuja

lacoste55
Posty: 16
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 19:35
Lokalizacja: Krakow

Re: Kupno M5-tki

Post autor: lacoste55 » ndz lip 29, 2012 23:34

powinien kazdy miec cos do napisania inaczej by forum sie nie rozrastalo

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Kupno M5-tki

Post autor: alduwiel » pn lip 30, 2012 00:54

to forum jest tak przyjazne jak cena etyliny...

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Kupno M5-tki

Post autor: alduwiel » pn lip 30, 2012 01:05

--==maly==---- pisze:
PiotrekM5 pisze:Niewiem czy ma ktoś podobne odczucia ale ostatnie czasy to forum schodzi na psy :cry:
Moderatorzy i Administratorzy ogarnijcie się :!:
Zróbcie porządek z tym burdelem...
Niestety ale wszyscy tak mówią.
Forum kiedyś było bardzo skromne pojawiały się 1-2 posty dziennie a czasem nawet żaden przez 3 dni. Nic tu się nie działo.
W ostatnim czasie napłynęło sporo nowych czynnych użytkowników ale administracja ma na to wywalone często są problemy z forum i porządkiem.
Przydali by się nowi/dodatkowi moderatorzy ale nie mi o tym decydować.
Pozdrawiam
A ja się z tym nie zgadzam, moderatorzy tytaj są nadgorliwi i to jest wg mnie problem...

poza tym w dziale o e39 jest tak mało nowych postów i tematów, że jak dla mnie to każde zdanie tam zawarte jest na wagę zlota, nie ważne czy offtop czy nie!!!! Zamykanie tematów to nóż w plecy dla tego forum(przynajmniej o e39)

Właśnie przez takie sprzątanie , reklamy audi i miłe teksty na temat ortografi, intelektu i inne szyderstwa jest lipa, ja rozumiem ,że sam piszę głupoty i kjogoś to wnerwia, ale człowiek kulturalny umie wyrazić dezaprobatę nie urażając przytym nikogo...

Nowi modderatorzy super!!! mniej wolności więcej zakazow, super!!!!

Awatar użytkownika
rypik
Posty: 869
Rejestracja: pn paź 12, 2009 10:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupno M5-tki

Post autor: rypik » pn lip 30, 2012 09:11

Balcerowicz musi odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupno M5-tki

Post autor: Maros » pn lip 30, 2012 10:56

Fak, człowiek na weekend wyjedzie :)

Zablokowany