Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Baza danych BMW ///M
gusbo
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 05, 2015 15:09
Auto: M3

Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: gusbo » pt lis 20, 2015 14:22

Witam,
Oglądałem to BMW zanim jeszcze pojawiło się na allegro:
http://allegro.pl/bmw-m3-e46-laguna-sec ... 36787.html

Plusy:
Sinik pracuje równo, wkręca się na obroty, skrzynia chodzi OK (minimalnie haczy 3 bieg), hamulce OK, skóra i podsufitka w niezłym stanie, dyfer cichy, kontrolki gasną, obroty nie falują, zawieszenie i układ kierowniczy ładnie pracuje. Myślę, że te czynności, które opisane są w ogłoszeniu faktycznie zostały wykonane. Pod tym względem jest OK.

Minusy:
Samochód był lakierowany praktycznie w całości. Jakość lakierowania słaba (ślady po papierze pod lakierem, zlewki, śmieci itd.)
Wstawiany pas tylny.
Opony z tyłu do wyrzucenia - kompletnie zużyte, praktycznie bez bieżnika.
Tłumik uderza o nadwozie na nierównościach.
Ściąga lekko w prawo (ale może to opony).
Schowki podrapane, kierownica obszywana.
Bezbarwny na felgach "zmleczniony" i utleniony.
Brak zdjęć uszkodzeń auta przed ich usunięciem (ponoć są tylko zdjęcia z naprawy podłogi).
Źle spasowany przód z prawej strony, lampy tylne "zmęczone", prawy przedni kierunek ułamane rogi, luźny.

Piszę, bo przejechałem 600 km w jedną stronę, po wymianie z użytkownikiem wielu maili. Byłem zdecydowany na zakup auta, ale po zobaczeniu na żywo odpuściłem. Może ktoś zaoszczędzi kasę na paliwo i czas, co mi się nie udało.

Pozdrawiam,
Tomek

dentista
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 23:12
Auto: M3e46
Lokalizacja: Mazowiecke

Re: Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: dentista » sob lis 21, 2015 01:31

Kolega Gusbo szuka samochodu bezwypadkowego idealnego lakierniczo, a moje M3 bezwypadkowego nie jest czego od poczatku nie ukrywałem,interesuje go samochód na wystawę ja stwierdził,samochód nie ściąga ,zbieżność była sprawdzana przy okazji przeglądu tłumik tez ,jedynie słychać gaśnice podskakująca na poprzecznych nierównościach .Opony na tył mam tylko nie miałem kiedy założyć o czym koledze pisałem mailowo,ze aktualne sa słabe.
Skrzynia pracuje bardzo dobrze,natomiast kto miał do czynienia z M3 to wie jak specyficznie chodzi w tym aucie.Wiedział wszystko przed przyjazdem natomiast jeżeli ktos szuka auta bezwypadkowego ,a jedzie oglądać 600 km samochód po kolizji to chyba chce wierzyć tylko w swoje marzenia.
Polecam M3 Barton66 ma bezwypadkowe ,chociaż biorąc pod uwagę Twoje wyidealizowane wymagania to nie wiem czy podoła.
Pozdrawiam

P.S.Koledze Maciej 1203 polecam białe M3 z Kielc

dentista
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 23:12
Auto: M3e46
Lokalizacja: Mazowiecke

Re: Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: dentista » sob lis 21, 2015 09:43

Samochód miał lakierowane kilka elemantów ,a nie cały z tego co mi wiadomo,no ale kolega Gusbo przedstawia własną teorie,myśle ,ze dobrze by było gdyby ktoś wypisując takie rzeczy pomierzył auto czujnikiem przynajmniej ,zeby być wiarygodnym dla innych.
Jesli widziałeś jakies "zlewki i śmieci " na lakierze podaj ,który element to chetnie zrobię zdjecia z bliska tego elementu ,zeby uwiarygodnić Twoją nieobiektywną ocenę .
"Umęczone lampy" - nie wiem jak je mozna umeczyć ,na zdjęciach widać stan lamp,ale moze Gusbo ma inne podejście do umęczonych rzeczy.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: --==maly==---- » sob lis 21, 2015 14:57

No to już byś nie miał ręki :smile: a patrząc na skalę inwestycji w ten samochód pewnie nawet dwóch.
Auto nie jest bezkolizyjne czego sprzedający nie ukrywa ale jest proste, doinwestowane i warte polecenia cena to już indywidualna kwestia.

dentista
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 23:12
Auto: M3e46
Lokalizacja: Mazowiecke

Re: Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: dentista » sob lis 21, 2015 16:49

To dowód ,ze Maciej1203 wie o niej niewiele,a Piotrek czyli poprzedni właściciel troche zrobił ,ale nawet na hamulce i dobry olej było szkoda bo jeździł na Valvoline VR1.Także nie zabieraj głosu w sprawach ,o których wiesz "troszkę ".

Awatar użytkownika
Oleg
Moderator
Posty: 915
Rejestracja: pn lut 08, 2010 12:11
Auto: 1M E82, M3 E36, M3 E92, 996TT
Lokalizacja: Katowice

Re: Laguna Seca Blue E46 M3 Garwolin

Post autor: Oleg » ndz lis 22, 2015 21:06

Temat posprzątałem i zamykam. Jeżeli ktoś ma coś do dodania a propos tego konkretnego egzemplarza to proszę o pw.

OLEJE MILLERS OILS / ORYGINALNE CZĘŚCI BMW
BBS / SUPERSPRINT
HRE / EISENMANN

RABATY DLA FORUM
KONTAKT --> PW

Zablokowany