BMW M3 E46 2003 Szara Koszalin

Baza danych BMW ///M
antoś
Posty: 44
Rejestracja: sob gru 18, 2010 12:33
Lokalizacja: Łódź

BMW M3 E46 2003 Szara Koszalin

Post autor: antoś » wt cze 09, 2015 12:14

Cześć,

czy znacie może ten egzemplarz?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-e46-cou ... 8de67e1a91" onclick="window.open(this.href);return false;

2003 rok
170 tys. przebiegu
Do sprzedania mam M3 E46 2003 model poliftowy. Jest to wersja angielska przelozona przeze mnie u Wrony ( najwiekszy specjalista od przekladek aut M w PL ) czyli mamy pewnosc ze przekladka zostala przeprowadzona na najwyzszym poziomie. Czesci kompletowalem sam, zeby miec pewnosc ze kazda jest w perfekcyjnym stanie, reszta czesci kupiona w serwisie. Wszystkie przewody od DSC kupilem oryginalne prod. BMW europejskie ( wiekszosc osob kladzie jakies dorabiane )
Wiazka auta zmieniona na EUROPEJSKA ( nie chcialem angielskiej przedluzanej wywinietej itp. wiec kupilem oryginalna z europejskiego auta )
Zamontowalem krotka przekladnie kierownicza, krotsza niz oryginalna w M3.
Jest to fajna lekka wersja - nie posiada szyberdachu , navigacji oraz ma czarne wnetrze , manualna skrzynia biegow ( tylko takiej konfiguracji szukalem )
Auto jest w dosc rzadkim kolorze - w ktorym wychodzilo M3 CSL.
Mka jest bezwypadkowa. Zawieszenie bez najmniejszych luzow stokow pukow , amortyzatory na badaniu wyszly cos okolo 90%.
Wszystko sprawne , nie wymaga wymian itp.
Samochod zadbany i w pelni sprawny.
Silnik żyleta , jezdzielm kilkoma M3 E46, ta jedzie lepiej i zwawiej niz inne. Nie slychac zadnych vanosow czy innych niepokojacych dzwiekow. Ma przebieg 170tys km
Z racji braku szyberdachu Mka jest idealna do budowy auta torowego, trackday itp, choc szkoda by jej bylo do tego celu.
Oplacona zarejestrowana.
Oto podstawowe informacje. Wiecej szczegolow na telefon dla osob tylko i wylacznie powaznie zainteresowanych zakupem. Marzycielom , maruderom, zawracaczom gitary dziekuje , nie urzadzam przejazdzek na fotelu kierowcy. Za smieszne oferty cenowe, takze z gory dziekuje. Nie mam noza na gardle, wiec nie spieszy mi sie ze sprzedaza, zwlaszcza, ze idzie wiosna i lato :)
Z zalem ja sprzedaje bo super mi sie tym autem jezdzi, ale mam kilka innych M3 i jednej musze sie pozbyc.
Jesli szukasz bezwypadkowej M trojki ze zdrowym silnikiem i masz juz dosc ogladania powypadkowych szrotow i wycieczek po polsce - ZAPRASZAM
tel: piec trzy piec dwa dziewiec piec dwa dziewiec piec.

Awatar użytkownika
prokot
Posty: 94
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 15:12
Auto: e92 M3

Re: BMW M3 E46 2003 Szara Koszalin

Post autor: prokot » wt cze 09, 2015 19:58

rzuć okiem na tą http://allegro.pl/bmw-m3-e46-oferta-pry ... 62032.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Też przekładany u Wrony ale znam ten samochód i wiem że jest w super stanie.
e92 M3 FROZEN BLUE- 6MT - BBK - KW ADJUSTABLE SPRINGS - OEM EXHAUST MOD - PERFORMACE ELECTRONIC STEERING WHEEL V2

antoś
Posty: 44
Rejestracja: sob gru 18, 2010 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: BMW M3 E46 2003 Szara Koszalin

Post autor: antoś » wt cze 09, 2015 21:47

Dziękuję, oglądałem i nie ukrywam, że bardzo mi się podoba. :) Chciałbym jednak coś z młodszego rocznika.

ODPOWIEDZ