E34 m5 warszawa

Baza danych BMW ///M
Awatar użytkownika
czarny8800
Posty: 207
Rejestracja: pt lip 11, 2008 00:59
Lokalizacja: WARSZAWA

E34 m5 warszawa

Post autor: czarny8800 » śr sty 23, 2013 01:08

bez prawka, a punkty się zbiera.

Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 228
Rejestracja: pn cze 18, 2007 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Prezes » śr sty 23, 2013 15:56

A to nie ta, która kiedyś stała na keskinach dosyć długo??
pozdrawiam
Prezes

Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka

Camil
Posty: 1179
Rejestracja: wt lip 08, 2008 13:32
Auto: e36s54
Lokalizacja: Torun
Kontakt:

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Camil » śr sty 23, 2013 20:21

Ta, zefiro ja chyba widzial

kris///
Posty: 285
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 18:25
Lokalizacja: Londyn/Zabrze

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: kris/// » śr sty 23, 2013 23:01

ladnie wyglada ,podejrzanie niski przebieg;)

Awatar użytkownika
czarny8800
Posty: 207
Rejestracja: pt lip 11, 2008 00:59
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: czarny8800 » śr sty 23, 2013 23:14

Camil pisze:Ta, zefiro ja chyba widzial
rozmawiałem dziś z właścicielem
Twierdzi że zawieszenie zrobione, hamulce i przewody wymienione kpl przód i tył po pełnej regulacji przepustnic, wymienione świece, pompa paliwa i jeszcze inne rzeczy wymieniał.
Jest mechanikiem i posiada ją od 3 lat podobno. Nic tylko jechac i oglądac:) i się okaże co w trawie piszczy:)
bez prawka, a punkty się zbiera.

Zefffiros
Posty: 170
Rejestracja: pn paź 03, 2011 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Zefffiros » czw sty 24, 2013 00:14

Widziałem. Ale dużo nie powiem, było to już jakiś czas temu. ci którzy widzieli ją wcześniej odradzali. Gość rzeczywiście kupił za 16k i trochę porobił: przewody hamulcowe, tarcze, klocki, alternator, regulacja.
Z jej wad to lakier, polerowany chyba koszulą z poliestru ;)
Pełno drobnych rysek po nieudanym polerowaniu.
Jechac się nie dało, nie było ubezpieczenia i przeglądu. stała wtedy na niemieckich blachach.
Zapalała ładnie, natomiast coś mi tam nie pasiło, już nie pamiętam co - a jakoś silnik się dziwnie trząsł, na pewno nie działała klima. Ponieważ rzeczywiście stała w warsztacie w Wołominie, który też nabijał klimy, więc to nie była kwestia nabicia.
Przebieg też był chyba większy coś koło 200k, ale mogę się mylić.
Gość nie był skłonny do negocjacji, bo za około wtedy 28k byłem gotów kupić, jeżeli zrobi opłaty i zarejestruje. Nie zgodził się.

viewtopic.php?t=3938
poprzedni wątek o tym aucie

Awatar użytkownika
czarny8800
Posty: 207
Rejestracja: pt lip 11, 2008 00:59
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: czarny8800 » czw sty 24, 2013 00:44

Zefffiros pisze:Widziałem. Ale dużo nie powiem, było to już jakiś czas temu. ci którzy widzieli ją wcześniej odradzali. Gość rzeczywiście kupił za 16k i trochę porobił: przewody hamulcowe, tarcze, klocki, alternator, regulacja.
Z jej wad to lakier, polerowany chyba koszulą z poliestru ;)
Pełno drobnych rysek po nieudanym polerowaniu.
Jechac się nie dało, nie było ubezpieczenia i przeglądu. stała wtedy na niemieckich blachach.
Zapalała ładnie, natomiast coś mi tam nie pasiło, już nie pamiętam co - a jakoś silnik się dziwnie trząsł, na pewno nie działała klima. Ponieważ rzeczywiście stała w warsztacie w Wołominie, który też nabijał klimy, więc to nie była kwestia nabicia.
Przebieg też był chyba większy coś koło 200k, ale mogę się mylić.
Gość nie był skłonny do negocjacji, bo za około wtedy 28k byłem gotów kupić, jeżeli zrobi opłaty i zarejestruje. Nie zgodził się.

viewtopic.php?t=3938
poprzedni wątek o tym aucie
dzieki za info okazuje się ze to ta sama:(( z poprzedniego wątku, więc już chyba nie mam ochoty jej ogladac:( na starych zdjęciach można się dopatrzec tej naklejki, która tez jest obecnie w ogłoszeniu "TXT" czyli żadna igła:( z opisu, tylko że może gościu dużo jej zrobiła, ale w watkju starym jest mowa :
''Nie wiem czy kolega zdecydował się na to auto, ja niestety nie. Faktem jest, że gość (obecny właściciel) trochę zainwestował i się narobił. Tym bardziej dziwne, że nawet nie opłacił i nie ubecpieczył auta, żeby choć trochę pojeździć. Natomiast nawet bez pomiaru grubości można zauważyć, że tylny błotnik był malowany, co więcej jest w jednym nadkolu zaklajstrowana wklejka z wełny mineralnej ?! chyba czegoś takiego w oryginale nie było.
Silnik na zimno ma jakieś drgawki, jednak na ciepło chodzi ok. Jechać nie jechałem, jakoś właściciel nie palił się do przejaźdzki. Jak pytałem się czy coś robił przy silniku to mówił że wyregulował zawory i jest wszystko ok.
Takiego modelu szukam łyknąłbym go, ale nie za taką kasę, a nie jest sprzedający skłonny do negocjacji. " wiec jakoś nie przemawia już do mnie:)
bez prawka, a punkty się zbiera.

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Venom » czw sty 24, 2013 19:36

Ja tylko dodam, że w poprzednich ogłoszeniach (posiadam na kompie 3 sztuki) przebieg był podawany w tych samych granicach, także wygląda na to, że auto nie jeździło do tyłu w tym okresie - tyle na plus :)

pauldv8
Posty: 268
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 20:18
Auto: x

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: pauldv8 » sob sty 26, 2013 15:41

hmmm rozmiawiałem przed chwilą z gościem. oczywiście potwierdzam, że nie jest zarejestrowana :/

w każdym razie przejadę się obejrzeć za tydzień w sobotę bo szukam i szukam tej M5 i nic :/

Zefffiros
Posty: 170
Rejestracja: pn paź 03, 2011 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Zefffiros » sob sty 26, 2013 21:44

No właśnie zapomniałem dodać, że do ceny należy doliczyć opłaty. Pewnie z 4k PLN :D
Wystawiał je dość długo w DE, ale bez powodzenia.
Przebieg nie rośnie, no bo niby jak, bez ubezpieczenia (wtedy nie miał), opłat, itd...

Z tego co wiem, do obejrzenia był w okolicach Wołomina.

pauldv8
Posty: 268
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 20:18
Auto: x

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: pauldv8 » pn sty 28, 2013 17:21

Zefffiros pisze:No właśnie zapomniałem dodać, że do ceny należy doliczyć opłaty. Pewnie z 4k PLN :D
Wystawiał je dość długo w DE, ale bez powodzenia.
Przebieg nie rośnie, no bo niby jak, bez ubezpieczenia (wtedy nie miał), opłat, itd...

Z tego co wiem, do obejrzenia był w okolicach Wołomina.

mnie powiedział, że ta cena jest już po opłatach ale kto wie ;-))

Zefffiros
Posty: 170
Rejestracja: pn paź 03, 2011 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: Zefffiros » pn sty 28, 2013 22:48

sprawdź dokładnie papiery. Mnie powiedział wtedy, że do opłat, ale bym się nie martwił, bo ma pomysł jak to załatwić. Jaki nie chciał powiedzieć
Ja się zawsze boje pomysłów "załatwiaczy", więc dokładnie sprawdź, by potem na parkingu policyjnym 10 lat nie gniło.

Awatar użytkownika
czarny8800
Posty: 207
Rejestracja: pt lip 11, 2008 00:59
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: czarny8800 » wt sty 29, 2013 01:24

pauldv8 pisze:
Zefffiros pisze:No właśnie zapomniałem dodać, że do ceny należy doliczyć opłaty. Pewnie z 4k PLN :D
Wystawiał je dość długo w DE, ale bez powodzenia.
Przebieg nie rośnie, no bo niby jak, bez ubezpieczenia (wtedy nie miał), opłat, itd...

Z tego co wiem, do obejrzenia był w okolicach Wołomina.

mnie powiedział, że ta cena jest już po opłatach ale kto wie ;-))
Jest tez igłą w Piasecznie cena zaporowa, ale wyglada ładnie możesz obie obejrzeć ;)
E34
bez prawka, a punkty się zbiera.

Awatar użytkownika
czarny8800
Posty: 207
Rejestracja: pt lip 11, 2008 00:59
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: czarny8800 » wt sty 29, 2013 01:25

pauldv8 pisze:
Zefffiros pisze:No właśnie zapomniałem dodać, że do ceny należy doliczyć opłaty. Pewnie z 4k PLN :D
Wystawiał je dość długo w DE, ale bez powodzenia.
Przebieg nie rośnie, no bo niby jak, bez ubezpieczenia (wtedy nie miał), opłat, itd...

Z tego co wiem, do obejrzenia był w okolicach Wołomina.

mnie powiedział, że ta cena jest już po opłatach ale kto wie ;-))
Jest tez igłą w Piasecznie cena zaporowa, ale wyglada ładnie możesz obie obejrzeć ;)
E34m5
bez prawka, a punkty się zbiera.

pauldv8
Posty: 268
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 20:18
Auto: x

Re: E34 m5 warszawa

Post autor: pauldv8 » wt sty 29, 2013 09:48

czarny8800 pisze:
pauldv8 pisze:
Zefffiros pisze:No właśnie zapomniałem dodać, że do ceny należy doliczyć opłaty. Pewnie z 4k PLN :D
Wystawiał je dość długo w DE, ale bez powodzenia.
Przebieg nie rośnie, no bo niby jak, bez ubezpieczenia (wtedy nie miał), opłat, itd...

Z tego co wiem, do obejrzenia był w okolicach Wołomina.

mnie powiedział, że ta cena jest już po opłatach ale kto wie ;-))
Jest tez igłą w Piasecznie cena zaporowa, ale wyglada ładnie możesz obie obejrzeć ;)
E34m5
własnie tylko ta cena... ;-)

ODPOWIEDZ