m5 e39 reanimacja ?

Baza danych BMW ///M
m3dfmotors
Auto: m3 e92

m5 e39 reanimacja ?

Post autor: m3dfmotors » śr mar 21, 2018 15:51

Co myslicie o tym ? warte zreanimowania ? zna ktos te auto ?
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-m5-bm ... zKtDV.html" onclick="window.open(this.href);return false;

dober
Auto: BMW :)

Re: m5 e39 reanimacja ?

Post autor: dober » śr mar 21, 2018 17:51

Widziałem dzisiaj to ogłoszenie i też mnie zaciekawiło, ale pod maską to niezły jest bajzel. Ciekawe czy silnik nie dostał wilgoci jak jest tak rozebrany.

m3dfmotors
Auto: m3 e92

Post autor: m3dfmotors » śr mar 21, 2018 19:04

Tez mnie to własnie zastanawia czy zaraz jakas korozja w silniku nie wystąpi . troche tam bałagan jest

Awatar użytkownika
jiGsaw
Auto: M3 E46

Post autor: jiGsaw » śr mar 21, 2018 19:22

Tam raczej nie ma co reanimować, trzeba szukać motoru... gdzie sens i logika? Gościu zrobił vanos, kupił uszczelki z aso itd. wydał kilka tysi i nie chce mu się dokończyć?
palantini3

MutoN
Auto: M5 e39

Post autor: MutoN » śr mar 21, 2018 23:24

Mi się wydaje że to auto było jakieś 2-3 miesiące temu wystawione za podobną kwotę bez zderzaka tylnego,środka i paru detali jako Anglik ze "świetnym" motorem

MRaff
Auto: M5 E39

Post autor: MRaff » pt kwie 13, 2018 11:23

jiGsaw pisze:Tam raczej nie ma co reanimować, trzeba szukać motoru... gdzie sens i logika? Gościu zrobił vanos, kupił uszczelki z aso itd. wydał kilka tysi i nie chce mu się dokończyć?
Właśnie czytam teraz pana post i nie bardzo wiem dlaczego chce pan zdjęcia na priv skoro nie ma czego reanimować?
Gdzie sens i logika? Dlaczego od razu trzeba szukać motoru ? Na jakiej podstawie ?
Jakby ktoś przyjechał obejrzeć eMkę to opowiedział bym dlaczego nie chce mi się dokończyć auta.
Dziwi mnie że jak jest wystawiana tanio eMka na forum to nie widząc auta od razu jest kwalifikacja że to szrot.
Auto za 20 pare tys a oczekuje się igły z małym przebiegiem.Swoją natomiast wystawia się za 70parę tys bo ceny poszły w górę.
Myślałem że to forum jest od znawców którzy pomogą komuś sprzedać lub kupić jakąś eMkę a tutaj bez oglądania auta od razu szrot. Dlatego wolę wystawić na sprzedaż np. na fejsie i poczytać szczerych marzycieli niż czytać znawców z forum.

Awatar użytkownika
jiGsaw

Post autor: jiGsaw » sob kwie 14, 2018 00:13

Pytałem o zdjęcia, do dziś ich nie otrzymałem, a wystarczyło napisać, że chodzi o tego składaka z bojana... Odnośnie tego tematu - po prostu nie ma logiki w tym, że ktoś miał takie coś, włożył sporo siana i teraz chce komuś prezent zrobić.

Czyli tak jak podejrzewałem - kupił ją Pan za 20 i teraz sam silnik w kawałkach chce Pan sprzedać za 20? Powodzenia, nic więcej nawet nie trzeba pisać.

Ps. ile to już czasu Pan naprawia/wymienia te katalizatory w swoje drugiej/pierwszej bez mocy niebieskiej też wziętej pewnie na handel? Rok to lekko chyba.
palantini3

MRaff
Auto: M5 E39

Post autor: MRaff » sob kwie 14, 2018 10:07

jiGsaw pisze:Pytałem o zdjęcia, do dziś ich nie otrzymałem, a wystarczyło napisać, że chodzi o tego składaka z bojana... Odnośnie tego tematu - po prostu nie ma logiki w tym, że ktoś miał takie coś, włożył sporo siana i teraz chce komuś prezent zrobić.

Czyli tak jak podejrzewałem - kupił ją Pan za 20 i teraz sam silnik w kawałkach chce Pan sprzedać za 20? Powodzenia, nic więcej nawet nie trzeba pisać.

Ps. ile to już czasu Pan naprawia/wymienia te katalizatory w swoje drugiej/pierwszej bez mocy niebieskiej też wziętej pewnie na handel? Rok to lekko chyba.
Ja nie wnikam na czym pan zarabia i nie boli mnie to czy pan zarabia 10 czy 100tys m-c .Jak jakieś pytania to proszę o tel 790737257.
Słaby ze mnie handlarz jak nie mogę sprzedać przez 3 lata auta.(niebieską tyle czasu sprzedaje i wymieniam katy)

Awatar użytkownika
jiGsaw

Post autor: jiGsaw » sob kwie 14, 2018 21:48

MRaff pisze:
jiGsaw pisze:Pytałem o zdjęcia, do dziś ich nie otrzymałem, a wystarczyło napisać, że chodzi o tego składaka z bojana... Odnośnie tego tematu - po prostu nie ma logiki w tym, że ktoś miał takie coś, włożył sporo siana i teraz chce komuś prezent zrobić.

Ja nie wnikam na czym pan zarabia i nie boli mnie to czy pan zarabia 10 czy 100tys m-c .Jak jakieś pytania to proszę o tel 790737257.
Słaby ze mnie handlarz jak nie mogę sprzedać przez 3 lata auta.(niebieską tyle czasu sprzedaje i wymieniam katy)
Mnie też nie boli, dałem już zarobić kilku handlarzom, którzy uczciwie podchodzili do sprawy i nie lekceważyli człowieka.

To nie łatwiej wymienić te katy i sprzedać już jako sprawną? Albo sobie zostawić?
palantini3

ODPOWIEDZ