BMW E39 M5 czarne Radom

Baza danych BMW ///M
Maniek Szczecin
Posty: 18
Rejestracja: sob gru 01, 2012 18:21
Auto: M5 Rodzinny sedan :)
Lokalizacja: Police

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Maniek Szczecin » pt mar 29, 2013 16:36

boogie, ok już teraz wiem.W M5 nie palimy butów a w M3 palimy.A w M6 palimy czy nie?To taki żart z mojej strony więc bez urazy.Ja akurat tez nie upalam bo chyba jestem za stary na to.Moja wypowiedź była jedynie informacja dla każdego przyszłego posiadacza M że te auta mają już to i owo za sobą wiec upalanie to nic nadzwyczajnego i nie dyskwalifikuje auta.Chyba że jestem w błędzie.

Awatar użytkownika
rypik
Posty: 869
Rejestracja: pn paź 12, 2009 10:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: rypik » pt mar 29, 2013 17:34

Zakatować i zniszczyć można wszystko. Jak ktoś tu wcześniej napisał, najistotniejsze jest regularne usuwanie niedomagań - wtedy wóz nie jest workiem.

Awatar użytkownika
Ghost_Rider
Posty: 50
Rejestracja: wt lut 22, 2011 22:54
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Ghost_Rider » sob mar 30, 2013 17:04

Na naszym rynku są wyjątki, ale bardzo długo trzeba szukać i czekać na takiego rodzynka. Zachód też nie jest kluczem do sukcesu. Ja kupiłem dopiero 5 sztuke na zachodzie a patrzyłem raczej na ceny od średnich w góre i z wymienionych 5 niekupionych tylko jednej z niej właścicielem był jakiś turas, reszta niemcy. Wiec nie ma tak hop siup. A co do katowania, to zawsze śmieszą mnie te tematy. Jeden kupuje M5 żeby przedłużyć sobie fujare i żeby sąsiad nie mógł spać z zazdrości po nocach a drugi dla dźwieku, prowadzenia i osiągów. To jest auto SPORTOWE i ostre użytkowanie to dla niego codzienność. Od mojej M5 brałem co dala fabryka. Praktycznie każdy bieg odcięcie, brak wolnych, spokojnych przelotów, przeważnie co 4-5 wyjazd ( auto weekendowe ) zchodził komplet opon. Jednak wszystko robione z głowa, olej , jego filtr, plus filt powietrza wymieniany co 8-10 tys. Przed każdą jazda auto rozgrzewane a potem schładzane. Wymieniane na czas a nawet i przed odpowiednie bolączkowe elementy M5 i w nagrode na hamowni otrzymałem 401 HP :wink: Wiec to czy auto lata bokiem na odcieciu po rondach, czy też robi rodzinne wycieczki w górach nie świadczy o jego stanie :roll:
No Risk, No Fun ....

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Dino444 » ndz mar 31, 2013 14:59

Panowie a czy ktoś kojaży auto z Jastarni lub Juraty nie pamietam dokladnie w kolorze Lemans Blue chyba. Była taka za 80tyś chyba i nie pamietam aby ktoś coś o niej pisał. Ja nie miałem nigdy okazji podjechać i zobaczyć a auto gdzieś przepadło. Być może ktoś ma jakieś foto z ogłoszenia i kontakt bo z tego co pamiętam auto ze zdjęć wyglądało całkiem przyzwoicie a i cena w ten czas była raczej adekwatna jeśli stan i przebieg były ok.
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Patu
Posty: 427
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 02:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Patu » ndz mar 31, 2013 15:49

Dino444 pisze:Panowie a czy ktoś kojaży auto z Jastarni lub Juraty nie pamietam dokladnie w kolorze Lemans Blue chyba. Była taka za 80tyś chyba i nie pamietam aby ktoś coś o niej pisał. Ja nie miałem nigdy okazji podjechać i zobaczyć a auto gdzieś przepadło. Być może ktoś ma jakieś foto z ogłoszenia i kontakt bo z tego co pamiętam auto ze zdjęć wyglądało całkiem przyzwoicie a i cena w ten czas była raczej adekwatna jeśli stan i przebieg były ok.
Jasne, że tak! Kojarzę ten egzemplarz zanim jeszcze pojawił się na sprzedaż.
Ona była z Juraty i miałem okazję w wakację ją oglądać. Naprawdę zdrowa sztuka,
tylko cena delikatnie przegięta.

http://moto.nonilix.eu/ogloszenia/motor ... 5000/kupie

Tylko nie wiem jak wykopać numer :(

Pozdrawiam!

Przemooo
Posty: 440
Rejestracja: pn lis 12, 2012 22:50
Lokalizacja: GST

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Przemooo » ndz mar 31, 2013 22:41

Kojarze właściciela, serwisuje auto w znanym mi dobrym warsztacie. Sprzedaje auto od 3 lat (posiada je od conajmniej 5), jeździ nim rekreacyjnie, nie oszczędza na obsłudze, ale ceni się bardzo.

romi
Posty: 30
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 12:12
Lokalizacja: Piaseczno

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: romi » pn kwie 01, 2013 10:18

Ghost_Rider pisze:Na naszym rynku są wyjątki, ale bardzo długo trzeba szukać i czekać na takiego rodzynka. Zachód też nie jest kluczem do sukcesu. Ja kupiłem dopiero 5 sztuke na zachodzie a patrzyłem raczej na ceny od średnich w góre i z wymienionych 5 niekupionych tylko jednej z niej właścicielem był jakiś turas, reszta niemcy. Wiec nie ma tak hop siup. A co do katowania, to zawsze śmieszą mnie te tematy. Jeden kupuje M5 żeby przedłużyć sobie fujare i żeby sąsiad nie mógł spać z zazdrości po nocach a drugi dla dźwieku, prowadzenia i osiągów. To jest auto SPORTOWE i ostre użytkowanie to dla niego codzienność. Od mojej M5 brałem co dala fabryka. Praktycznie każdy bieg odcięcie, brak wolnych, spokojnych przelotów, przeważnie co 4-5 wyjazd ( auto weekendowe ) zchodził komplet opon. Jednak wszystko robione z głowa, olej , jego filtr, plus filt powietrza wymieniany co 8-10 tys. Przed każdą jazda auto rozgrzewane a potem schładzane. Wymieniane na czas a nawet i przed odpowiednie bolączkowe elementy M5 i w nagrode na hamowni otrzymałem 401 HP :wink: Wiec to czy auto lata bokiem na odcieciu po rondach, czy też robi rodzinne wycieczki w górach nie świadczy o jego stanie :roll:
no ten jeden kuń robi różnice hehhehe, nikt nie wie ze palenie gumy i jakies tam bączki to mały miki dla takiego wozu, ale jazda z max prędkosicia po autostradzie to nic nie szkodzi...

Maniek Szczecin
Posty: 18
Rejestracja: sob gru 01, 2012 18:21
Auto: M5 Rodzinny sedan :)
Lokalizacja: Police

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Maniek Szczecin » pn kwie 01, 2013 12:09

własnie o to chodzi.Te auta są stworzone do takiej eksploatacji.Ja np wszystko po trochu.Uwielbiam ten dźwięk,uwielbiam ja za dzikość palić nie palę bo szkoda trochę opon chyba że czas na utylizację resztek ogumienia.Ale i to nie zawsze.Ale mnie rozbawiają akurat komentarze że w m3 wypada a w m5 nie wypada.Jak już wspomniałem istotny jest serwis lub jego brak.Wiadomo ze wszystko kiedyś się kończy ale od tego mam mechanika.

bartek1351
Posty: 55
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 16:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: bartek1351 » sob maja 04, 2013 22:54

Auto do wzięcia za 45k, jakby ktoś potrzebował zapraszam PW

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: BMW E39 M5 czarne Radom

Post autor: Bombel » śr maja 08, 2013 20:51

Auto sprzedane, pojechało do Anglii.
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Zablokowany