Dubbers - plastikarstwo, tapicerstwo, detaling, laminaty itd

Mr.Didi
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 11, 2011 21:02
Lokalizacja: Kłodzko

Dubbers - plastikarstwo, tapicerstwo, detaling, laminaty itd

Post autor: Mr.Didi » wt lis 15, 2011 17:25

[center]Obrazek
[/center]
[center]Witam[/center]
[center]Z marką BMW mam do czynienia na co dzień. Pracuję dla kilku handlarzy samochodami i częściami do nich. Z racji tego że oferuję usługi a nie części związane z marką BMW myślę że to odpowiedni dział tak więc przechodzimy do rzeczy :wink:[/center]

Plastikarstwo - Pierwszą usługą którą oferuję to naprawa, dorabianie elementów czy projektowanie od podstaw elementów z tworzyw sztucznych (plastików laminatów carbonu) Jak wiadomo pojedyncze plastiki do BMW potrafią kosztować nawet kilkaset zł (szczególnie do eMki) i z racji swojej ceny większość tych elementów jest naprawiana/klejona mniej lub bardziej profesjonalnie nawet mimo zapewnień sprzedawcy że tak nie jest. Przykładowe fotki mojej pracy nad "plastikami BMW"

[center]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek
ObrazekObrazek
[/center]

[center]Rozklejam również lampy "nierozklejane" (BMW E90, 65, 60)
ObrazekObrazekObrazek[/center]

[center]I je przerabiam (przyciemniam, montuje ringi, zmieniam środki itd itd itd) :wink:
Przykład przeróbki lampy z E46 coupe zwykłej na dynamic xenon (z lampami mogę zrobić wszystki co klient sobie wymyśli)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek[/center]

[center]Kleję wszystko z BMW. Zderzaki (również "niespawalne" np. z E39), osłony, karbonowe belki, błotniki, wentylatory, lampy każdy plastik jaki w BMW jest. Mogę również wykonać taki element z kompozytu lub przerobić wg uznania. [/center]

Detaling - Czyli wszystko związane aby samochód wyglądał jakby wczoraj opuścił fabrykę. Zajmuję się renowacją powłoki lakierniczej (korektą, polerowaniem lakierów, listew itp) renowacją lamp, listew zewnętrznych jak i również renowacją wnętrza samochodu (malowanie skór, korekta pęknięć, przetarć) konserwacja dachów cabrio, ustawianie szpar/luk, poprawa źle/widocznie naprawionych elementów
[center]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek[/center]

Tapicerstwo - Naprawa uszkodzonych desek po wystrzale airbagu, obszywanie wnętrza, kierownic i ich modyfikacje (np. kciuki) naprawa skórzanej lub welurowej tapicerki, zmiany tapicerskie
[center]ObrazekObrazekObrazekObrazek
[/center]
Felgi - Prostowanie, spawanie, lakierowanie, czyszczenie z osadu, polerowanie, usługi tokarskie
[center]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek[/center]

Inne - Czyszczenie/pranie tapicerki, zabezpieczanie powłok lakierniczych, profesjonalne sesje zdjęciowe, przygotowanie samochodu do sprzedaży, tuning optyczny. naprawa samochodów powypadkowych

[center]Czyli ogólnie wszystko żeby Wasz samochód dobrze wyglądał i się dobrze sprzedał gdy zajdzie taka potrzeba :wink:[/center]

Zajmuję się samochodami grupy BMW (BMW, Mini) bardzo, bardzo często więc takie sprawy nie są mi obce. Żeby nie było niejasności nie zajmuję się mechaniką samochodową. O ile wymiana tłumika czy zawieszenia nie stanowi problemu to jeżeli istnieje potrzeba np. pomalowanie czegoś i przy okazji wymiana rozrządu to cenę i termin ustalam z zaufaną firmą "zewnętrzną" i daje odpowiedź kolejnego dnia. Oczywiście w takim jak i innych przypadkach gwarancja na wszystkie prace są udzielane przeze mnie :wink:

Ponadto zajmuję się skupem uszkodzonych jak i całych części z BMW w celu ich naprawy i sprzedaży oczywiście (powycierane kierownice, popękane zderzaki, wentylatory itd itd). Oczywiście nie są to duże kwoty ale czasem komuś takie rzeczy nie są potrzebne lub zalegają a zawsze trochę grosza wpadnie :wink: Przyjmuję również części w rozliczeniu :wink:

nowy91
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 19, 2011 11:08
Lokalizacja: rionero in vulture

Re: Dubbers - plastikarstwo, tapicerstwo, detaling, laminaty itd

Post autor: nowy91 » sob lis 19, 2011 11:12

Czy ktos cos wie na temat firmy dubbers z klodzka :?:

ODPOWIEDZ