macko

macko
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 25, 2008 17:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

macko

Post autor: macko » pn sie 25, 2008 18:31

Autko posiadam już troszkę czasu, ale nadszedł czas dołączyć do grona mforum wrzucam kilka fotek, autko było wystawione na sprzedaż ale zainteresowanie było mierne więc w zeszłym tygodniu zafundowałem mu gruntowny remont i zostawiam na następny rok, dostało nowe koło dwumasowe, sprzęgło, łącznik elastyczny wału parę elementów zawieszenia:).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mateush
Site Admin
Posty: 1246
Rejestracja: pt paź 06, 2006 18:53
Auto: 997TT
Lokalizacja: Warszawa

Re: macko

Post autor: mateush » pn sie 25, 2008 18:42

Witaj na forum!

Zmien kratke w przednim zderzaku!
Zauważyłeś problem z forum? Napisz od mnie PW!

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: macko

Post autor: Marcin_Os » pn sie 25, 2008 18:57

Witamy na forum :mrgreen: !

I ta listwę z tylnej klapy usuń.

Który to rok?
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

macko
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 25, 2008 17:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: macko

Post autor: macko » pn sie 25, 2008 23:31

rocznik 2000 marzec; Tomas_M5 kiedyś mi napisał, że mam szczęście bo silnik już po lifcie.
Co do listewki już robiłem do niej podejście, ale za bardzo nie ma ochoty zejść, a kratkę nie wiem gdzie mogę dostać, ta aluminiowa wiem że do niczego nie pasuje :sad:

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: macko

Post autor: Bombel » pn sie 25, 2008 23:36

macko pisze:rocznik 2000 marzec; Tomas_M5 kiedyś mi napisał, że mam szczęście bo silnik już po lifcie.
Co do listewki już robiłem do niej podejście, ale za bardzo nie ma ochoty zejść, a kratkę nie wiem gdzie mogę dostać, ta aluminiowa wiem że do niczego nie pasuje :sad:
To lift byl najpierw silnikowy, a potem wizualny?? Tomas. Od kiedy silniki byly poprawione??
Listwa na klapie nie pasuje, bo jest (na szczescie shadowline), kratka tez out (w serwisie kosztuje ori okolo 200zl), ale ogolnie autko kozak!!
Jak cos potrzeba to mam taka sama na czesci...
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Camil
Posty: 1179
Rejestracja: wt lip 08, 2008 13:32
Auto: e36s54
Lokalizacja: Torun
Kontakt:

Re: macko

Post autor: Camil » śr sie 27, 2008 01:15

Lift silnika bodajze w polowie 1999r. Witam kolege z miasta, moze kiedys jakis maly spot?

Awatar użytkownika
boogie
Posty: 753
Rejestracja: czw cze 07, 2007 20:27
Auto: M Sechs
Lokalizacja: W-wa

Re: macko

Post autor: boogie » pt sie 29, 2008 01:19

macko pisze: zainteresowanie było mierne więc w zeszłym tygodniu zafundowałem mu gruntowny remont
nowe koło dwumasowe, sprzęgło, łącznik elastyczny wału parę elementów zawieszenia:).
Wybacz, ale to kpiny z ludzi ..!
Pamietam Twoje ogłoszenie, i nie było tam słowa że sprzedajesz zdemolowane auto.
I co niby, jakbym przyjechał to byś powiedział że żartowałeś w ogłoszeniu, że jest wszystko ok ?!

Szkoda komentować......

Dzięki Tobie, i paru podobnym nikt o zdrowych zmysłach nie kupi M5 w Polsce.
Oby tak dalej :urban:
Pozdrówka!

PAWEŁ M5E34
Posty: 95
Rejestracja: sob maja 12, 2007 01:34
Lokalizacja: kielce

Re: macko

Post autor: PAWEŁ M5E34 » pt sie 29, 2008 02:51

Camil pisze:Lift silnika bodajze w polowie 1999r. Witam kolege z miasta, moze kiedys jakis maly spot?
silnik poprawionyn w marcu 2000 , chodzi o produkcj e auta a nie rejestrację
myśle że zewnętrzne zmiany ocenione przez kompetentnych i na plus streszczenie Boogiego z którym się zgadzam-a tak poza to ciemno jest i puzno a dekiel pracuje?!
m5 e34 3,6 13.747 et

macko
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 25, 2008 17:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: macko

Post autor: macko » pt sie 29, 2008 11:19

boogie pisze:
macko pisze: zainteresowanie było mierne więc w zeszłym tygodniu zafundowałem mu gruntowny remont
nowe koło dwumasowe, sprzęgło, łącznik elastyczny wału parę elementów zawieszenia:).
Wybacz, ale to kpiny z ludzi ..!
Pamietam Twoje ogłoszenie, i nie było tam słowa że sprzedajesz zdemolowane auto.
I co niby, jakbym przyjechał to byś powiedział że żartowałeś w ogłoszeniu, że jest wszystko ok ?!

Szkoda komentować......

Dzięki Tobie, i paru podobnym nikt o zdrowych zmysłach nie kupi M5 w Polsce.
Oby tak dalej :urban:
Dla uściślenia Twojej mocnej odpowiedzi informuje, iż zdecydowałem się na wymianę sprzęgła nie dlatego, iż było zdemolowane ale dlatego, że zdecydowałem się odświeżyć auto (do wglądu jest stary docisk tarcza i reszta podzespołów), po ściągnięciu sprzęgła wyszło iż koło dwumasowe ma już pionowe luzy więc grzechem było go nie wymienić a ponieważ nie były to duże koszty włożyłem nowe, co do łącznika który ma kilka lat i guma jest już sparciała szkoda mi nawet słów, jeżeli to uważasz za demolkę no to przykro mi. Jak rozumiesz pojecie prawidlowego serwisu takiego auta?? Naprawiamy kiedy juz cos sie urwie itd... Chcesz pokaze Ci wahacz ktory wymienilem dla wielu jest w idealnym stanie nawet nie stukal, ale przy predkosciach osiaganych przez te samochody nie wyobrazam sobie nawet minimalnego luzu. To raczej mnie przeraza w jakim stanie sa samochody w polsce i nie tylko, dlatego tez nie spieszno mi juz do jego sprzedazy.

Awatar użytkownika
boogie
Posty: 753
Rejestracja: czw cze 07, 2007 20:27
Auto: M Sechs
Lokalizacja: W-wa

Re: macko

Post autor: boogie » pt sie 29, 2008 21:34

Nie wiem kolego, komentuje co napisałeś.
A z tego co wiem, to sprzęgło z racji swej małej średnicy w e39 (mniejszej niż w e34) zdycha momentalnie, więc uważam że wystawiałeś auto na sprzedaż z przegrzanym dociskiem w najlepszym razie - oczywiście to moja opinia, i moge być w błędzie.

Spraciały gumowy łącznik powoduje dość nieciekawe odgłosy zdaje się, podczas jazdy.
Z zawieszeniem się zgadzam, bo podstarzałe elementy potrafią powodować pływania auta, chociaż e39 w sumie nie ma aż takiego twardego zawiasu......
Pozdrówka!

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: macko

Post autor: Bombel » pt sie 29, 2008 23:23

Boogie z calym szacunkiem. Nowki to sie w salonie kupuje, a sprzeglo do wymiany, czy jakis laczniczek w zawieszeniu to na prawde drobiazg, przy tym jakie nieuczciwy sprzedajacy bolaczki M5 moze nam wcisnac...
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: macko

Post autor: Venom » pn wrz 08, 2008 13:05

Pomijajac dyskusje Panow powyzej napisze ze autko wyglada ladnie. Czarne + shadow super wyglada. Fajna sztuka :)

Brykasz nia czasem w Wyrazowie ?

ODPOWIEDZ