listwa zderzaka

1992-1999 | silniki: S50B30, S50B32
Wojciech
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 06, 2015 20:38
Auto: rover

listwa zderzaka

Post autor: Wojciech » pn lip 06, 2015 23:50

witam
Jestem w trakcie sporządzania metodą chałupniczą przystawek a-la gt-ecken, które mają być mocowane podobnie jak gt-eckeny do listwy zderzaka. I tu pojawia się pytanie, czy aby spasowanie tego elementu z listwą było w miarę solidne, przystawki te od strony mocowania z listwą muszą być płaskie, czy listwa do której się je mocuje jest od spodu płaska czy ma jakieś odchylenie od płaszczyzny poziomej, albo jakiekolwiek krzywizny czy wyoblenia. Patrząc za wzór przyjąłem zakupione przeze mnie tanie gt- eckeny takie giętkie z abs-u i one od strony mocowania nie są płaskie tylko pochylone co może sugerować że taka właśnie jest ta listwa. Ale nie wiem czy nie jest to po prostu niedoskonałość wyrobu, który i tak jest elastyczny więc się dopasuje jakoś do listwy.

Awatar użytkownika
Foinix
Posty: 181
Rejestracja: pn mar 21, 2011 19:36
Auto: E36 M3 3.2
Lokalizacja: Osby, Sverige
Kontakt:

Re: listwa zderzaka

Post autor: Foinix » wt lip 07, 2015 20:03

nie listwa tylko dokładka jak już coś...

jest płaska od spodu... ma tylko zagłębienie w które wchodzą kołki montażowe plastikowe dzięki którym jest zamocowana do zderzaka...
“Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
ś.p. Ayrton Senna da Silva

ODPOWIEDZ