Sieniu BMW M3 e46

Awatar użytkownika
Oleg
Moderator
Posty: 915
Rejestracja: pn lut 08, 2010 12:11
Auto: 1M E82, M3 E36, M3 E92, 996TT
Lokalizacja: Katowice

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Oleg » ndz paź 12, 2014 18:37

porscheee pisze:o co chodzi z tym czekaniem na klapy csl ? czy zamawiając w ASO jest to dłużej niż 3 dni ?
z tego co mówił Maniek to już nie, ale przez długi czas było tak, że czekało się po kilka miesięcy.

OLEJE MILLERS OILS / ORYGINALNE CZĘŚCI BMW
BBS / SUPERSPRINT
HRE / EISENMANN

RABATY DLA FORUM
KONTAKT --> PW

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » czw lis 27, 2014 20:52

No i wreszcie wpadł dyfuzor CSL ale niestety nie jest to oryginał a produkt firmy Schiedemann.
Wygląda super jak widać na zdjęciach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miałem troche problemów ze zdjęciem ori dyfuzora bo nie chciałem go połamać. Jak widać na zdjęciu niżej udało się :P

Obrazek

Oczywiście nie jest to ori więc trzeba było lekko podszlifować pilnikiem na jednym zaczepie ale ogólnie jest bardzo dobrze wykonany.

Tak wygląda już założony :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Pawel_M3GT » sob lis 29, 2014 00:08

Kupiles nowy czy uzywany?duzo kosztowal ? czesc karbonowa jest z karbonu czy to oklejenie ? z czego wykonana jest reszta- czyli polakierowany element??
Dzieki

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » pn sty 05, 2015 00:31

No więc postanowiłem zrobić jakieś foty na zimowym setupie, samochód nie jest zbyt czysty ale jak to można się spodziewać to wracając z myjni samochód już jest uwalony, a tak po za tym to zdjąłem i przeczyściłem szyberdach, włożyłem zasłonę szyberdachu i założyłem alarm ale z tego fotek nie dodam dlatego, że nie ma co tam oglądać ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moim zdaniem ostatnie foto jest najlepsze, ale co wy o tym sądzicie ? ;)

Miałem też wrzucić filmik ale coś z telefonu nie chce mi się zrzucić na youtube :P tak więc jak ogarnę to wrzucę ale to zwykłe odpalenie na zimnym i obchód dookoła ;)
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

chudini3
Posty: 501
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 21:58
Auto: GTR 90', CL600 93'

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: chudini3 » pn sty 05, 2015 01:04

Jakiś on board zapodaj, a nie obchody :P

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » pn sty 05, 2015 01:41

Z tym poczekam do zakupu GOPRO bo planuje kupić, z telefonu to nie to samo :P
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » ndz kwie 10, 2016 17:10

Powoli zastanawiam się nad sprzedażą, także jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać o wszystkim opowiem. Narazie nigdzie jeszcze nie wystawiam a cena to 65 tys. do negocjacji. Jak widac duzo dodatków które można sprzedać i wrócic do serii jeśli mody się komuś nie podobają. Możliwa zamiana na poliftowe M5 e60 :D
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » pt maja 20, 2016 18:45

Emeczka dostała nowe rzeczy bo był już najwyższy czas.

Więc wpadł nowy olej + filtr

Obrazek

Jako, że olej i filtry są nowe to stwierdziłem, że nowa śruba z podkładką też się przyda, a co się będę :P

Obrazek

Trzeba było się zając trochę zawieszeniem więc wpadły nowe OEM łączniki stabilizatorów i OEM końcówka drążka kierowniczego.

Obrazek

Jakież było moje zdziwienie gdy mechanik powiedział mi, że łączniki nie pasują... Wtedy przypomniałem sobie, że przecież mam gwint KW i potrzebuję krótsze łączniki... No ale cóż udało się oryginalne zwrócić i mam już zamówione oryginały od KW.

No i tylne opony wołały o pomstę do nieba więc wpadły Continentale CONTI SPORT CONTACT 5P

Obrazek

Teraz oczekiwanie na łączniki i lecę na zbieżność i można jeździć dalej :D
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » śr cze 01, 2016 16:47

No więc łączniki od KW już doszły

Obrazek

Doszedł również zestaw naprawczy do przegubu tylnego oraz uszczelnienie dyfra bo troszkę się pociło

Obrazek

No i jak uszczelniałem dyferencjał to wypadało zmienić w nim olej więc jest i on

Obrazek

Teraz chwila oczekiwania na miejsce u mechanika i wszystko będzie tip top :)
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » śr sie 31, 2016 22:56

Emeczka ma sie bardzo dobrze ale będąc w Warszawie postanowiłem zapewnić jej jeszcze dłuższe życie więc trafiła do Arka na pare rzeczy, a mianowicie:

Obrazek


Panewki nie były aż tak w złym stanie ale jak już były wyjęte to już poszły na wymiane

Obrazek

Zawory były już w troche gorszym stanie ale wszystko zostało już ogarnięte i teraz docieram panewki, zostało już tylko niecałe 300 km więc na dniach będzie już dotarta i będzie można śmigać na całego. A oprócz ważnych rzeczy wpadły nowe rolki i pasek bo trzeba było.
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

tido
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 02, 2016 14:28
Auto: BMW M5

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: tido » pt wrz 02, 2016 14:46

Twoje emeczka całkiem sporo dostała :D

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Sieniu BMW M3 e46

Post autor: Sieniek » sob wrz 03, 2016 00:23

Należało się, dwa lata jeździła bez usterki ;p
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

ODPOWIEDZ