BMW M3 E46 by moalord

moalord
Posty: 131
Rejestracja: czw paź 08, 2009 21:44
Lokalizacja: PL - Bstok

BMW M3 E46 by moalord

Post autor: moalord » sob lis 28, 2009 07:53

Witam wszystkich

Oto owoc długich poszukiwań - moje M3 E46 ;)

Krótka historia auta:

Rok 2002, kupione w Francuskim salonie, od początku do końca serwisowane w ASO, użytkowane od nowości przez kobiete do przebiegu ok. 64tys km, drugim właścicielem był pracownik ASO BMW. Ostatni serwis i wpis do książki przy przebiegu 78900 (wymiana oleju, filtru) który zrobiłem już ja ;))

Auto bardzo zadbane, bezwypadkowe, bezkolizyjne, lakier w pięknym stanie w środku czysta, zadbana, tapicerka, boczki, kierownica, ręczny - wszystko w stanie bdb, pachnie nowością ;)

Stan techniczny pojazdu bdb. Silnik suchy, czysty, pracuje cicho, równo, auto jedzie prosto, nie ściąga, nic nie stuka nie puka, przyspiesza rewelacyjnie :] Skrzynia, sprzęgło, dyfer stan dobry.

Podczas użytkowania od nowości była robiona akcja serwisowa (panewki, łożyska kół), do tego Inspection 1, Inspection 2 przy przebiegu ok 60tys. (wszystkie filtry,oleje,swiece zaplonowe no i kontrola luzu zaworowego) do tego wymieniony płyn hamulcowy + tarcze i klocki oraż różne drobnostki eksploatacyjne.

Dane, wyposażenie: rok 2002, manual, 343KM, piękny kolorek TOPAZ BLAU, skóra ALCANTARA (chyba najlepsza i najdroższa tapicerka jaką można mieć w M3 - jest poprostu MEGA), fotele z pamięcią, wielofunkcyjna kierownica, tempomat, navi, zestaw bluetooth nokia, guziczek "sport", czujnik ciśnienia w oponach alarm, pełna elektryka itp. Do tego oryginalne lampy LED tył, felgi od M3 E92 na kołach letnich + oryginalne Felgi M3 e46 z praktycznie nowymi oponami zimowymi :) No i jak już wcześniej wspominałem 2 kluczyki, książka serwisowa, bezwypadek, bezkolizja.

Z zakupu jestem bardzo zadowolny. Z tego miejsca chciałem podziękować dla użytkownika mforum o nicku - allcar - który poraz kolejny pomógł w oględzinach auta, tym razem okazało się że to jest "to" ! Serdecznie polecam go dla osób nowych lub mniej znających się, poszukujących M3. (tel. 513 133 002 - Sebastian) Człowiek o naprawde ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do tematu! W jego ocenie auto dostało mocne 8 lub słabe 9 - w skali od 1 do 10, także decyzja o zakupie była prosta ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ! Poniżej fotki:

Ps. Zdjęcia niestety nie odzwierciedlają tego co jest na żywo..




Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt gru 01, 2009 20:57 przez moalord, łącznie zmieniany 1 raz.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: allcar » sob lis 28, 2009 08:41

Spoko, spoko,bez przesady z tą fachowością.....
Auto faktycznie ładne, czyste, zadbane i pachnące nowością, to prawda, wszystko tam jest jak potrzeba, ale co najlepsze to ta tapicerka i kolor.

Gartuluję auta, jest fajna z niej sztuka. :-)

Co do długich poszukiwań - bez przesady wcale nie były takie długie, ile trwały miesiąc?? Jak na dobre M3 w Polsce to powiedziałbym że to "chwila" :-D :-D :-D

Życzę bezproblemowej eksploatacji i samej tylko przyjemności z jazdy.

Pozdrawiam!
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Venom » sob lis 28, 2009 10:03

Gratuluje zakupu i spelnienia marzen :)

Moze zaczne od tego ze fajny opis auta i fajne zdjecia, pokazujace co nieco z jej pieknosci (co wg mnie na forum jest podstawa, bo nie kazdy bedzie mial okazje ujrzec autko na zywo.

Co do autka to kolor bardzo piekny, wnetrze faktycznie prezentuje sie super.

Milego uzytkowania :)

Awatar użytkownika
///M-Lover
Posty: 46
Rejestracja: sob sty 24, 2009 15:31
Auto: ///M5

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: ///M-Lover » sob lis 28, 2009 10:06

Gratuluję zakupu wymarzonego egzempalrza ;) Faktycznie kolor jest piękny.

Paffcio
Posty: 293
Rejestracja: wt maja 19, 2009 09:53
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Paffcio » sob lis 28, 2009 10:57

moalord pisze:(nie grzechocze, nie szoruje - pozdrawiam Paffcia:)
zobaczymy pozniej :P
Tez pozdrawiam i gratuluje zakupu, fajna ///M

Awatar użytkownika
robert///m3
Posty: 193
Rejestracja: śr gru 13, 2006 09:27
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: robert///m3 » sob lis 28, 2009 12:28

Z zewnątrz emka jak emka. Kolor ładny ale jeśli mam być szczery to środek dla mnie najgorszy jaki proponuje M mowa o kolorystyce foteli no i bez navi. Koła do zmiany i zawieszenie niżej i będzie ok. Wiadomo jak dla mnie i według mojego gustu :mrgreen: bynajmniej naważniejsze że mechanicznie ok i bezwypadkowa bo to się bardzo liczy :wink: pozdrawiam
prawdziwa BMK-a to M-ka

Daniel_Bmw
Posty: 43
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 21:29
Lokalizacja: Sochaczew

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Daniel_Bmw » sob lis 28, 2009 12:44

Piękna sztuka.A wogóle to ile za ta bmw bezwypadkową dałes.:)

Awatar użytkownika
Wolvi
Posty: 177
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 20:13
Lokalizacja: zach.pomorze
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Wolvi » sob lis 28, 2009 15:52

Gratuluje zakupu, kolor ładny ale faktycznie szału nie ma , Alcantra i skóra to w/g mnie najgorsze i najbrzydsze zestawienie ale najwazniejsze ze bezwypadkowa, serwisowana i w pełni sprawna.
Szerokosci i przyczepnosci na drogach, pozdrawiam :mrgreen:
RED DEVIL

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Bombel » sob lis 28, 2009 17:00

Dla mnie natomiast ta tapicerka jest najlepszą z możliwych.
Fajne auto.
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: SyTy » sob lis 28, 2009 17:09

Bombel pisze:Dla mnie natomiast ta tapicerka jest najlepszą z możliwych.
+1! nie ma ładniejszej, nie mówiąc już o walorach użytkowych, w E39 w modelach przedliftowych było dostępne też to zestawienie.

Ładna, napisz jeszcze ile kosztowała żeby można było się odnieść do bicia piany w temacie zakupowym E46!
No Fear - No Fun!

moalord
Posty: 131
Rejestracja: czw paź 08, 2009 21:44
Lokalizacja: PL - Bstok

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: moalord » sob lis 28, 2009 17:21

allcar pisze:Co do długich poszukiwań - bez przesady wcale nie były takie długie, ile trwały miesiąc?? Jak na dobre M3 w Polsce to powiedziałbym że to "chwila"
Łącznie ok 3 miesiące ;)
Wolvi pisze: Alcantra i skóra to w/g mnie najgorsze i najbrzydsze zestawienie
Niestety na zdjeciach wyglada to słabo (flash rozjasnia) ale na żywo jest naprawde rewelacja, do tego nie jest zimna, nie grzeje się i nie ślizga no i jest badzo wygodna :]
Bombel pisze:Dla mnie natomiast ta tapicerka jest najlepszą z możliwych.
Fajne auto.


Prawda :-D
SyTy pisze:Ładna, napisz jeszcze ile kosztowała żeby można było się odnieść do bicia piany w temacie zakupowym E46!
Nie tanio ale też chyba nie najdrożej - dobra M niestety kosztuje... podpowiem że mniej niż 80 a więcej niż 70 :-P

piotr e38
Posty: 364
Rejestracja: sob sie 29, 2009 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: piotr e38 » sob lis 28, 2009 17:57

Gratuluję zakupu, ładne autko i widać, że zadbane. jeśli chodzi o walory estetyczne co do tapicerki to podoba mi się trak średnio, jeśli chodzi o użytkowe, to bardzo.

Pozdrawiam :razz:

Awatar użytkownika
PAKO
Posty: 742
Rejestracja: pt paź 17, 2008 19:01
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: PAKO » sob lis 28, 2009 18:34

KOLEJNA E-MKA NA FORUM :mrgreen: :mrgreen: NO ŁADNIE ŁADNIE
Ostatnio zmieniony ndz lis 29, 2009 18:51 przez PAKO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swider
Posty: 91
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 21:38
Lokalizacja: Białystok

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: swider » ndz lis 29, 2009 01:03

PAKO pisze:KOLEJNA E-MKA NA ŚLĄSKU :mrgreen: :mrgreen: NO ŁADNIE ŁADNIE
Na podlasiu chciałeś napisać, na podlasiu :)

Patu
Posty: 427
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 02:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 by moalord

Post autor: Patu » ndz lis 29, 2009 01:27

Serdeczne gratulacje! Na żywo jest jeszcze fajniejsza. Najbardziej podobają mi się felgi i kierownica. Naprawdę piękny i zadbany egzemplarz.

Zablokowany