Nurburgring

Spotkania na torze i wszystko co sie z tym wiaze
Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: kostek_ja » wt mar 20, 2012 01:30

Konrad95x pisze:Ja również na kołach tylko jeszcze nie wiem na których .
Mam ten sam problem :-) Z jednej strony semislick fajna sprawa. Z drugiej dobre Micheliny będą nie dużo gorsze na suchym a w razie czego o niebo lepsze na mokrym i bardziej komfortowe.

Kolejna sprawa koszty. Federale 595RS-R są zdecydowanie bardziej opłacalne, ale chyba jakoś strasznie opony nie będą schodzić, gdyż nie zamierzam nie wiadomo jak ostro jeździć.

Ciężka decyzja. Myślę o wzięciu kół na zmianę, ale z drugiej strony gdzie je zostawić. Ktoś miał dobry pomysł z łańcuchem do jakiegoś słupa :)

Ciężka decyzja :)

Tomak
Posty: 156
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 03:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Nurburgring

Post autor: Tomak » wt mar 20, 2012 03:28

To do mnie przemawia wystarczajaco zeby tam jechac na kolach i nie mam wiecej pytan :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=wU40o0Bgu0A

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: kostek_ja » wt mar 20, 2012 10:07

Niestety przez większość czasu jest ograniczenie do 120.

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Nurburgring

Post autor: Lassie » wt mar 20, 2012 11:58

Ja tam nie lubię - za szybko paliwo znika :/

PS. na 90% będę tam pod koniec kwietnia (26 - 28),

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: kostek_ja » wt mar 20, 2012 23:10

Lassie pisze:Ja tam nie lubię - za szybko paliwo znika
Jak dla mnie optymalna prędkość w eMce na dobrej drodze to 200-220. Bezstresowo, kilometry szybko lecą, a i paliwo tak wolno nie znika :)

Nie mniej jednak jak są tylko krótkie odcinki bez ograniczenia to korzystam ile mogę :twisted:

Tomak
Posty: 156
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 03:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Nurburgring

Post autor: Tomak » śr mar 21, 2012 17:10

kostek_ja pisze:
Lassie pisze:Ja tam nie lubię - za szybko paliwo znika
Jak dla mnie optymalna prędkość w eMce na dobrej drodze to 200-220. Bezstresowo, kilometry szybko lecą, a i paliwo tak wolno nie znika :)

Nie mniej jednak jak są tylko krótkie odcinki bez ograniczenia to korzystam ile mogę :twisted:
No no... Jak zwykle robie jakies oesy to wracam z pustym bakiem, szczegolnie lubie trase Krakow - Zakopane tak po 24 w nocy, moj ulubiony oes okolo 100 km zakretow :twisted: Ta trasa jest stworzona dla M powera, jak narazie na lepszej nie bylem, ten caly autoban sie moze schowac :) Lubie wyprzedzac tiry na dwoch ciaglych przed zakretem takie moje nowe hobby.... zartowalem :-D ale fakt faktem ze wyprzedza sie zajebiscie i na duzo sobie mozna pozwolic.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: kostek_ja » śr mar 21, 2012 20:29

Tomak, też wolę zakręty, ale przy pokonywaniu tak dużych dystansów to jednak nie ma nic lepszego niż dobry autobahn :-)

Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Konrad95x » śr mar 21, 2012 21:50

Proponuję trasę na Zgorzelec, Chemnitz i Koblenz. Przerabiałem ją 4 lata temu. Dla każdego coś fajnego :) Chociaż domyślam się ,że znajdą się fanatycy autostrady na Poznań,Berlin... nurn-boring ;) pzdr
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
BOGMan
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 10:14
Auto: 3x BMW
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Nurburgring

Post autor: BOGMan » czw mar 22, 2012 23:22

Konrad95x pisze:\Chociaż domyślam się ,że znajdą się fanatycy autostrady na Poznań,Berlin... nurn-boring ;) pzdr
No jak dla mnie to najwygodniej byłoby przyłączyć się do stada pod Berlinem... :)
Termin po 5-tym Maja - jak najbardziej! :)

Tomak
Posty: 156
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 03:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Nurburgring

Post autor: Tomak » pt mar 23, 2012 00:17

BOGMan pisze:
Konrad95x pisze:\Chociaż domyślam się ,że znajdą się fanatycy autostrady na Poznań,Berlin... nurn-boring ;) pzdr
No jak dla mnie to najwygodniej byłoby przyłączyć się do stada pod Berlinem... :)
Termin po 5-tym Maja - jak najbardziej! :)
Bogman chyba Ci sie komp przywiesil , wystarczy jak wcisniesz raz wyslij :-P

Ja tam chetnie sie przylacze do stada dzikow mi to rybka, moge jechac przez Berlin jak ma byc ekipa 50 emek :shock:

Tylko juz padly 3 terminy a ja sie nie rozdwoje a dzisiaj jeszcze sie zgadalem z jednym kumplem wiec nie wiem kiedy on chce jechac moze jeszcze w innym :572:

m!xeR
Posty: 254
Rejestracja: wt paź 18, 2011 18:18
Auto: scirocco r
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: m!xeR » pt mar 23, 2012 00:22

Tomak moja wróci z warsztatu to zrobimy wypad Kraków-Zakopane-Nowy Sącz-Limanowa-Kraków z chłopakami z D1Krk ;]

Krystian
Posty: 447
Rejestracja: śr paź 11, 2006 17:46
Auto: ///M E46
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Krystian » pt mar 23, 2012 15:22

Ja niestety stawiam znów tylko na Poznań w tym roku
policzyłem koszt wyjazdu na Nurburgring i wolę 3 razy za to na Poznań śmignąć
wiem że nie ma porównania, ale 2 srok za ogon nie ogarnę, a chcę 4-5 razy Poznań zaliczyć

więc powodzenia Panowie, może za rok dołączę

Awatar użytkownika
BOGMan
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 10:14
Auto: 3x BMW
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Nurburgring

Post autor: BOGMan » ndz kwie 01, 2012 22:59

Tomak pisze:Bogman chyba Ci sie komp przywiesil , wystarczy jak wcisniesz raz wyslij :-P
Miałem sławny komunikat Host blah-blah 111 zamiast potwierdzenia, kliknąłem dwa razy i ot co...

Tomak
Posty: 156
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 03:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Nurburgring

Post autor: Tomak » wt kwie 03, 2012 00:55

Tak sie zlozylo ze bylem wczoraj przejazdem i wpadlem na 2 godzinki zobaczyc to cudo. Akurat wbilem sie na otwarcie sezonu motocyklowego no i musialem poczekac az kilka tys motorow przejedzie przez tor., trwalo to okolo 3 godzin :shock:

Po odczekaniu swojego zrobilem 4 okrazenia po torze i powiem ze adrenalina wyplywa uszami, kto byl ten wie a ten kto nie byl to goraco polecam. Mysle ze jest to warte kazdej kasy zeby chociaz raz tam pojechac. Obiekt jest ogromny a wraznia z jazdy kosmiczne.

Chyba bede wstawial sobie klatke bo to co mozna robic na tym torze to jest obled. Jechalem na pol gwizdka bo pierwszy raz i tak bez przygotowania. Przeciazenia sa takie ze moj pasazer prawie poscil pawia z wrazenia :-D

A tak przy okazji czy ktos tu ma jakies doswiadczenie co do klatek bo chce sie poradzic??

Awatar użytkownika
BOGMan
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 10:14
Auto: 3x BMW
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Nurburgring

Post autor: BOGMan » pt maja 31, 2013 13:17

Jak tam, myśli ktoś o wypadzie na Ring w tym roku?

ODPOWIEDZ