gdzie latać bokiem w wawie

Spotkania na torze i wszystko co sie z tym wiaze
JACK SMG
Posty: 105
Rejestracja: sob gru 17, 2011 17:37
Lokalizacja: warszawa

gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: JACK SMG » sob maja 05, 2012 17:26

Gdzie najlepiej potrenować latanie bokiem w warszawie i okolicach.M6 w przeciwieństwie do m3 wymaga wiecej uwagi i wysiłku przy driftach cięzej zainicjować ,ale jak juz pójdzie bokiem to równiez jest ja trudniej wyczuc niz m3 e46 z którym robilem co chciałem.Generalnie ogarniam auto ale tak zasuwac w sladzie jak e46 to nie potrafie jakos cięzej mi sie przełamac ,wieksza masa i jakos mniej chirurgiczny układ kierowniczy niz w m3 przenoszacy mniej informacji. Zna ktos jakies fajne miejsce w waie lub nieopodal gdzie np wieczorem mozna sobie pojechac i potrenowac latanie bokiem.cargo mnie nie jara ,duzo policji dwa sredni wyprofilowane łuki wjazd i zjazd ze slimaka i to wszystko.piszcie gdzie wy cwiczycie.Pozdro
JK

JACK SMG
Posty: 105
Rejestracja: sob gru 17, 2011 17:37
Lokalizacja: warszawa

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: JACK SMG » sob maja 05, 2012 18:19

JACK SMG pisze:Gdzie najlepiej potrenować latanie bokiem w warszawie i okolicach.M6 w przeciwieństwie do m3 wymaga wiecej uwagi i wysiłku przy driftach cięzej zainicjować ,ale jak juz pójdzie bokiem to równiez jest ja trudniej wyczuc niz m3 e46 z którym robilem co chciałem.Generalnie ogarniam auto ale tak zasuwac w sladzie jak e46 to nie potrafie jakos cięzej mi sie przełamac ,wieksza masa i jakos mniej chirurgiczny układ kierowniczy niz w m3 przenoszacy mniej informacji. Zna ktos jakies fajne miejsce w waie lub nieopodal gdzie np wieczorem mozna sobie pojechac i potrenowac latanie bokiem.cargo mnie nie jara ,duzo policji dwa sredni wyprofilowane łuki wjazd i zjazd ze slimaka i to wszystko.piszcie gdzie wy cwiczycie.Pozdro
JK

pele
Posty: 30
Rejestracja: pt paź 12, 2007 14:56
Lokalizacja: MPower

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: pele » sob maja 05, 2012 22:12

najlepiej to na marszałkowskiej :twisted:
vin: JP!!!

Idzik
Posty: 833
Rejestracja: śr cze 13, 2007 00:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: Idzik » ndz maja 06, 2012 09:52

pele pisze:najlepiej to na marszałkowskiej :twisted:
Niestety zamknięta do września :572:

JACK SMG
Posty: 105
Rejestracja: sob gru 17, 2011 17:37
Lokalizacja: warszawa

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: JACK SMG » ndz maja 06, 2012 12:54

Idzik pisze:
pele pisze:najlepiej to na marszałkowskiej :twisted:
Niestety zamknięta do września :572:

To mi pomogliście,tak na marginesie kiedys jakies ludki ze strony exotic cars złapali jak wychodzę bokiem z trzech krzyzy i wrzucili filmik "bokiem przez trzech krzyży" gdzie dokładnie widac moja rejestrację masakra.Często oblegam arkadie ale ronda to nie wszystko ,naprawde nie znacie jakiejs fajnej lokalizacji?Czy nie chcecie sie nią podzielić?
JK

Krystian
Posty: 447
Rejestracja: śr paź 11, 2006 17:46
Auto: ///M E46
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: Krystian » ndz maja 06, 2012 18:45

no 3+ jest znane z boków czynionych przez różne osoby ;)

ogólnie to chyba w Wawie jest mało szerokich i gładkich miejsc gdzie można ładnie boki porobić

dobrze wg mnie można bokiem pójść na zjeździe z Gdańskiego na Wisłostradę
jadąc od Arkadii i Ronda Radosława (Babka) jest zjazd w prawo z długim lewym, szerokim zakrętem do zjazdu na Wisłostrade

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: Bombel » ndz maja 06, 2012 18:48

Krystian pisze:dobrze wg mnie można bokiem pójść na zjeździe z Gdańskiego na Wisłostradę
jadąc od Arkadii i Ronda Radosława (Babka) jest zjazd w prawo z długim lewym, szerokim zakrętem do zjazdu na Wisłostrade
:twisted: :twisted: :twisted:
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Awatar użytkownika
Żołnierz
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 11:25
Lokalizacja: Śląsk

Re: gdzie latać bokiem w wawie

Post autor: Żołnierz » ndz maja 06, 2012 22:09

STW Center :)

ODPOWIEDZ